Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 metais (57 tema)

Vasaryte,stiprybes jums ir jusu ligoniukui! Angele,gera mintis apie sirdies echoskopija,bet spaudimas kaip uzkilo savaime,taip po keliu dienu ir nukrito. Valgo vyras jau beveik viska,bet labai silpna dar. Angele,o kaip jusu vyras,kaip sesuo?
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2016 04 13, 09:43)
Turiu jo asmeninį  numerį. parašysiu ir čia. 869823339



QUOTE(ivetacom @ 2016 04 13, 15:36)
Jis dirba nuo 12 iki 15-16 val., gyva eile, tad geriausia vaziuoti kokia 14, maziau zmoniu.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Tiek daug apie mitybos svarba kalbama, o mano mamos mityba ziauri:( apetito neturi visiskai, o tuos du kasnius ko valgo, tai bevercio kokio maisto... As tik dziaugiuosi, kad bent ka skrandi turi:( nusilpo ziauriai, galvos nenulaiko, apie atsistojima kalbos nera... Nuotaikos, savaime, nerasta.. Kaip man jai padet?!
Atsakyti
QUOTE(une @ 2016 04 14, 15:13)
Tiek daug apie mitybos svarba kalbama, o mano mamos mityba ziauri:( apetito neturi visiskai, o tuos du kasnius ko valgo, tai bevercio kokio maisto... As tik dziaugiuosi, kad bent ka skrandi turi:( nusilpo ziauriai, galvos nenulaiko, apie atsistojima kalbos nera... Nuotaikos, savaime, nerasta.. Kaip man jai padet?!

Maniske irgi valgo bet ka, jokio sveiko maisto doh.gif
Atsakyti
Sakykit, o kas bande tuos baltyminius kokteilius, ju buna nesaldziu gal?
Atsakyti
QUOTE(une @ 2016 04 14, 15:13)
Tiek daug apie mitybos svarba kalbama, o mano mamos mityba ziauri:( apetito neturi visiskai, o tuos du kasnius ko valgo, tai bevercio kokio maisto... As tik dziaugiuosi, kad bent ka skrandi turi:( nusilpo ziauriai, galvos nenulaiko, apie atsistojima kalbos nera... Nuotaikos, savaime, nerasta.. Kaip man jai padet?!


Šiuo metu svarbiausia, kad kažką suvalgytų, jokių ten klausimų apie mitybą neturi kilt, jokio skirtumo, kaip gaus kalorijų, kad atsistot, svarbiausia yra valgyti: ką mėgsta, kas skanu.

Mitybos keitimas dažniausiai prasideda baigus gydymą, pasiekus remisiją, gydantis ir taip žmogui sunku, o jau kalbos apie sveiką mitybą juokingos, kai dažną dieną po chemijos bendrauji su WC.
Atsakyti
QUOTE(une @ 2016 04 14, 16:50)
Sakykit, o kas bande tuos baltyminius kokteilius, ju buna nesaldziu gal?


As teciui nutri drink kokteilius pirkau, vienus vaniles skonio, kitus be skonio. Yra ivairiu skoniu, kiti rugstesni buna. Tik pas mus Klaipedoje nelabai ju yra vaistinese reikia uzsisakyti is anksto. Tetis po viena kasdien isgeria. Rugstesni jam nepatiko, tai pati juos isgeriau, ka galiu pasakyti,,tai po ju nesinori valgyti, jautiesi sotus. Tai gal ligoniam juos geriau gerti nors kiek pavalgius, nes po ju is vis dings apetitas. Tetis mano sveiksta labai sparciai, nezinau kiek tame yra svarbus kokteiliai.
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2016 04 13, 20:30)
Vasaryte,stiprybes jums ir jusu ligoniukui! Angele,gera mintis apie sirdies echoskopija,bet spaudimas kaip uzkilo savaime,taip po keliu dienu ir nukrito. Valgo vyras jau beveik viska,bet labai silpna dar. Angele,o kaip jusu vyras,kaip sesuo?
Svarbiausia geryn, reikia laiko sustiprėti.
Neramus laikas pas mus. Bet po jo ateina ramesnis metas. Vakar vyras stebėjos ko gydytojas lėkė į laboratoriją, paskui konsultuotis, tada užrašė kaulų čiulpus ištirt. Pamačius tyrimus negera buvo, savo tyrimų jis netikrina, ne visi kažką sako. Bet detalesni rodo, kad lieka remisija. Neramu buvo, vyras jau pasiruošęs į ligoninę pasilikimui važiavo. Planuojies vienaip, tada suvoki, kad vargiai kas nuo mūsų priklauso.
Sesei epilepsijos dažniau, pasiliko gydytojai tyrimams. Gretutinių atsiranda poveikių.
Atsakyti
QUOTE(jur12345 @ 2016 04 14, 19:55)
As teciui nutri drink kokteilius pirkau, vienus vaniles skonio, kitus be skonio. Yra ivairiu skoniu, kiti rugstesni buna. Tik pas mus Klaipedoje nelabai ju yra vaistinese reikia uzsisakyti is anksto. Tetis po viena kasdien isgeria. Rugstesni jam nepatiko, tai pati juos isgeriau, ka galiu pasakyti,,tai po ju nesinori valgyti, jautiesi sotus. Tai gal ligoniam juos geriau gerti nors kiek pavalgius, nes po ju is vis dings apetitas. Tetis mano sveiksta labai sparciai, nezinau kiek tame yra svarbus kokteiliai.

Na va kaip džiugu 4u.gif
O mano negana,kad mama serga,dar ir vyras susirgo,jau 12d. ligoninėj ir nežino,kas jam yra.Prasidėjo skausmai dideli naktį staiga,diagnozavo vidinį kraujavimą,hematomą ant inksto,galvojo inkstas plyšęs(prieš 2 metus buvo didelė trauma toj pusėj),pylė kraują,išoperavo,bet inkstas sveikas,nerado iš kur kraujuoja,o jau krūvos tyrimų padaryta(echo 2 kartus,KT,angiografija) verysad.gif Savijauta pagerėjo žymiai,bet hemoglobinas negerėja,netgi šokinėja,o jau savaitė po operacijos verysad.gif Kraujo ligos neįtaria,nes kai atvažiavom hemoglobinas buvo labai geras,krešėjimas irgi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 15 balandžio 2016 - 05:37
Tikrai,kaip Angele raso planuoji vienaip, o gaunasi kitaip. Stiprybes jusu seimai ir sesei.As tik pasidziaugiu,kad geriau tai kita diena jau prasciau vyras jauciasi. Dabar kaip uzstrigo tai gal jau trecia savaite sleikstulys,pykinimas,silpnumas. Kai kazka uzvalgo,pykinimas kuriam laikui praeina,po to vel. Kazi po kiek laiko po chemiju pasijaucia zymiai geriau? Nes mes lyg ir vienodai kol kas.Zydryne,gal paaiskejo vyro kraujavimo priezastis? Kaip kitos merginos ar ligoniukai laikosi?
Atsakyti
Atrast nuo ko nepykina. Visokių periodų būna, bet kai šalia geriama chemija, tai banguoja savijauta. Pora savaičių nebegeria, kraujo rodikliai nukritę labai. Labiau pykint pradėjo kai neutrofilų kritimas didelis, gal kiek susiję, bet šialia plius pakarščiavimai ir pan.

Žydryne, linkiu, kad greičiau nustatytų priežastis ir sveiktų.
Dėl hemoglobino vyrui buvo idealus susirgus, daro tikslesnius tyrimus tam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 17 balandžio 2016 - 07:56
Sveikos mielosios esu naujoke serga mano mama.. pries beveik 5 metus buvo kiausidziu vezys su isplitimu ,operavo , dave chemija deja neisejo visu kursu del kraujo blogo.. bet padejo ir dabar vel zaraza islindo susimete y limfmazgius, gavo vel chemija stipria.. moterytes gal turit patarimu kaip pagerinti jos savijauta is po chemios? gal turit kokiu patarimu, sako jog nezmoniskas kaulu skausmas, ir uztirpe padai o dabar dar ir krutines skausmas prasidejo,labai pergyvenu nes negaliu but su ja , su mazyliu sirguliuojam... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti