QUOTE(kiskius @ 2016 02 03, 12:24)
Ta dauguma paprastai is vis nieko apie skiepus nei zino nei domejosi, jei paklaustumet jie net nezino nuo ko ju vaika skiepija, jiems skiepai ne BCG, HB, DTaP, Hib, IPV ar MMR, sie pavadinimai jiems kaip kinu kalbos zodziai, jie net nezino nuo kuriu ligu ju vaika kada skiepija, ju zinios apie skiepus apsiriboja dazniausiai - 1 menesio, 2 menesiu ar 18 men skiepas - VISKAS. apie ka su tokiais profesoriais diskutuoti???
O visas ju sunerimas tai tik aklas tikejimas ziniasklaidos "tiesomis"
O isivaizduokit, kad taresi su tais medikais, kurie reanimacijoje gelbejo vaikus po salutinio skiepu poveikio, arba su neurologais ar alergologais, kurie metu metus paskui turi darbo del salutinio skiepu poveikio
Sakyčiau, nelabai korektiškai tamsta čia. Dauguma nieko nežino, neišmano ir nesuptanta? Kas čia plyšauja apie pagarbą kitam?
Įsivaizdavimas - ne pats patikimiausias oponavimo argumentas.
Papildyta:
Asociacijos pranešime spaudai rašoma:
Patikimų mokslinių tyrimų, atsakančių į klausimą, ar vakcinos nesukelia rimtų sveikatos sutrikimų ilguoju laikotarpiu, surasti apskritai nepavyksta. Tuo labiau, nežinoma ir netiriama, kaip didžiulis kiekis vakcinų (Lietuvoje vaiką iki 18 mėn. amžiaus rekomenduojama paskiepyti iš viso 20-čia vakcinų dozių, dauguma iš jų yra trivalentės ar net penkiavalentės) veikia žmogaus sveikatą, kokį poveikį turės žmogaus sveikatai jam suaugus ateityje. Be to, Staigios kūdikių mirties sindromo ir tokių ligų, kaip
autizmas, įvairios alergijos, atopinis dermatitas, aibės autoimuninių ligų, tokių kaip astma, išsėtinė sklerozė, raudonoji vilkligė, taip pat daugelio vėžinių susirgimų ir daugelio kitų, priežastys medicinoje yra nenurodomos, tačiau yra tyrimų, kad įtakos turi perdėtas imuninės sistemos stimuliavimas, jos išbalansavimas bei organizmo apsinuodijimas metalais (kurie dažnai įeina į vakcinų sudėtį). O duomenys apie ligų priežastis, sergamumą yra labai prieštaringi. Lieka nepaaiškintas faktas, kad didžiosios daugumos užkrečiamųjų ligų sergamumas ir mirtingumas mažejo nuosekliu tempu dar iki vakcinų įvedimo. Tėvams nepaaiškinama, kokiais įrodymais remiantis teigiama, kad tik vakcinų dėka išnyko tos ligos. Juk pokario laikotarpiu smarkiai gerėjo žmonių gyvenimo, buities ir higienos sąlygos, jie daug geriau maitinosi, tai galbūt dauguma tų ligų ir taip būtų išnykę be papildomų medicininių intervencijų. O poliomielito atveju, sumaištį kelia kartu su skiepais įvesta stipriai sugriežtinta poliomielito diagnostika ir kitų panašių į poliomileitą ligų diagnozavimo bumas. Suminis tų visų ligų sergamumas visai neparodo, kad poliomielitas būtų arti išnykimo.
Šaltinis:
http://alkas.lt/2015...-teise-rinktis/
Turint laiko galima dar krūvelę panašių pasisakymų atkrapštyt.