Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 metais (57 tema)

QUOTE(Wik @ 2016 03 24, 09:21)
Aciu Fliokse. O gal fb grupes pavadinima zinot?
Del antiveziniu medziagu cukruje tai butu labai naudingas dalykas tikrai, nes daznai net neisivaizduoji kad maiste kuri valgai jo yra.. As kai dabar pradejau apie tai skaityti,tai pirma mintis buvo, kad negalima praktiskai nieko valgyti ka ne pats gaminai. O apie mesa tai taip, bet is kur dabar jos gauti naturalios...mieste nelabai kaip uzsiauginsi.. nors buvo mintis kilusi del putpeliu smile.gif

"Išsigydžiau vėžį" vadinas

apie ozona yrad aug informacijos jeigu angliškai skaitote pvz. : čia, čia,
Atsakyti
QUOTE(Flioksė @ 2016 03 24, 09:39)
"Išsigydžiau vėžį" vadinas

apie ozona yrad aug informacijos  jeigu angliškai skaitote pvz. : čia, čia,


Skaitau. Aciu labai dar karteli!
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2016 03 23, 23:28)
Immunotherapy Using Tumor Infiltrating Lymphocytes for Patients With Metastatic Human Papillomavirus-Associated Cancers. Va taip vadinasi. Radau cancer research puslapyje kad ieško žmonių. Pagalvojau- nu o kodėl ne? Pridėjau, kad turiu retą prie mano ligos išplitimą į tarpuplautį ir vualia!

Svajojau visada į USA nukeliaut, bet vis tai laiko tai pinigų nėra  smile.gif
Na suskraidyt ir už savo pinigus galėčiau, bet o kaip ten? Ar apgyvendina, ar mokami tie vaistai ar ne, kiek užtrunka? Žodžiu užklausiau, kaip tie vaistukai pasiektų mano venas nes gyvenu UK.
Gal jie kažkaip bendradarbiauja su anglų cancer research ir man juos pristatys į čia?  g.gif 
Blyn, maistą TKS į  kosmosą pristato, o čia tik žemynai  biggrin.gif


Dalyvavimas clinical trials tai nemokamas (vaistai), bet gali liept uz tyrimus man atrodo susimoket, kraujo ir pan. O gal ir ne, reikia klaust.

Apgyvendinimo klausima issisprestum, manau. Cia gi svarbus dalykas, ne atostogos kokios, kurias ir atidet/pakoreaguot gali wink.gif
Atsakyti
Labas vakaras , jungiuos ir as i jusu gretas. As su klausimu del gydytoju ar butinai gydyme turi dalyvauti onkologas? Dabar situacija tokia: teciui diagnozavo piktybini navika, chirurgas uzvakar atliko naviko ir dalies zarnu pasalinima ir del tolimesnio gydymo turesim kreiptis i chemoterapeuta. O tai tokio kaip onkologo is vis nereikia ar kaip cia gaunasi?
Atsakyti
Labas merginos 4u.gif
Ateinu pasidžiaugti už savo vyrą. buvo pasitikrinti, ir viskas tvarkoje. Jau 5 metai eina kai operuotas žarnynas, beveik metus truko visas gydymas. Ir kaip gera išgirsti,kad viskas gerai thumbup.gif thumbup.gif
Jums visoms sveikatos, vilties ir nepasiduoti kovoje 4u.gif
QUOTE(jur12345 @ 2016 03 24, 19:34)
Labas vakaras , jungiuos ir as i jusu gretas.  As su klausimu del gydytoju ar butinai gydyme turi dalyvauti onkologas? Dabar situacija tokia: teciui diagnozavo piktybini navika, chirurgas uzvakar atliko naviko ir dalies zarnu pasalinima ir del tolimesnio gydymo turesim kreiptis i chemoterapeuta. O tai tokio kaip onkologo is vis nereikia ar kaip cia gaunasi?

Tai chemoterapeutas ir yra onkologas - chemoterpeutas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dabar supratau, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jur12345 @ 2016 03 24, 19:47)
Dabar supratau, aciu 4u.gif

Mano vyras pirma pas pilvo organų onkologą važiavo, padarė tyrimus ir tada buvo skirtas gydymas. Pirma pašvitino,tada operacija ir tik po to chemoterapija 4u.gif
Atsakyti
Teti seimos gydytoja nusiunte koloonoskopijai, rado polipa. Pasalinus polipa atejo atsakymas, kad piktybinis. Tai va, uzvakar pasalino 20 cm zarnu ir limfmazgius, siandien grizo is reanimacijos. Dabar turim sulaukti atsakymo del limfmazgiu ar yra isplitimas. Kazkaip viskas taip staiga ivyko, tai nesusigaudau ka daryti, kada daryti ir kaip daryti. Net dorai nesuprantu ko noriu paklausti.

Kristulia05 dziaugiuosi del jusu vyro.
Atsakyti
Kastuveli, trial 2 stadijoj. Atsiuntė dokus pasirašyti, prašo skenų, daktarų patvirtinimų ir t.t
Kas dėl apgyvendinimo, kelionių, draudimo ir visa kita tai jie nieko nefinansuoja, tik vaistus. Prašo pasidaryti turistinę vizą, nes trial užtrunka nuo 3 iki 6 mėnesių ir po to dar patikrinimas kas mėnesį. Turiu būt stiprios sveikatos (na aš kaip ir esu) bet jei kas į vyks už centro sienų jie vėlgi už nieką neatsako ir už gydymą tektų mokėti.
Nepavyks man, neturiu aš nei tiek pinigų nei dėdžių ir tetų aplink Vašingtoną sad.gif dar kokias 3-4 savaites tai gal pratemčiau bet pusmetį nedirbant, labai abejoju.
Atsakyti
Džiaugiuosi, kurioms viskas eina į gerąją pusę. Pas mus blogos naujienos. Gydytojai nutraukė visus gydymus ir pasakė, kad mama be jų gyvens ilgiau. Ir patys pasakė, kad jai liko 1-2mėn. Sunkiausia, kai turiu viską jai versti iš anglų kalbos. Jie teigia, kad pacientas turi žinoti tiesą. Kitu atveju kvies vertėją, jei man per sunku. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2016 03 25, 02:10)
Džiaugiuosi, kurioms viskas eina į gerąją pusę. Pas mus blogos naujienos. Gydytojai nutraukė visus gydymus ir pasakė, kad mama be jų gyvens ilgiau. Ir patys pasakė, kad jai liko 1-2mėn. Sunkiausia, kai turiu viską jai versti iš anglų kalbos. Jie teigia, kad pacientas turi žinoti tiesą. Kitu atveju kvies vertėją, jei man per sunku.  verysad.gif

Na kas per žmonės doh.gif Juk su tokia "tiesa" ir tų dviejų mėnesių gali neištempti doh.gif O neina jai "versti" taip, kad ji vis tiek nežinotų visos tiesos? Versti maždaug "kad gydytojai mato, jog pacientė per silpna gydymui, kad jai būtinai reikia sustiprėti, atsigauti, o jau paskui vėl į gydymą kibti?" Suprantat, tas trupinėlis vilties kartais padaro didesnį stebuklą, nei gydymas. Mano a.a. tėvelis, nežinodamas gydytojų verdikto, kad jam liko mėnuo, su viltimi išgyveno be gydymo 9 mėnesius.
Gal bandykit tikrai versti atsargiai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2016 03 24, 19:41)
Labas merginos 4u.gif
Ateinu pasidžiaugti už savo vyrą. buvo pasitikrinti, ir viskas tvarkoje. Jau 5 metai eina kai operuotas žarnynas, beveik metus truko visas gydymas. Ir kaip gera išgirsti,kad viskas gerai  thumbup.gif  thumbup.gif
Jums visoms sveikatos, vilties ir nepasiduoti kovoje  4u.gif

Tai chemoterapeutas ir yra onkologas - chemoterpeutas 4u.gif  4u.gif

Kaip nuostabu, o dar tokia gera nauojiena prieš metinę šventę 4u.gif
Jei ne paslaptis kai operavo kuri stadija buvo ?

QUOTE(Dorifore @ 2016 03 25, 01:10)
Džiaugiuosi, kurioms viskas eina į gerąją pusę. Pas mus blogos naujienos. Gydytojai nutraukė visus gydymus ir pasakė, kad mama be jų gyvens ilgiau. Ir patys pasakė, kad jai liko 1-2mėn. Sunkiausia, kai turiu viską jai versti iš anglų kalbos. Jie teigia, kad pacientas turi žinoti tiesą. Kitu atveju kvies vertėją, jei man per sunku.  verysad.gif

4u.gif kurioj čia šalį? Tikrai tokios žinios žmogui ne į gera doh.gif

Atsakyti