Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 metais (57 tema)

QUOTE(Tulsi @ 2016 03 11, 16:20)


Ar esate kas skaitę daugiau šiame forume?
Radau ten atvejį, panašų į mano, tai ten moteriai skyrė 9 chemoseansus, o pas mus skiria 6. Vaistai tokie pat per pirmus seansus, o vėliau pas juos keičia. Kažin kodėl?
Ar čia mūsų valstybė taupo ant mūsų sveikatos?
Atsiprašau, jei durni klausimai, bet nesuprantu...



QUOTE(neja @ 2016 03 16, 12:17)
Gal verta kitur apsilankyti.....sakot viskas vyko per du men, kaip per du men galejo pasakyti, kad nepasiduoda chemoterapijai? Man pvz daktare sake, kad kontrole daro po 3- 4 lasinimu, ir tada sprendzia ar chemija veikia...mamai lasino kas 3 sav.


Paaiškinkit man - o kaip suprasti ar chemija veikia?
Per chemoterapiją markeris po kiekvieno seanso pas mane krito. Na, bet čia turbūt kiekvienai taip būna. Ar klystu?
Pasibaigus chemoterapijai po kokio mėnesio buvau pas savo gydytoją, tai ji stebėjosi, kad man KT skirta tik po trijų mėnesių, o nei iškart pasibaigus gydymui. Anot jos anksčiau (tik nežinau prieš kiek metų) taip buvo.

Neseniai skaičiau, kad viena moteris jau ne pirmus metus kovoja, kad v atsinaujina kasmet. Tai čia tas atvejis kai nepasiduoda gydymui?
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2016 03 16, 17:18)
Tai jum tiesiog su gydytoju nepasiseke....

Su gydytojais viskas gerai, tiesiog pati sistema pas juos be sistemos, nežino kairė, ką daro dešnė, o ant pačių gyd galvų dar tuzinai studentų, jau nekalbant apie ligonius smile.gif, nors aišku man kaip ligoniu pusėj stovinčiai neturėtų jaudinti ju tarpusavio nesusipratimai bet beda kad tai ant ligonio kailio persiduoda labiausia

QUOTE(Prima-Wera @ 2016 03 16, 18:06)
Ar esate kas skaitę daugiau šiame forume?
Radau ten atvejį, panašų į mano, tai ten moteriai skyrė 9 chemoseansus, o pas mus skiria 6. Vaistai tokie pat per pirmus seansus, o vėliau pas juos keičia. Kažin kodėl?
Ar čia mūsų valstybė taupo ant mūsų sveikatos?
Atsiprašau, jei durni klausimai, bet nesuprantu...

Paaiškinkit man - o kaip suprasti ar chemija veikia?
Per chemoterapiją markeris po kiekvieno seanso pas mane krito. Na, bet čia turbūt kiekvienai taip būna. Ar klystu?
Pasibaigus chemoterapijai po kokio mėnesio buvau pas savo gydytoją, tai ji stebėjosi, kad man KT skirta tik po trijų mėnesių, o nei iškart pasibaigus gydymui. Anot jos anksčiau (tik nežinau prieš kiek metų) taip buvo.

Neseniai skaičiau, kad viena moteris jau ne pirmus metus kovoja, kad v atsinaujina kasmet. Tai čia tas atvejis kai nepasiduoda gydymui?

galiu tik iš savo puses pakomentuoti, irgi vyrui skyrė pirmą kartą 6 seansus, po jų kaip tik ryt smile.gif spres ar pratesti, šalia jo guli žmogus kuriam lašinama 10 jau chemija. Markeris kiekvienai vėžio rūšiai indivdualiai su ž.v. jis nieko neparodo, bet kažkodel jau ji 2 k darė ir abu labai normoj, netgi į mažesnę pusę, KT darė po 5 karto, kad tipo matytų padėtį ir skirtų arba ne tolesnį gydymą. O tas pasakymas veikia, tai irgi iš savo padangės tik galiu pasakyt, kuo motyvavo: naujų metastazių nėra, senosios sumažėję, va ir reiškia pagal gyd. kad veikia smile.gif
Atsakyti
Flioksė, nu as tikrai nepasakyciau, kad mano mamai butu buve kazkas panasaus kas buvo jums. Visada labai priziuri ir t.t.t.
Prima-Wera nu jei markeris krenta, tai ir tai jau rodo, kad chemija veikia mirksiukas.gif
Atsakyti
O koks didžiausias markeris yra pas jus buvę? Pas mus pradžioj 1680, paskui nukrito iki 220. Dabar pakilęs 347.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Sveikatos ir stiprybės visoms... Visada paskaitydavau jūsų temą iš smalsumo, dėl bendro suvokimo, tik nemaniau, kad prireiks ateiti ir pasisveikinti su jumis taip greitai. Ne man bėda, vienam iš šeimos narių, bet skauda visiems artimiesiems.
Turiu klausimą: ar buvo kam stuacija, kad markeris buvo normos ribose, bet buvo diagnozuota onkoloinė liga?
Kad nesumastytumėte, kad šiaip pergyvenu, gydytojų teigimu, turime piktybinį naviką 95%.
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2016 03 16, 17:48)
Aš bijau net klausti, kiek turim laiko.
Koks tikslas to klausti? Manot bus lengviau jei žinosit, mano manymu nieks neatsakys, ne nuo gydytojų priklauso, kiek skirta tiek gyvens.

Helllen, ir be markerių nustato, echoskopijos, KT ar magnetas, biopsijos, operacijos ir pan. Bus aišku po tikslių tyrimų.
Ir tas 95 proc ką reiškia, artimam žmogui neseniai buvo įtarimai, biopsija, operacija, reabilitacija, viskas laiku 1 laipsnio, gydymo nereikia, kontrolė kas 3 mėn. Kaip ir sveika, po padidinamuoju stiklu. Gyveni įprastai, stengiesi sveikiau, mėgaujiesi gyvenimu, turbūt nelengva nugrimzti, bet stengtis verta.

Daug besijungiančių naujų, sveikatos visiems, taip norėtųsi, kad kuo daugiau sveikstančių būtų. O sunkumas turbūt ir nuo požiūrio būtų svarbu. Mūsų situacijoje džiaugtis, kad pakelia vaiką, o ne liūdėti, kad nepakelia trijų. Kuris variantas geresnis? Šiaip ne už kalnų gydymo pabaiga, kas po to? Kaip grįžt į gyvenimą, į darbus, ritmą. Nelabai įsivaizduoju to proceso kol kas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 16 kovo 2016 - 20:14
QUOTE(Helllen @ 2016 03 16, 20:02)
Sveikos  4u.gif  Sveikatos ir stiprybės visoms... Visada paskaitydavau jūsų temą iš  smalsumo, dėl bendro suvokimo, tik nemaniau, kad prireiks ateiti ir pasisveikinti su jumis taip greitai. Ne man bėda, vienam iš šeimos narių, bet skauda visiems artimiesiems.
Turiu klausimą: ar buvo kam stuacija, kad markeris buvo normos ribose, bet buvo diagnozuota onkoloinė liga?
Kad nesumastytumėte, kad šiaip pergyvenu, gydytojų teigimu, turime piktybinį naviką 95%.

Labas..to paties atsakymo ieskojau pries kelis menesius...visi kraujo tyrimai ir markeriai buvo normos ribose..deja....vezys buvo atsinaujines ir gerokai jau pazenges. Musu atveju..markeriai visada buvo normos ribose...turbut buvome is tu, kuriems markeriai nieko nesako...bet nebutinai ir Jums taip gali būti...kol galutiniai neistirta..tikrai nepasiduokite blogiausiai ziniai..
Atsakyti
QUOTE(Helllen @ 2016 03 16, 20:02)

Turiu klausimą: ar buvo kam stuacija, kad markeris buvo normos ribose, bet buvo diagnozuota onkoloinė liga?
Kad nesumastytumėte, kad šiaip pergyvenu, gydytojų teigimu, turime piktybinį naviką 95%.


Man o vyrui taip CEA ir CA labai maži, bet deja unsure.gif
QUOTE(Angele @ 2016 03 16, 20:10)
Koks tikslas to klausti? Manot bus lengviau jei žinosit, mano manymu nieks neatsakys, ne nuo gydytojų priklauso, kiek skirta tiek gyvens.

Kaip grįžt į gyvenimą, į darbus, ritmą. Nelabai įsivaizduoju to proceso kol kas.

ir aš nenoriu to klausti, bijau labai iš pradžių buvo mintis truks pliš išsiaiškinti, bet supratau, kad niekas nuo to nepasikeis verysad.gif

šitas klausimas ir mane kankina, tuo labiau kad su tokia diagnoze užsibraukia visi gyvenimo planai į ateitį o lieka tik dabartis
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2016 03 16, 19:35)
O koks didžiausias markeris yra pas jus buvę? Pas mus pradžioj 1680, paskui nukrito iki 220. Dabar pakilęs 347.

Buvo tikrai virs tukstancio.
Oho gerai nukrito, geras zenklas. O kad vel pakilo ner ko nerimauti. Nes per viena gydyma mamai nukrito, pakilo ir vel nukrito.
Atsakyti
QUOTE(Helllen @ 2016 03 16, 20:02)
Sveikos  4u.gif  Sveikatos ir stiprybės visoms... Visada paskaitydavau jūsų temą iš  smalsumo, dėl bendro suvokimo, tik nemaniau, kad prireiks ateiti ir pasisveikinti su jumis taip greitai. Ne man bėda, vienam iš šeimos narių, bet skauda visiems artimiesiems.
Turiu klausimą: ar buvo kam stuacija, kad markeris buvo normos ribose, bet buvo diagnozuota onkoloinė liga?
Kad nesumastytumėte, kad šiaip pergyvenu, gydytojų teigimu, turime piktybinį naviką 95%.

pirmiausiai tai uzjauciu susidurus su sia liga 4u.gif
del markerio-daug neismanau,bet zinau, kad nuo konkrecio organo priklauso ar markeris rodo susirgima ar ne. pvz pas mano mama (plauciu v.) markeris buvo normoj, dziaugemes, o pasirodo su plauciu v net netikslinga ji daryt , nes nesamones rodo. kiausidziu v markeris kiek zinau gana jautrus ...

as irgi naujai prisijungusioms noriu palinketi stiprybes. neklausinekit kiek to laiko. tai nuvarys tik i nevilti...
------------
as noriu slauganciu savo artimuosius paklaust. gal yra kur paskaityt apie slauga? na panasus forumas kaip sis. norisi paprastu,praktisku, ne komerciniu patarimu...


ai ir dar (stai ka reiskia prisest prie normalaus kompo,o ne per telefona skaitinet:) )- mamai nuslinko plaukuciai po radioterapijos, labai niezti galva... kazin kas tiktu patept? baisu ekspermentuot,kad nesuveiktu kazkaip ne taip...
Atsakyti
QUOTE(une @ 2016 03 16, 23:42)

as noriu slauganciu savo artimuosius  paklaust. gal yra kur paskaityt apie slauga? na panasus forumas kaip sis. norisi paprastu,praktisku, ne komerciniu patarimu...
ai ir dar (stai ka reiskia prisest prie normalaus kompo,o ne per telefona skaitinet:)  )- mamai nuslinko plaukuciai po radioterapijos, labai niezti galva... kazin kas tiktu patept? baisu ekspermentuot,kad nesuveiktu kazkaip ne taip...

SM yra forumas tėvų karšinimas, juos pasiskaitinėkit, yra kai kur patarimų apie slaugą...

Aliejuku vaikišku nebandėt?
Atsakyti
Ačiū visoms atsakusioms. Moksliniai straipsniai viena, o realybės praktika yra kita, todėl ir klausiau jūsų apie markerius. Kas dėl tyrimų, jie visi padaryti ir dar po kelis kartus(MRT, KT, 3 biopsijos). Kadangi mes pakliuvome į sąraša pacientų su labai labai reta diagnoze, tad visokios anomalijos tikėtinos : vizuoliai matomas ląstelių pakitimas (yra neaiškus darinys, trikdantios organų veikla), o visi tyrimai, išskyrus vizualinius (MRT, KT), nerodo nieko blogo. Labai nenoriu plėstis, nes teks paklodę prirašyti biggrin.gif

Perskaičiau beveik visas jūsų temas, pasisėmiau stiprybės ir tik teigiamos mintys lanko, kad mes išsikapstysim. Sveikatos sergančioms ir kantrybės, tikėjimo turinčioms ligonius 4u.gif
Atsakyti