Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 metais (57 tema)

Sveikos mergaites, mano mama nebeturi vilties tai belieka dabar laukti kol baigsis kancios. Kazkur gyvenimas man sustojo, skauda sirdute, bet turiu kazkaip laikytis, bet ziurint kai kankinasi galiu isproteti, isproteti..... Vezys paeme virsu jis nugalejo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2016 02 22, 15:26)
kiek laiko turejote?ir kokia diagnoze ima pirmine ar po operacijos? blush2.gif

Man 2012 operuotas klubakaulio sparnas, didzioji dalis kaulo ir dalis pilvapleves pasalinti.Tai gigantiniu lasteliu navikas.Po metu atsirado tie du darinukai, kurie neduoda ramybes....
Atsakyti
QUOTE(raipi @ 2016 02 22, 23:50)
Sveikos mergaites, mano mama nebeturi vilties tai belieka dabar laukti kol baigsis kancios. Kazkur gyvenimas man sustojo, skauda sirdute, bet turiu kazkaip laikytis, bet ziurint kai kankinasi galiu isproteti, isproteti..... Vezys paeme virsu jis nugalejo verysad.gif

Tokiu atveju nezinau ,ka patarti ,kaip nuraminti,kaip paguosti... labai labai liudna angel_sadangel.gif kiek imanoma bukite kartu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2016 02 23, 01:13)
Tokiu atveju nezinau ,ka patarti ,kaip nuraminti,kaip paguosti... labai labai liudna angel_sadangel.gif  kiek imanoma bukite kartu wub.gif



isnaudokite ta laika mamai, isnaudokite kaip galima geriau. Net nezinau.... Tiesiog bukite salia. As taip pat matau, kad prarandu mama, kad ji vis labiau pasiduoda. Zinau tik tiek kad buti salia kai tu negali niekuom padeti yra pati didziausia bausme. Stiprybes jums ir jusu mamai
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2016 02 22, 09:00)
Aciu, mamai ketvirtadieni statys kateteri, nes neber kaip krauja paimt ar chemija suleist. Dabar laikos tikrai neblogai smile.gif

o kelinta mamai chemija? na nors dabar tvirta ir tai smagiau jau :0

ai čia dar toks durnas klausimas: pastebėjau kad yra kurie rašo ne chemija o hemija, ar čia tas pats dalykas? Ir kodėl taip trumpina, beje lietuvoj čia o ne kažkur užsienio frm teko skaityti g.gif

QUOTE(skorpe555 @ 2016 02 22, 09:39)
Atsakymus gavau ta pacia diena.Viskas gerai, tie du itartini darinukai nepakite, stovi vietoje.Tikimybe, kad tai pooperaciniai randai. O toliau viska parodys laikas.
Vasario 24 d baigesi neigalumas.Tai nan idomu , ar ja begausiu.
Visoms dideliausios sveikatytes  4u.gif

smagu kaip skaityti smile.gif, o kuria grupę (proc.) dabar turejot? jie greiti sumažinti arba iš vis nuimti ...bet sekmės jums gal pavyks išsaugoti ką turit

QUOTE(penelopsiai @ 2016 02 22, 21:21)
Labai smagu skaityti, kad sveiksta, kad viskas gerai. Tai labai ikvepia. Mane vis kankina bloga nuotaika del mamos. O jei mums nepavyks?????? Mamai penktadieni antra chemija. Sake , kad ji labai baisi. Mamai IV stadijos plauciu vezys su metastazemis smegenis ir kaulus. Nezinau ne ka galvoti nei kaip padeti

tik būti kartu, mediciniškai niekaip, bet kai žmogus ne vienišas su savo skausmu irgi palengvinimas kažkoks g.gif

QUOTE(raipi @ 2016 02 22, 21:50)
Sveikos mergaites, mano mama nebeturi vilties tai belieka dabar laukti kol baigsis kancios. Kazkur gyvenimas man sustojo, skauda sirdute, bet turiu kazkaip laikytis, bet ziurint kai kankinasi galiu isproteti, isproteti..... Vezys paeme virsu jis nugalejo verysad.gif

oi raipi, verysad.gif , gi jūsų mamaytė dar aplamai ne taip seniai susirgo, kaipgi čia taip greit g.gif , o kas jums taip pasakė? Gydytojai ar pati mama nusistatė ? bet kokiu atveju vistiek turėkit viltį cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Flioksė @ 2016 02 23, 14:26)

ai čia dar toks durnas klausimas:  pastebėjau kad yra kurie rašo ne chemija o hemija, ar čia tas pats dalykas?


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Rašyt nemoka, todėl. Tas pats čia.

Leonile, kur dingusi, kaip reikalai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 02 23, 17:49)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Rašyt nemoka, todėl. Tas pats čia.

Leonile, kur dingusi, kaip reikalai?  blush2.gif

mirksiukas.gif panašiai ir pagalvojau, tik ne taip baisiai, o kad iš mandrumo biggrin.gif

vyrui koks apetitas žvėriškas nesuprantu nuo ko čia taip jam, svoris kaip ant mielių auga g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flioksė @ 2016 02 23, 20:46)
mirksiukas.gif  panašiai ir pagalvojau, tik ne taip baisiai, o kad iš mandrumo  biggrin.gif

vyrui koks apetitas žvėriškas nesuprantu nuo ko čia taip jam, svoris kaip ant mielių auga  g.gif


Gal steroidų gauna? Deksametazono, prednizolono?
Atsakyti
Raipi, psichologiškai ar fiziškai? Sunku kai palūžta žmogus, bet jam dar sunkiau kai šalia palūžę artimieji. Palaikykit, ieškokit stiprybės šaltinio, remkitės į artimus, į Dievą.
Prieš fizinį palūžimą nepašokinėsi. Bet artimiesiems svarbu nepasiduoti ankščiau laiko. Kiek temoje yra pasvekusių, sunkius ilgus kelius nuėjusių.

Sunkus periodas temoje, būkit stiprkos, sveikatos.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 02 23, 21:01)
Gal steroidų gauna? Deksametazono, prednizolono?

kad ne, kaip tik kai prieš gerą pusmetį gėrė prednizeloną svoris akyse krito, per nepilną pusmetį numetė 35 kg

Sveikatos visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flioksė @ 2016 02 25, 09:10)
kad ne,  kaip tik kai prieš gerą pusmetį gėrė prednizeloną svoris akyse krito, per nepilną pusmetį numetė 35 kg

Sveikatos visoms  4u.gif



Mano mama geria dexometazono jau 3 menesius . Nuo jo ji sustiprejo ir pradejo jaustis geriau. Svoris sugrizo i pirmine padeti. Dar ir dabar geria nors ir chemija gauna. Visai nebevalge, o dabar valgo viska ir nemazai. Mes tik tuo dziaugiames, nes greiciau grizta jegos
. Stiprybes ir labai daug jums visiems sveikatos!
Atsakyti
https://norvegijosna...sunaikina-vezi/

Gal ir skaitėt?
Atsakyti