Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 metais (57 tema)

Duok dieve, kad tik padėtų g.gif
Mano tėtis karčiojo kiečio (dėl virškinimo vartojo) gerdavo tikrai daug; deja, mirė nuo plaučių vėžio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Wėtra @ 2016 02 25, 09:24)
Duok dieve, kad tik padėtų  g.gif 
Mano tėtis karčiojo kiečio (dėl virškinimo vartojo) gerdavo tikrai daug; deja, mirė nuo plaučių vėžio  verysad.gif

tai čia turbūt per silpna koncentracija geriamo buvo, jei aplamai tai veiksminga, gi kiek visokių teorijų sklaido internete apie veiksmingas žoles g.gif
Atsakyti
Aš nieko prieš, prieš žoles ax.gif ir vyras be galo daug jų geria thumbup.gif ir to pačio kiečio geria ax.gif
Nu bet kad tokia revoliucija, tai tik Valio....
Atsakyti
QUOTE(Wėtra @ 2016 02 25, 10:28)
Aš nieko prieš, prieš žoles  ax.gif  ir vyras be galo daug  jų geria  thumbup.gif  ir to pačio kiečio geria  ax.gif 
Nu bet kad tokia revoliucija, tai tik Valio....

tai ir aš ne prieš bet ką, svarbu padėtų 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, mama pralaimejo kova su savo veziuku.
Visoms ir visiems linkiu sekmes, sveikatos ir dideles kovos. Sveikite ir teikite vilties kitiems. Buciuoju visus ligoniukus.
Atsakyti
QUOTE(raipi @ 2016 02 27, 11:54)
Mergaites, mama pralaimejo kova su savo veziuku.                   

console.gif stiprybės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriga: 27 vasario 2016 - 12:51
QUOTE(raipi @ 2016 02 27, 11:54)
Mergaites, mama pralaimejo kova su savo veziuku.                   
Visoms ir visiems linkiu sekmes, sveikatos ir dideles kovos. Sveikite ir teikite vilties kitiems.  Buciuoju visus ligoniukus.

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Uzuojauta......bet kartu ir dziaugiuosi uz jusu mamyte....jos kancios pagaliau baiges...o mano mama ilgai kankinosi....gal 3 savaites jai kas valanda nuskausminamuosius leido....geso kasdien......

QUOTE(raipi @ 2016 02 27, 13:54)
Mergaites, mama pralaimejo kova su savo veziuku.                   
Visoms ir visiems linkiu sekmes, sveikatos ir dideles kovos. Sveikite ir teikite vilties kitiems.  Buciuoju visus ligoniukus.
Atsakyti
Sukalbėjau maldą raipi, už jūsų mamytę 4u.gif

Stiprybės, jums ir sveikatos ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flioksė: 27 vasario 2016 - 19:54
QUOTE(raipi @ 2016 02 27, 11:54)
Mergaites, mama pralaimejo kova su savo veziuku.                   
Visoms ir visiems linkiu sekmes, sveikatos ir dideles kovos. Sveikite ir teikite vilties kitiems.  Buciuoju visus ligoniukus.



4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raipi @ 2016 02 27, 13:54)
Mergaites, mama pralaimejo kova su savo veziuku.                   
Visoms ir visiems linkiu sekmes, sveikatos ir dideles kovos. Sveikite ir teikite vilties kitiems.  Buciuoju visus ligoniukus.

Uzuojauta verysad.gif
Atsakyti
Raipi, uzuojauta! Stiprybes!
Atsakyti