Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 metais (57 tema)

QUOTE(Wik @ 2016 03 07, 18:34)

Labas 4u.gif

manau čia visas priima ir pati esu naujokė, bet mūsų ne ta v rūšis, tai patart negaliu tik palaikyt morališkai 4u.gif , keista kodėl jums neskyrė chemoterapijos kurso ar spinduliavimo g.gif

vyrui šiandien buvo kt
Atsakyti
Stiprybės, sveikatos, svajonių ir neblėstančios vilties visoms Jums šia moterišką dieną 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flioksė: 08 kovo 2016 - 11:46
Su Mūsų kantriu ir stiprių dienele mielos moterys ir merginos. Su Kovo 8. Visoms stiprybes, sveikatos ir salia tureti stiprius-supratingus vyrus, kad mus myletu ir saugotų. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu ką, varau ryt tikrintis, visi palaikom kumščius už mane smile.gif tradiciškai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 03 09, 20:53)
Nu ką, varau ryt tikrintis, visi palaikom kumščius už mane smile.gif tradiciškai smile.gif

Sekmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 03 09, 20:53)
Nu ką, varau ryt tikrintis, visi palaikom kumščius už mane smile.gif tradiciškai smile.gif

Laikom 4u.gif

O as pamirsau pasgirt, mano mama pasveiko thumbup.gif Mes vel ji nugalejom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2016 03 09, 22:26)
Laikom 4u.gif

O as pamirsau pasgirt, mano mama pasveiko thumbup.gif Mes vel ji nugalejom thumbup.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Jau kelintą kartą?
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 03 09, 23:07)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Jau kelintą kartą?

Trecia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(penelopsiai @ 2016 02 05, 21:20)
Ar galiu paklaust koks vezys? Mano mamai plauciu. Bet ka jus cia parasete labai viskas panasu kaip ir mano mamai. Jei po spindulines terapijos pagrejo. Gali pavaikscioti ir nebereikia labai jos saugoti. Po 10 spinduliu laukeme menesi ir siandiena gavome pirma chemija. Dar nepasakiau, kad jai diagnozuotas IV stadijos plauciu vezys su daugybiniais galvos smegenu metastazemis ir daugybiniais kaulu metastazemis. Vienu zodziu kur pazvelgsi ten yra. Ir as vistiek galvoji, kad mums pavyks pristabdyti

Atsiprasau... Dabar grizau atgal puslapius ir nematau, kad buciau atsakius jums..

Mamai pries metus diagnozuotas smulkialastis plauciu v. 4 st. Gavo 4 kursus chemijos, toliau negalejo lasint, nes labai kraujas nusilpes buvo. Gydymas buvo labai sekmingas, kuriam laikui pristabde plitima, plauciuose atrode uzsikonservaves.. O lapkriti viskas pradejo labai bloget. Siai dienai blogiausiai kaip buve: is skaudmo negali pakilt is lovos net i wc. Apie sauskelnes neleidzia net kalbet. Pleistrai nuo skausmo padeda tol kol nesusijudina nors biski.. Nuotaika siaubinga jos ( kas galetu kaltint..) ... O man sirdis plysta ja tokia matyt..

Kastuve, laikau kumstukus kaip visuomet paskutinius metus ! wink.gif Viskas bus gerai!;)

Sunflower, eina sau kaip smagu! Nors nepazistu jusu , bet labai nuosirdziai dziaugiuosi!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo une: 10 kovo 2016 - 01:05
QUOTE(kastuvas @ 2016 03 09, 21:53)
Nu ką, varau ryt tikrintis, visi palaikom kumščius už mane smile.gif tradiciškai smile.gif

Laukau spygas uz Tave! Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 03 09, 20:53)
Nu ką, varau ryt tikrintis, visi palaikom kumščius už mane smile.gif tradiciškai smile.gif


Sėkmės smile.gif, parašykit kaip sekės
QUOTE(Sunflowers @ 2016 03 09, 22:26)
Laikom 4u.gif

O as pamirsau pasgirt, mano mama pasveiko thumbup.gif Mes vel ji nugalejom thumbup.gif

oi kaip gerai, nuoširdžiausia džiaugiuosi kartu su tavim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 03 09, 20:53)
Nu ką, varau ryt tikrintis, visi palaikom kumščius už mane smile.gif tradiciškai smile.gif

Laikau ir as 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sunflowers @ 2016 03 09, 22:26)
Laikom 4u.gif

O as pamirsau pasgirt, mano mama pasveiko thumbup.gif Mes vel ji nugalejom thumbup.gif

Kaip smagu skaityti tokias naujienas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti