Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 metais (57 tema)

DOrifore, skaitau apie slauga UK ir negaliu patiketi, kad tai realu, o ne kinas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jur12345 @ 2016 04 01, 23:19)
Kaip suprantu patys pradure pirmos operacijos metu, bet, aisku, taip tiesiai nesako. Neva, neturi paaiskinimo.

siaubas sad.gif
QUOTE(Dorifore @ 2016 04 01, 23:19)
Ačiū, kažkaip laikomės. Kartais pati stebiuosi, iš kur pas mane tos ramybės yra. Atrodo protas suvokia, bet širdis priešinasi ir nepatikėsiu, kol tai nenutiks. Visi stebisi ir mamos stiprybe. Žinoma, paverkiam abi, nusišluostom ašaras, pasiguodžiam ir einam toliau į parką žuvytes maitinti. Žinau, kad sunkiausia dar laukia ateityje, dabar vis dar tikimės, kad kažkas pasikeis, kad įvyks stebuklas, kad ji atsities ir tai tik dar vienas pagulėjimas ligoninėje.
Didelių skausmų mamytei nėra, bet blogėjimą pastebime savaitėmis. Dar prieš gerą savaitę su vaikštyne nueidavo iki wc, šią savaitę jau nebevaldo kojų ir reikia 2 seselių pagalbos.
Aš šiurpstu nuo pasakojimų apie situaciją LT. Girdėjome iš aplinkinių, kaip viskas buvo jiems, todėl ir nusprendėme gydytis UK.

Skaitau ir negaliu patikėt,kad taip gali būt,džiugu nors dėl to,kad jau nieko kito pakeisti negalim

Va ir jur12345 mano mintis parašė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 01 balandžio 2016 - 22:30
Žinokit, pradžioj aš pati negalėjau patikėti tuo. Mano mamytė kukli, irgi nepratusi prie tokios pagalbos, tai kartais nutylėdavo, nesakydavo, ko nori. Ir aš dabar aprašiau tik esminiu akcentus, tos pagalbos tikrai buvo daugiau. Pvz, kai man reikėjo grįžti į lt keliom savaitėm, tai gydytojai man per skype skambindavo ir pranešdavo apie mamytės sveikatą. Aš labai norėčiau, kad taip būtų ir LT, nes tai turėtų būti norma ir prieinama visiems.
Todėl kai patys gavom tokią pagalbą bei paramą, suprantu, kaip tai yra reikalinga, ir kaip tai padeda artimiesiems. Elementarus žmogiškas palaikymas. Todėl, jeigu kam reikia kokio patarimo, moralinės paramos, išsikalbėjimo, drąsiai rašykit man. Padėsiu, kaip mokėsiu ir kiek galėsiu. Tiek mitybos klausimais, tiek emociniais dalykais.
Slaugos namuose mamytei labiausiai patinka meno kambarys. Mes kartu tapom ant šilko, gaminam atvirutes, vitražus, origami ir t.t. Taip ji atitrūksta nuo slogių minčių ir ligos. Kartą išsikalbėjom, kad po jos išėjimo, ji nori, jog LT sergantys žmonės irgi turėtų galimybę užsiimti menu. Pažadėjau, kad jos vardu tą ir padarysiu.
Atsakyti
Na jums labai pasiseke uk,kiek as esu girdejus ne.vienas tokios pagalbos negavo. Pvz net greitoji neatvaziavo pasimt kai vaikui sav auksta temp buvo, daug melyniu ant kuno. Mo menesio praleidimo ligoninej ir intensyvios chemoterapijos nieks nesiule parvest namo su greitaja. Kaulu ciulpu biopsijos lauke gal 4 dienas nes lyg velykos buvo, o be jos jokio gydymo
Po to bendrDarbes anuka jau du metus gydo leukemija , du kart i sav tikrina krauja. Dar net netikrino Ar kas nors is artimuju tinka buti donoru.





QUOTE(Dorifore @ 2016 04 02, 00:52)
Žinokit, pradžioj aš pati negalėjau patikėti tuo. Mano mamytė kukli, irgi nepratusi prie tokios pagalbos, tai kartais nutylėdavo, nesakydavo, ko nori. Ir aš dabar aprašiau tik esminiu akcentus, tos pagalbos tikrai buvo daugiau. Pvz, kai man reikėjo grįžti į lt keliom savaitėm, tai gydytojai man per skype skambindavo ir pranešdavo apie mamytės sveikatą. Aš labai norėčiau, kad taip būtų ir LT, nes tai turėtų būti norma ir prieinama visiems.
Todėl kai patys gavom tokią pagalbą bei paramą, suprantu, kaip tai yra reikalinga, ir kaip tai padeda artimiesiems. Elementarus žmogiškas palaikymas. Todėl, jeigu kam reikia kokio patarimo, moralinės paramos, išsikalbėjimo, drąsiai rašykit man. Padėsiu, kaip mokėsiu ir kiek galėsiu. Tiek mitybos klausimais, tiek emociniais dalykais.
Slaugos namuose mamytei labiausiai patinka meno kambarys. Mes kartu tapom ant šilko, gaminam atvirutes, vitražus, origami ir t.t. Taip ji atitrūksta nuo slogių minčių ir ligos. Kartą išsikalbėjom, kad po jos išėjimo, ji nori, jog LT sergantys žmonės irgi turėtų galimybę užsiimti menu. Pažadėjau, kad jos vardu tą ir padarysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neja: 02 balandžio 2016 - 11:32
Dorifore, aš gyvenu uk ir gydžiausi uk ir tikrai čia tokių stebuklų nėra. Greitoji veža visus ligonius kartu tai jei neturi galimybės atvažiuoti savo transportu turi sėdėti ir laukti kol visi keleviai pasišvitins-pasiradijoterapins. Prie švitinimo pastoviai ilgiausios eilės nors atvažiuoji laiku (taip taip gauni kortelę su valandom kada atvykti) kartą po chemo laukiau 2 valandas kad pasišvitint. O kur dar tyrimų laukimas mėnesių mėnesiais.
Viešasis transportas mokamas ir jokių nuolaidų man nėra ir nebus. Gal jūsų mama pensininkė? O pašalpą gaunat tik dėl to kad jūsų mama yra terminal ligonis. Vėžys anglams ne liga ir jokio invalidumo už tai kad sergi nemoka. Moka tik tada kai jau visos galimybės išsemtos, keli mėnesiai prieš mirtį.
Chemo skyriuose tik odiniai foteliai nuo kurių užsnaudęs nučiuoži, kai lietuvoj gaudavai palatą ir lovą. Valgyt atvelka čipsų, šokoladukų ir kažkokų baisių sulčių ir t.t

Taip kad nereikia piešti kaip čia viskas puiku nes tikrai taip nėra. Man Lietuvoj 100 kartų geriau buvo gydytis nei čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Remedy: 02 balandžio 2016 - 12:21
QUOTE(Remedy @ 2016 04 02, 12:20)
Dorifore, aš gyvenu uk ir gydžiausi uk ir tikrai čia tokių stebuklų nėra. Greitoji veža visus ligonius kartu tai jei neturi galimybės atvažiuoti savo transportu turi sėdėti ir laukti kol visi keleviai pasišvitins-pasiradijoterapins. Prie švitinimo pastoviai ilgiausios eilės nors atvažiuoji laiku (taip taip gauni kortelę su valandom kada atvykti) kartą po chemo laukiau 2 valandas kad pasišvitint. O kur dar tyrimų laukimas mėnesių mėnesiais.
Viešasis transportas mokamas ir jokių nuolaidų man nėra ir nebus. Gal jūsų mama pensininkė?  O pašalpą gaunat tik dėl to kad jūsų mama yra terminal ligonis. Vėžys anglams ne liga ir jokio invalidumo už tai kad sergi nemoka. Moka tik tada kai jau visos galimybės išsemtos, keli mėnesiai prieš mirtį.
Chemo skyriuose tik odiniai foteliai nuo kurių užsnaudęs nučiuoži, kai lietuvoj gaudavai palatą ir lovą. Valgyt atvelka čipsų, šokoladukų ir kažkokų baisių sulčių ir t.t

Taip kad nereikia piešti kaip čia viskas puiku nes tikrai taip nėra. Man Lietuvoj 100 kartų geriau buvo gydytis nei čia.

Kuriame mieste jūs gydėtės? Mums tikrai tokių dalykų nebuvo. Ligoninėje yra transporto skyrius, kai baigiasi chemoterapija, ateini, pasakai ir praneša, kada atvažiuoja greitoji. Jokio visų laukimo. Kartą, dar kai mama vaikščiojo su vaikštyne, po chemijos važiavom į centrą ir pamiršom pasakyt, kad nereikės jų transporto, tai vakare visi skambinėjo, klausė, ar nutiko kas, kaip mes grįžom.
Mano mama nėra pensininkė ir iki jos toli dar. Viešas transportas nemokamas ne tik jai, bet ir lydinčiam asmeniui. Gal jus neinformavo ar nežinot, kad galit tą gauti? Mano mamytė neturi vairavimo teisių, bet ji gavo tą mėlyną ženklą, kur naudoja mašinoje, kad gali statyti bet kur. Ir jis galioja visoje Europoje.
Mamytė negauna invalidumo, tai yra parama dėl ligos, pažiūrėsiu paskui, kaip tai vadinas tiksliai angliškai, ir viskas jai yra paskirta 3 metams. Po jų jie peržiūri situaciją ir sprendžia ar skirti vėl 3 metams. Tikrai taip nėra, kad mokėtų tik kelis mėnesius prieš mirtį. Mes tik sužinojom apie ligą ir mūsų slaugė pasakė, kad tai mamytei priklauso ir sutvarkė visus dokumentus.
Dėl maisto. Taip, jie siūlo savo anglišką maistą. Bet juk neprivaloma valgyt to. Kadangi mes keitėme mitybą, tai jie suprato ir viską gamindavau aš. Tiek namie, tiek veždavomės į slaugos namus ar chemoterapijas. Bet jie derinosi prie mūsų. Pvz. mama norėjo salotų su avokadu, slaugos namuose, atėjo, atsiprašė, kad neturi avokado, užsakė kitai dienai jo.
Tai yra mūsų patirtis ir aš pasakoju, ką mes gavome ir patyrėme. Aš negarantuoju, kad taip bus visuose UK miestuose. Aš dėl to ilgai ir nenorėjau rašyti čia, kokią pagalbą mes gavome. Kad neskambėtų, kaip man faina, o kaip tau blogai. Kiekvienas žmogus sprendžia, kur jam geriau, kur jis nori gydytis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 02 balandžio 2016 - 13:46
QUOTE(Dorifore @ 2016 04 02, 14:43)
Tai yra mūsų patirtis ir aš pasakoju, ką mes gavome ir patyrėme. Aš negarantuoju, kad taip bus visuose UK miestuose. Aš dėl to ilgai ir nenorėjau rašyti čia, kokią pagalbą mes gavome. Kad neskambėtų, kaip man faina, o kaip tau blogai. Kiekvienas žmogus sprendžia, kur jam geriau, kur jis nori gydytis.


Labai smagu skaityti Jūsų postus ir nesigilinkit, yra žmonių kuriems visada blogai, asmeniškai aš gydžiausi KMUK ir negaliu pasakyt nei vieno blogo žodžio, aišku ne idilė, bet man to ir nereikėjo, bet viskas buvo paaiškinta, gydymas skirtas, kaip ir priklauso pagal ligą, ir tuo metu taikomas visame pasaulyje. Ir bendravo visi su manim, ir kyšių nereikėjo duot, nes aš neturėjau iš ko tiesiog smile.gif

O ir apie slaugą, mano vyro močiutė gulėjo ir viskuo buvo patenkinta, o tam pačiam skyriuje mamos draugė buvo viskuom nepatenkinta, tai, kad daug kas nuo požiūrio ir priklauso smile.gif Kaip, kad mano viena draugė juokais sakė, kad man visada pakliūna geri gydytojai ir fainos palatos kaimynės 4u.gif
Atsakyti
Taip, tikrai nėra idilė. Ir mums būna visko, ir laukti tenka, ir pamiršta vertėją užsakyt, ir anksčiau greitoji atvažiuoja, nei tarėmės. Tarkim vizitas pas gydytoją 12val., o pralaukiam ir patenkam pas ją 13.30. Bet ar tai yra problema? Ar tai yra esminiai dalykai?
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2016 04 02, 13:20)
Chemo skyriuose tik odiniai foteliai nuo kurių užsnaudęs nučiuoži, kai lietuvoj gaudavai palatą ir lovą.

Negaunam jokių lovų,irgi tik fotelį
Atsakyti
Vyrui dabar dienos stacionare lašinama biologiniai, nes pakeitė vietoj lašinamos chemijos tabletės tik paliko biologinius tai yra ir tie foteliai ir kai kuriose palatose dar šalia fotelių lovos, gal ten guldo silpnesnius g.gif , bet visumoj labai tie foteliai sikišta vienas prie kito, kas pakliuna į pietų metą dar jogurto gauna smile.gif

Apie pačią ligą tai daug neaiškino, bet esmę pasakė, na man tai užteko informacijos

Tik dabar taip mįslingai pasakė, kad biologinius lašint gali net iki metų, esmėj iki pablogėjimo, tai taip reiktų suprasti, kad ligą sustabdo tik metams max g.gif

beje jam uždėta likimo karma ten doh.gif , vėl dingus buvo kortelė doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flioksė: 02 balandžio 2016 - 19:58
Dorifore smagu skaityti,kad jus gaunate tokia prieziura,tik as asmeniskai nenoreciau gauti tokios issamios informacijos apie isejima schmoll.gif Vyras gydosi Norvegijoje negaliu pasakyti nei vieno blogo zodzio smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas galite papasakoti apie stoma. Teciui isvede stoma. Ar as teisingai suprantu, kad stoma reikalinga, kad zarnu turinys nepatektu prie operuotos vietos? T.y. Grubiai tariant, kad uzgydyti viena skyle zarnose, padare nauja skyle? As turbut kazka ne taip suprantu.
Atsakyti