Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 metais (57 tema)

QUOTE(Edmė @ 2016 02 11, 13:06)
Pirmą kartą girdžiu blink.gif . Kur išskaitėt, kad reikia? Aš praeitą vasarą skridau, pas mane abejose pusėse limfmazgiai operuoti, bet nieko neatsitiko. Ačiū dievui. smile.gif

Tai kad visur rašo ir po operacijos Kineziterapiaute sakė g.gif
http://www.limfedema...ezio-operacijos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriga: 11 vasario 2016 - 13:40
QUOTE(misiki @ 2016 02 10, 22:07)
Labas visiems, sveikiems ir nelabai.O iš kur žinot, kad patys neasistatytų?Bandėt laukti kažkiek?
Kadangi man buvo nežmoniški ir labai ilgi skausmai kaulų po taksanų chemot., tai aš rizikavau nesileisti tų vaistų, nes gyd. sakė, kad nuo jų dar būklė blogės ir labai kenkia kaulų čiulpams, nors neutrofilai buvo nulis, temperatūra pašokinėjo vieną dieną, jau buvau pasiruošus gerti išrašytus antibiotikus, bet atsilaikiau dar tą dieną, jau sekančią po truputį pradėjo savaime kilti ir po poros dienų jau galėjau vėl lašintis chemiją.Dabar, kai tą siaubą perėjau, galiu drąsiai pasakyti, kad negali būti taikomas šabloninis gydymas, kad ir pagal schemas visiems ligoniams vienodas(bet čia tik mano nuomonė)Dar šiek tiek pyktelėjau , kad gyd. nevisi sako tiesą.Man dėl švitinimo sakė, kad negali būti pašalinių kitokių išskyrus vietinį pakenkimą(oda pagrinde) bet taip nėra, t. y. ne visiems vienodai, gal kitiems ir nieko, bet man tai širdis nusirito visiškai,dusulys baisus, vos vaikštau, bijau kad jau ir neatsistos į tą vietą, kaip buvo unsure.gif Kaip dabar paskaičiau literatūros dar, kad taip švitinant krūtį įp. kairę, taip gali būti.Nieko nekaltinu, tik norėtūs išgirsti tiesą, kad pats žmogus galėtum apsispręsti kartais, kaip toliau gydytis, o ne pagal šabloną, kaip minėjau, kiekvienas mes skirtingi ir dozės negali būti vienodos, kas iš to, jei aš apsigydysiu v., o mirsiu nuo širdies ar inkstų nepakankamumo ir galbūt dar greičiau cool.gif Atsiprašau už pesimizmą, bet aš turėjau daug praktikos gyvenime su tokiais dalykais, todėl labai reikia domėtis apie gydymo eigą pačiam, o ne aklai viskuo pasitikėti cool.gif
Gal kuri bandėt gydytis alijošium žaizdas po spindulinės?Jei taip, tai kaip?

apie svitinima-mano pazystamai po jo atsirado dusulys. Ieskojo visur priezasciu, poto lyg kazkuris pulmonologas pasake kad kazkaip pazeidzia "kazka"kad sunkiau absorbuoja deguoni, ta prasme pavirsiu pati plauciu. Nes ieskojo ta moteris per visur kas jai pasidare dusta ir viskas. Visur viskas gerai.
Kaip jusu sveikata? g.gif apart situ neigiamu poveikiu nuo spinduliu verysad.gif ? Ar tuo ir uzsibaige gydymas? Mano mama svitins dar tik 02.18 nes eiles pasirodo ten kazkas susirgo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriga @ 2016 02 11, 14:33)
Tai kad visur rašo ir po operacijos Kineziterapiaute sakė  g.gif
http://www.limfedema...ezio-operacijos


Paskaičiau. Tikrai rašo. Aš labai seniai skaitinėjus šia tema, tai neužgriebus apie tai, o kadangi manęs niekas neperspėjo, tai nežinojau šito. Rašo, kad negalima matuoti kraujospūdžio, negalima imti kraujo. Pas mane kaip abi operuotos, tai visada ir ima kraują, ir chemijų kursą suleido, kai daro tyrimus kontrastą leidžia. Gerai, kai viskas gerai. O šiaip tai pasaugau, stengiuosi nesusižeisti(nors įsipjovimų peiliu buvę), sunkiai nekelti.

Aš tai pastebėjau ir įtariu kad dėl spindulinio gydymo, man kažkaip komplikuojasi sirgimai virusinėmis infekcijomis į plaučius. Praeina pora mėnesių pakol išsikosčiu. Rudenį sirguliavau, tai kosėjau ilgiausiai. Dabar savaitė po gripo, tai irgi kosulys atsirado. Kažkoks sausas, įkyrus. Sudrėkinti nepavyksta. Turiu nusipirkus barsuko taukų (rusiškų). Šlykštūs labai, bet reikės pradėti valgyti, gal padės smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edmė: 11 vasario 2016 - 15:44
QUOTE(Edmė @ 2016 02 11, 15:37)
Rašo, kad negalima matuoti kraujospūdžio, negalima imti kraujo.... O šiaip tai pasaugau,  stengiuosi nesusižeisti(nors įsipjovimų peiliu buvę), sunkiai nekelti.

Aš tai pastebėjau ir įtariu kad dėl spindulinio gydymo, man kažkaip komplikuojasi sirgimai virusinėmis infekcijomis į plaučius. Praeina pora mėnesių pakol išsikosčiu. Rudenį sirguliavau, tai kosėjau ilgiausiai. Dabar savaitė po gripo, tai irgi kosulys atsirado. Kažkoks sausas, įkyrus. Sudrėkinti nepavyksta. Turiu nusipirkus barsuko taukų (rusiškų). Šlykštūs labai, bet reikės pradėti valgyti, gal padės smile.gif .

As irgi saugau ranka. Bet venu visiskai neber kitoje, tai onkologiniam ima is operuotos rankos...Sia vasara buvau nudeginus oda netycia, jetau kaip ilgai gijo... skaudejo ir pulsavo. O dar pries tai buvau sulauzius riesa toj pusej doh.gif doh.gif doh.gif maniau, kad po gipso nuemimo liks tokia "pagalvele" vietoj plastakos...Aciu dievui issivaiksciojo...

O del kosulio, tai irgi didziule problema: visad po bet kokio persalimo uzsilaiko kosulys ilgam. Ir as kaip Jus sirgau gripu siemet jau, po to seko 3 savaites obstrukcinio bronchito. Pulmonologe pasake, kad tam, kad issikoseciau prireiks kokiu poros menesiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2016 02 11, 21:31)

O del kosulio, tai irgi didziule problema: visad po bet kokio persalimo uzsilaiko kosulys ilgam. Ir as kaip Jus sirgau gripu siemet jau, po to seko 3 savaites obstrukcinio bronchito. Pulmonologe pasake, kad tam, kad issikoseciau prireiks kokiu poros menesiu  verysad.gif


Ta pati problema, švytintas tarpuplautis, kosėju pastoviai, o jei jau koks virusas, tai ojojoj doh.gif Ir taip jau daugiau nei desetka metų.

Aš barsuko taukus kapsulėm perku, tai praryji ir psio, geriu nuo rugsėjo iki birželio praktiškai, kokias tris savaites geriu, savatė kita pertrauka ir vėl iš naujo, bički apramina tą kosulį.

Labai smagu matyt senosios gvardijos narius 4u.gif
Atsakyti
Kazkas rase kuo tepti ranka,kai istinsta nuo kateterio ir skauda. Gal galetumet parasyti . Vyrui patino ir skaudena tai liotonu tepiau,o gal dar kuo?
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2016 02 11, 20:48)
Ta pati problema, švytintas tarpuplautis, kosėju pastoviai, o jei jau koks virusas, tai ojojoj  doh.gif Ir taip jau daugiau nei desetka metų.

Aš barsuko taukus kapsulėm perku, tai praryji ir psio, geriu nuo rugsėjo iki birželio praktiškai, kokias tris savaites geriu, savatė kita pertrauka ir vėl iš naujo, bički apramina tą kosulį.

Labai smagu matyt senosios gvardijos narius  4u.gif

4u.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(zemec @ 2016 02 11, 21:23)
Kazkas rase kuo tepti ranka,kai istinsta nuo kateterio ir skauda. Gal galetumet parasyti . Vyrui patino ir skaudena tai liotonu tepiau,o gal dar kuo?

As tepiau Aloe vera geliu (pirkau vaistineje) ir Troxevazinu. Kartais tiesiog Traumeliu.
Atsakyti
Rytoj parsivezu mama is klp chemijos kaip minejau nedave nes per silpna, sutvarke inkstuku darba ir dave savaite sustipreti. Gerai, kad teta priziurejo mama pora dienu gavau pati paiilseti kazkaip sudeliojau mintis ir toliau kibsime i gydyma. Man kyla klausimas? Gal is senbuviu pasakys. Mamos kraujas geras na siek tiek nukrypes nuo normu keli rodikliai, tai galvoju ar tos trys chemijos mums kazkiek padejo ar ne? Nes kai paskaitinejau senas temas tai raso kad kraujo rodikliai labai prasti po chemijos buna. g.gif
Atsakyti
Sveikos,mergaites smile.gif ir man malonu matyti romantike Edme Deganti 4u.gif Ir as koseju nuolat ,irgi manau kad del sviyinto tarpuplaucio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 11 vasario 2016 - 23:28
QUOTE(raipi @ 2016 02 11, 22:25)
Rytoj parsivezu mama is klp chemijos kaip minejau nedave nes per silpna, sutvarke inkstuku darba ir dave savaite sustipreti. Gerai, kad teta priziurejo mama pora dienu gavau pati paiilseti kazkaip sudeliojau mintis ir toliau kibsime i gydyma. Man kyla klausimas? Gal is senbuviu pasakys. Mamos kraujas geras na siek tiek nukrypes nuo normu keli rodikliai, tai galvoju ar tos trys chemijos mums kazkiek padejo ar ne? Nes kai paskaitinejau senas temas tai raso kad  kraujo rodikliai labai prasti po chemijos buna. g.gif

Mano mamos kraujas po chemijų niekada nebūdavo labai blogas. Aišku nukrisdavo truputį hemoglobinas, neutrofilai, bet apskritai kraujo rodikliai nebūdavo labai blogi.
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2016 02 12, 07:35)
Mano mamos kraujas po chemijų niekada nebūdavo labai blogas. Aišku nukrisdavo truputį hemoglobinas, neutrofilai, bet apskritai kraujo rodikliai nebūdavo labai blogi.

Mano mamai lygiai taip pat, bet bendras orgamizmo isekimas toks, kad kojomis vos paeina, na suprantu depresija, nevalgymas, skysciu nevartojimas iki to ir privede.
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2016 02 11, 23:28)
Sveikos,mergaites smile.gif ir man malonu matyti romantike Edme Deganti  4u.gif Ir as koseju nuolat ,irgi manau kad del sviyinto tarpuplaucio

jus neisivaizduojat kaip smagu matyt senbuves wub.gif tokia vilti tikejima jus suteikiat wub.gif
Atsakyti