Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 metais (57 tema)

storojoj žarnoj
Atsakyti
QUOTE(jur12345 @ 2016 04 05, 20:04)
Ateinu pasidziaugti, siandien tetis pradejo valgyti. Aisku tik truputi, bet vis tiek jau gera pradzia:4u:

Džiaugiuosi už jus,stiprėkit toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flioksė @ 2016 04 05, 21:29)
skysčiai užsilaiko, kad tinsta  g.gif

na va kaip gerai, kuo toliau tuo greičiau taisysis  mirksiukas.gif
4u.gif

neįsivaizduoju iš kur rast jėgų tikėjimui ir vilčiai, vyras palužęs, nors stengiasi neišsiduot, bet vis prasitaria arba klausia manęs kaip aš gyvensiu po 5, 20 metų  doh.gif , raminu kiek moku, tada vel jis kalba kada baigsiu šitą savęs apgaudinėjimą, arba verkia  verysad.gif , matau, kad rankos jam nekyla elementarius buities darbus daryt, pvz sodą genėt  g.gif , o dar toks nusilpęs matyt nuo chemijos, tai iš vis matyt kaip vyrui čia tragedija, kad seniau lengvai ta padarydavo o dabar nebe  unsure.gif

dar pradejo spaudimas kilti iki 190 kažkur, galva diegliais varstyt, kiek skaičiau nei avastinas nei tie chemo vaistai lyg neduoda tokio šalutinio poveikio  g.gif , kaptoprilis nepadeda , tai gyd norvasca išrašė

Taip su avastinu soka ir spaudimas, musu patirtis tokia pati, veliau eme darytis kresuliai, nes avastinas tirstina krauja, todel kasdien reikedavo leistis krauja skystinancius vaistus.
Atsakyti
Mano patikrinimas vakar praejo gerai thumbup.gif
QUOTE(Flioksė @ 2016 04 05, 21:29)
klausia manęs kaip aš gyvensiu po 5, 20 metų  doh.gif ,

4u.gif bet juk net sveikas zmogus negali zinoti kaip bus po tiek metu, kiek jaunu mirsta nuo infarktu.. mirksiukas.gif Mano pazystama po operacijos 3metai.
Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2016 04 05, 22:49)
Taip su avastinu soka ir spaudimas, musu patirtis tokia pati, veliau eme darytis kresuliai, nes avastinas tirstina krauja, todel kasdien reikedavo leistis krauja skystinancius vaistus.

o kas skiria tuos leidžiamus vaistus? Onkologas ?

QUOTE(ingriga @ 2016 04 06, 08:45)
Mano patikrinimas vakar praejo gerai  thumbup.gif

4u.gif bet juk net sveikas zmogus negali zinoti kaip bus po tiek metu, kiek jaunu mirsta nuo infarktu..  mirksiukas.gif  Mano pazystama po operacijos 3metai.

4u.gif

tai čia kalbų nera ir aš jam sakau, aš galiu būti sveikiausias pasaulyje žmogus, ir einant per perėją gali nukirsti koks balvonas, gie niekad nežinai kas tau gali nutikti kita minutę, o ką ten apie metus šnekėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flioksė @ 2016 04 06, 10:02)
o kas skiria tuos leidžiamus vaistus? Onkologas ?
4u.gif

Taip, mums rekomendavo nuolat vartoti onkologas, ju niekas nekompensuoja.
Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2016 04 06, 09:51)
Taip, mums rekomendavo nuolat vartoti onkologas, ju niekas nekompensuoja.

Kolkas paskyrė Zofistarą jeigu nepades keis kitu

Ar gali but spaudimas vienoj rankoj 120 kitoj 180? Nesuprantu ar čia daktaras nenumatavo, bet aiškina kad čia taip nuo chemijos venos pakinta g.gif ir toks svyravimas būna
Atsakyti
užkliuvo:

http://gyvbudas.lryt...abai-blogos.htm

toks sakinys: "Slaugos komanda atakuoja kaip maitvanagiai – du skirtingi skambučiai per dieną", kaip tik gi šitoj temoj skaičiau, kad buvo suabejota vienos narės pasakojimais apie slaugą žmoniu užsieny tai ir čia skamba panašiai tik tiek kad tai mamai jie jau per daug įkyrūs pasidarę
Atsakyti
Labas vakaras,

Turiu dziugiu naujienu, tetis jau sypsosi ir juokauja, siandien jau buvo atsistojes ir protas jo daug sviesesnis. O pati geriausia naujiena, kad nera isplitimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jur12345 @ 2016 04 07, 23:08)
Labas vakaras,

Turiu dziugiu naujienu, tetis jau sypsosi ir juokauja, siandien jau buvo atsistojes ir protas jo daug sviesesnis. O pati geriausia naujiena, kad nera isplitimo  thumbup.gif

Labai dziugu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jur12345 @ 2016 04 07, 22:08)
Labas vakaras,

Turiu dziugiu naujienu, tetis jau sypsosi ir juokauja, siandien jau buvo atsistojes ir protas jo daug sviesesnis. O pati geriausia naujiena, kad nera isplitimo  thumbup.gif

Labai, labai džiaugiuos už jus 😊kaip gera skaityt tokias naujienas. Taip ir toliau.
Atsakyti
QUOTE(jur12345 @ 2016 04 07, 23:08)
Labas vakaras,

Turiu dziugiu naujienu, tetis jau sypsosi ir juokauja, siandien jau buvo atsistojes ir protas jo daug sviesesnis. O pati geriausia naujiena, kad nera isplitimo  thumbup.gif


Kaip gerai,sveikit 4u.gif
Atsakyti