QUOTE(uups @ 2016 01 26, 17:05)
hipotezes ir teorijos tikrinamos. Ne supermamu.
Bus gaila, jei nesusidomes. Nes tiomersali iseme is vakcinu sudeties 'del sventos ramybes'. O kai jau isimta, tada galima ir irodyt kad gerio nebuvo. Dabar panasi istorija su adjuvantais vyksta.
aha, pardon, per toli pele pavaziavau, antras straipsnis, atsakymas i antra klausima.
permeciau ta proga ir pirmaji, kad jau atsidariau,- tiesa raso,- zmones nesupranta kaip veikia vakcinos.
Kol supras, kai kurie ir laikysis atokiai. Cia jums ne penktos klases biologijos vadovelis su schemute- antikunis-antigenas- smily face
Bingo.
Ar čia tik dabar sau tokį atradimą padarei dėl tiomersalio?
Vakcinos ant svieto jau keli šimtmečiai, o dar vis randasi kažko nesuprantančių? Kita vertus, tam tikri užkulisiniai būreliai visada išsiskyrė negebėjimu suprasti. Prigimtiniu negebėjimu.
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2016 01 26, 17:17)
Susidūriau su 2 gydytojų (šeimos ir odos) skirtingomis nuomonėmis apie vaikų skiepijimą nuo erkinio encefalito. Mūsų vaikai paskiepyti, šeimos gydytoja pritariu ir pati savus skiepija (mūsų vaikai maždaug bendraamžiai). O odos gydytojas, kai pasakiau, kad va, ką tik paskiepijau nuo EE (Kaune odos dispanseris šalia infekcinės), prunkštelėjo - o kam?
Kur jūs matėt mažą vaiką sergantį EE?
Teoriškai mąstant, jei vaikui gali įsisegti erkė, vadinasi jis gali susirgti ir EE, ir Laimo liga. O kur dar alimentinis kelias per užkrėstą pieną. Kita kalba, gal būt, yra apie susirgimų dažnumą tarp vaikų ir suaugusių.
Va, pirmas pasitaikęs retrospektyvinis tyrimas.
http://europepmc.org...ct/med/10420507
Šitas tyrimas kaip ir patvirtina, kad vaikai turi švelnesnę EE kliniką:
http://link.springer...7/s150100050050
Parodykit tam odos daktarui, matyt, antivaxerių draugui, šitą info:
ULAC duomenimis, 2014 metais LT sergamumas erkiniu encefalitu: 0-3 metų grupėje 2 atvejai, 4-6 metų grupėje 3 atvejai, 7-9 metų grupėje 1 atvejis, 10-14 metų grupėje 11 atvejų. Iš viso visose amžiaus grupėse iki 84 metų buvo 353 EE atvejai.