Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 metais (57 tema)

QUOTE(dendule @ 2016 02 12, 13:35)
jus neisivaizduojat kaip smagu matyt senbuves wub.gif tokia vilti tikejima jus suteikiat wub.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Gal kas buvot susidure su gimdos kaklelio veziu ir galit pasakyt, kas gali buti, kai pilvas dideja ne dienom o valandom. Toks issiputes kaip balionas. Galvojom ascitas pilve, bet ne. Tyrem zarnyno praeinamuma- irgi tvarkoj...
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2016 02 11, 16:35)
apie svitinima-mano pazystamai po jo atsirado dusulys. Ieskojo visur priezasciu, poto lyg kazkuris pulmonologas pasake kad kazkaip pazeidzia "kazka"kad sunkiau absorbuoja deguoni, ta prasme pavirsiu pati plauciu. Nes ieskojo ta moteris per visur kas jai pasidare dusta ir viskas. Visur viskas gerai.
Kaip jusu sveikata? g.gif apart situ neigiamu poveikiu nuo spinduliu  verysad.gif ? Ar tuo ir uzsibaige gydymas? Mano mama svitins dar tik 02.18 nes eiles pasirodo ten kazkas susirgo... doh.gif


Man šiaip po abiejų operacijų jau viskas buvo kaip ir sunormalėję, serumo ištraukė prieš švitinimą vos vos, kai pradėjo švitinti, jau po dviejų savaičių, pradėjo didėti kiekis nežmoniškai doh.gif atsirado kažkoks didelis prakaitavimas ir karščio pylimas į galvą, kad net silpna darosi, visa bordinė pasidarau doh.gif , nudegimas turbūt ne 2laipsnio, kaip užrašė, o trečio, nes žaizdos gilios ir šlapios ir tept gali su kuo tik nori ir prieš tepiau, niekas nepadėjo unsure.gif Jei reikalai nei kiek nepasitaisys, būsiu klaidą padariusi, kaip dabar galvoju, neaišku, kas dar išlys po to švitinimo g.gif Liko herceptinas, šiaip markeris mano kaip įkaltas, trys metai vienodas, v. nerodo.Skauda antra krūtį, kiek tikrinaus echoskopu, nu sako nieko nėra, nu bet guzų guzelių doh.gif pilna.Ir gimda jau ant ribos dėl endometriozes, nors seniau viskas būdavo gerai, paliko dar sekimui, tai va pas mane naujienos ne pacios geriausios dirbt nieko nebegaliu, nes tik atsistoju, keli žingsniai ir dusulys, prakaitavimas, karštis, tuoj pasodina vėl unsure.gif Va, o gydytoja, kai paklausiau, prieš švitinimą, ar nepakenks širdžiai, atsakė, kad ji garantuoja, kad ne tik kad dabar, bet ir po kelių metų, neturėsiu bėdų su tuo, kad jie saugo širdį ir atsako už tai...nežinau nežinau, bet aš netikiu tokiais sutapimais.Na bet kas buvo, to jau nepakeisi.
Na, o dėl jūsų, smagu, kad po sanatorijų nuotaikos geros ir viskas kol kas klostosi gerai, taip ir toliau, linkiu kad jums kuo greičiau užsibaigtų viskas ir su pačia geriausia pabaiga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(misiki @ 2016 02 13, 23:42)

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kasdien mama prasteje, tarpais reikalingas deguonis. Atsiprasau uz bloga zinute, stoga baigia nunesti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2016 02 04, 17:25)
Jau i ta paacia tema paklausiu ar bunant salia ligonio kituose ir savyje neieskote vezio simptomu?

ieskau - si menesi tikrinsiuosi ir del kruties,ir del gimdos kaklelio vezio.
as ir siaip tikrinuosi, nes esu rizikos grupeje. Mamai pries beveik du desimtmecius buvo kiausidziu vezys, palietes ir gimda. Dare operacija ir t.t. Praejusiais metais nustate gimdos kaklelio vezi - kodel jo iskart su visu komplektu nepasalino, nezinau, dabar tai lygtai viska salina. Na bet kaip ir ok viskas - nustate pradineje stadijoje, uzteko operacijos, aciu dievui, nes del kitu ligu nebutu galeje nei svitinimo nei chemijos.
Todl sergancioms kiausidziu veziu tikiuosi, kad buvo naudinga paskaityti apie realu atveji is gyvenimo 4u.gif
Beje, nors sake,kad tokia dirbtine menopauzę labai atsilieps groziui, bet ji labai gerai savo metams atrodo smile.gif tik kaulu isretejimas beda, bet jis daznas vyresnio amziaus moterims.
Papildyta:
QUOTE(raipi @ 2016 02 14, 22:51)
Kasdien mama prasteje, tarpais reikalingas deguonis. Atsiprasau uz bloga zinute, stoga baigia nunesti  verysad.gif

mano mociutei (mamos mamai) buvo irgi taip (IV stadijoje), tai rado skyscio ant plauciu, sutvarkius skysti dar buvo namo gryzusi, paskui vel i ligonine. Jai buvo tik paliatyvi slauga, nes jokio gydymo taikyti negalejo del amziaus ir kitu rimtu ligu.
Tam kad istverti nesama stoga mamai buvo siulomi antidepresantai, nes pati rimtai pasiligojo beslaugydama mociute, ji atsisake, po mociutes mirties visai sugriuvo, visus praejusius metus su ja po ligonines keliavau. Zodziu, saugokit save, ieskokit profesionalios pagalbos, gal net medikamentines pagalbos, jei tokia situacija. Jus savo artimiesiems reikalinga sveika. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2016 02 14, 22:09)
ieskau - si  menesi tikrinsiuosi ir del kruties,ir del gimdos kaklelio vezio.
as ir siaip tikrinuosi, nes esu rizikos grupeje. Mamai pries beveik du desimtmecius buvo kiausidziu vezys, palietes ir gimda. Dare operacija ir t.t. Praejusiais metais nustate gimdos kaklelio vezi - kodel jo iskart su visu komplektu nepasalino, nezinau, dabar tai lygtai viska salina. Na bet kaip ir ok viskas - nustate pradineje stadijoje, uzteko operacijos, aciu dievui, nes del kitu ligu nebutu galeje nei svitinimo nei chemijos.
Todl sergancioms kiausidziu veziu tikiuosi, kad buvo naudinga paskaityti apie realu atveji is gyvenimo  4u.gif
Beje, nors sake,kad tokia dirbtine menopauzę labai atsilieps groziui, bet ji labai gerai savo metams atrodo smile.gif tik kaulu isretejimas beda, bet jis daznas vyresnio amziaus moterims.
Papildyta:

mano mociutei (mamos mamai) buvo irgi taip (IV stadijoje), tai rado skyscio ant plauciu, sutvarkius skysti dar buvo namo gryzusi, paskui vel i ligonine. Jai buvo tik paliatyvi slauga, nes jokio gydymo taikyti negalejo del amziaus ir kitu rimtu ligu.
Tam kad istverti nesama stoga mamai buvo siulomi antidepresantai, nes pati rimtai pasiligojo beslaugydama mociute, ji atsisake, po mociutes mirties visai sugriuvo, visus praejusius metus su ja po ligonines keliavau. Zodziu, saugokit save, ieskokit profesionalios pagalbos, gal net medikamentines pagalbos, jei tokia situacija. Jus savo artimiesiems reikalinga sveika.  4u.gif

Ačiū uz patarimus ir grazius zodzius, kaip viska suprantu ir suvokiu, zinau, kad ir man paciai jau reikalinga pagalba, bet tokia akimirka kai matai savo mamuka senkancia pradedi apie save negalvoti, norisi paciam greiciau i zeme sulysti, baisios pas mane mintys, bet sia akimirka taip jauciuosi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(raipi @ 2016 02 14, 23:18)
bet sia akimirka taip jauciuosi  verysad.gif

suprantama, praeita, isgyventa 4u.gif
mano gimine del vezio isvis kazkokia prakeikta.
abi mociutes, mama dukart, du dedes, eile tolimesniu giminaiciu su vezio diagnoze. Visiems arba kraujo, arba reprodukcines sistemos.
Todel man sunku orientuotis kitose vezio rusyse, bet artimuju skausmas visais atvejais toks pats.
Mane dar labai imdavo pyktis. Kai gydytojai sakydavo, kad jokio gydymo nebera, kad jei ka taikys, tik pakenks. Kai ligonis krisdavo i depresija, tai noredavosi net papurtyti, bet supranti, kad nesupranti jo busenos, todel stengiesi visokiais budais pakelti nuotaika nors keletui minuciu.
Gaila, kad nebuvau radusi sios temos, kai buvo sunkiausias periodas, butu nors su kuo pasikalbeti,kam pasisakyti...
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2016 02 14, 22:36)
suprantama, praeita, isgyventa  4u.gif
mano gimine del vezio isvis kazkokia prakeikta.
abi mociutes, mama dukart, du dedes, eile tolimesniu giminaiciu su vezio diagnoze. Visiems arba kraujo, arba reprodukcines sistemos.
Todel man sunku orientuotis kitose vezio rusyse, bet artimuju skausmas visais atvejais toks pats.
Mane dar labai imdavo pyktis. Kai gydytojai sakydavo, kad jokio gydymo nebera, kad jei ka taikys, tik pakenks. Kai ligonis krisdavo i depresija, tai noredavosi net papurtyti, bet supranti, kad nesupranti jo busenos, todel stengiesi visokiais budais pakelti nuotaika nors keletui minuciu.
Gaila, kad nebuvau radusi sios temos, kai buvo sunkiausias periodas, butu nors su kuo pasikalbeti,kam pasisakyti...

verysad.gif 4u.gif butent gera kai cia gali isdestyti mintis, skausma, pykti, nevilti. Nesinori blogom mintim uzkresti kitus, norisi visiem kas cia lankosi suteikti tikejimo ir vilties, bet kai paluzti viltis "mirsta". Atsiprasau uz negatyvius zodzius
Atsakyti
Raipi, jei nepavyksta nors kiek nusiraminti, gerk raminamuosius. Aš pati nemėgstu cheminių vaistų, bet retkarčiais būna gyvenime situacijų, kai jų pavartoju. Išseksi emociškai, neduokdie dar kokia depresija prikibs. Suprantu, kad sunku galvoti apie save, kai mama tokios būklės, bet pasistenk. Stiprybės.
Atsakyti
QUOTE(raipi @ 2016 02 14, 22:18)
Ačiū uz patarimus ir grazius zodzius,  kaip viska suprantu ir suvokiu, zinau, kad ir man paciai jau reikalinga pagalba, bet tokia akimirka kai matai savo mamuka senkancia pradedi apie save negalvoti, norisi paciam greiciau i zeme sulysti, baisios pas mane mintys, bet sia akimirka taip jauciuosi  verysad.gif

Laikykis raipi , žinau, kad niekaip tau nepadėsim, bet nors mintyse su tavimi būsim cool.gif

Vyrui šį kartą ištraukė neutrofilai normą, išvažiavo lašintis jau ketvirtos dozes

daug skaičiau jus savaitgalį, pradėjau apart liūdnų istorijų pamatyti ir šviesias, ypač Deganti inešė šviesos smile.gif, o tai kai suradau jus ir skaitinėjau pirmus kartus tik juoda, juoda visur buvo doh.gif

iš gydytojų pusės tai mane nervina tokie kurie iš vis nesusiję su šia liga o teikiasi komentuoti doh.gif , pvz vienas atvejis kai vyras nuvažiavo i dienos centrą susilašinti geležies, tai ten dirbanti gydytoja vidaus ligų srities ir sako nu jūsų prognozė bloga doh.gif , galvoju o kas taves klausė, arba del kitos ligos dar vyras buvo pas gastro, ten irgi viena višta teikėsi pastebėti, kad nusiteikit viskam, vietoj to, kad ligoniui suteiktų viltį, pakeltų nuotaiką, tai dar jos čia taip komentuoja, pikta labai ant tokių, tuo labiau, kad patys onkologai vertina labai atsargiai ir nesimėto į akis tokiom diagnozem, kaip čia kad parašiau aukščiau g.gif

Dar papildysiu, apie paraudimus po katerio rankoj, tai vyrui labai padejo tepimas alijošiaus sultimis, tiesiog nupjoviau lapąnu seno alijošiaus ir tepdavau jomis, kaskart tą lapo pjūvį atnaujindavau, kad šviežios būtų, per pora dienų išnyko o buvo didoka dėmė, plius netgi toks sukietėjimas toj vietoj g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flioksė: 15 vasario 2016 - 08:46
As jau vasario 18 d. vaziuoju MRT i Kauna. Ziuresiu, kaip man seksis, gal pavvyks gauti atsakymus ta pacia diena.
Visoms Jums sveikatytes :*
Atsakyti