Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 metais (57 tema)

QUOTE(raipi @ 2016 02 09, 22:21)
Siaip turi genetini ar kaip tenai vadinasi "mutacinis" tyrimas po triju chemiju kuri kiek zinau padaro. Ir paaiskeja ar liga suregavo i gydima ar ne. Cia mono informacija.

po 3 kursų nekartojo, bet vyrui jie ir prieš chemiją buvo normos ribose, netgi į mažesnė pusę g.gif ,

įdomu su tuo nukėlimu g.gif , vyrui skyriuj sake, kad vaistus kažkur nuo 0,7 skiria o šiaip laukia kol patys atsistatys, bet tai kiek tas gali trukti??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flioksė: 10 vasario 2016 - 08:36
QUOTE(Flioksė @ 2016 02 10, 08:35)
po  3 kursų nekartojo, bet vyrui jie ir prieš chemiją buvo normos ribose, netgi į mažesnė pusę  g.gif ,

įdomu su tuo nukėlimu  g.gif , vyrui skyriuj sake, kad vaistus kažkur nuo 0,7 skiria o šiaip laukia kol patys atsistatys, bet tai kiek tas gali trukti???  g.gif

Nu pas mama buvo kiausidziu vezys, operuota. Tai tas markeris didziausias rodiklis. O vaistus leidziamus neutrofilams mamai skiria, nes patys neatsistatytu.
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2016 02 10, 09:45)
Nu pas mama buvo kiausidziu vezys, operuota. Tai tas markeris didziausias rodiklis. O vaistus leidziamus neutrofilams mamai skiria, nes patys neatsistatytu.


Labas visiems, sveikiems ir nelabai.O iš kur žinot, kad patys neasistatytų?Bandėt laukti kažkiek?
Kadangi man buvo nežmoniški ir labai ilgi skausmai kaulų po taksanų chemot., tai aš rizikavau nesileisti tų vaistų, nes gyd. sakė, kad nuo jų dar būklė blogės ir labai kenkia kaulų čiulpams, nors neutrofilai buvo nulis, temperatūra pašokinėjo vieną dieną, jau buvau pasiruošus gerti išrašytus antibiotikus, bet atsilaikiau dar tą dieną, jau sekančią po truputį pradėjo savaime kilti ir po poros dienų jau galėjau vėl lašintis chemiją.Dabar, kai tą siaubą perėjau, galiu drąsiai pasakyti, kad negali būti taikomas šabloninis gydymas, kad ir pagal schemas visiems ligoniams vienodas(bet čia tik mano nuomonė)Dar šiek tiek pyktelėjau , kad gyd. nevisi sako tiesą.Man dėl švitinimo sakė, kad negali būti pašalinių kitokių išskyrus vietinį pakenkimą(oda pagrinde) bet taip nėra, t. y. ne visiems vienodai, gal kitiems ir nieko, bet man tai širdis nusirito visiškai,dusulys baisus, vos vaikštau, bijau kad jau ir neatsistos į tą vietą, kaip buvo unsure.gif Kaip dabar paskaičiau literatūros dar, kad taip švitinant krūtį įp. kairę, taip gali būti.Nieko nekaltinu, tik norėtūs išgirsti tiesą, kad pats žmogus galėtum apsispręsti kartais, kaip toliau gydytis, o ne pagal šabloną, kaip minėjau, kiekvienas mes skirtingi ir dozės negali būti vienodos, kas iš to, jei aš apsigydysiu v., o mirsiu nuo širdies ar inkstų nepakankamumo ir galbūt dar greičiau cool.gif Atsiprašau už pesimizmą, bet aš turėjau daug praktikos gyvenime su tokiais dalykais, todėl labai reikia domėtis apie gydymo eigą pačiam, o ne aklai viskuo pasitikėti cool.gif
Gal kuri bandėt gydytis alijošium žaizdas po spindulinės?Jei taip, tai kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo misiki: 10 vasario 2016 - 22:14
misiki taip bandem. Netgi buvo taip, kad susileido vaistus, neurogilai pakilo, paskui vaistu nebeleido ir nukrito.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

vyrui dėl danties šaknų uždegimo paskyrė antibiotikus, ospamox'ą, kažin ar gerai jis, kai neutrofilai ant ribos, ar begerdamas dar labiau jų nenumuš?
Atsakyti
QUOTE(Flioksė @ 2016 02 11, 10:03)
Sveikos  smile.gif

vyrui dėl danties šaknų uždegimo paskyrė antibiotikus, ospamox'ą, kažin ar gerai jis, kai neutrofilai ant ribos, ar begerdamas dar labiau jų nenumuš?


būtina gerti vaistus, gydyti uždegimą, gi bet kokie pašaliniai susirgimai kenkia 4u.gif Normaliai, ypač jaunam žmogui, net ir po chemijos, neutrofilai atsistato patys, esu gavus vaistų jiems pakelti tik po 7 chemijos, o maniškė tikrai buvo gana agresyvi, susidedanti ne iš vieno, o iš kelių vaistų ir trukdavo savaitę praktiškai, dvi savaitės poilsio ir vėl iš naujo. Neforsuokite, klauskite gydytojų ir klausykite, neužsiimkit savigyda.
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2016 02 11, 09:42)
būtina gerti vaistus, gydyti uždegimą, gi bet kokie pašaliniai susirgimai kenkia  4u.gif Normaliai, ypač jaunam žmogui, net ir po chemijos, neutrofilai atsistato patys, esu gavus vaistų jiems pakelti tik po 7 chemijos, o maniškė tikrai buvo gana agresyvi, susidedanti ne iš vieno, o iš kelių vaistų ir trukdavo savaitę praktiškai, dvi savaitės poilsio ir vėl iš naujo. Neforsuokite, klauskite gydytojų ir klausykite, neužsiimkit savigyda.

nu bet ir pasiklausti greitai nera taip paprasta, tiek odontologė, tiek šeimos liepia bet kokiu atveju pirma konsultuotis su onkologu, pačios kaip ir nusiplauna nuo atsakomybės , o ten irgi prisiskambinti ne visada pavyksta, tai pagrindinius klausimus vyras vis užsirašo ir stengiasi išsiaiškinti kol guli lašinimui, bet vėlgi su ligoniais bendrauja labiau tik rezidentės, kurios begioja klausti pas gydantį gydytoją , nu žodžiu, kaip sugedęs telefonas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Flioksė @ 2016 02 11, 10:58)
nu bet ir pasiklausti greitai nera taip paprasta, tiek odontologė, tiek šeimos liepia bet kokiu atveju pirma konsultuotis su onkologu, pačios kaip ir nusiplauna nuo atsakomybės , o ten irgi prisiskambinti ne visada pavyksta, tai pagrindinius klausimus vyras vis užsirašo ir stengiasi išsiaiškinti kol guli lašinimui, bet vėlgi su ligoniais bendrauja labiau tik rezidentės, kurios begioja klausti pas gydantį gydytoją , nu žodžiu, kaip sugedęs telefonas  cool.gif


ospamoxsas nepamaišys, gerkit 4u.gif Būtinai jei yra galimybė susitvarkykit dantis, bet kokia skylutė - dar vienas infenkcijos šaltinis, kas labai negerai, kerta per organizmą ir sunku tada su ta chemija. Skaitykit temas senas, ten rasit daug atsakymų į kylančius klausimus ir kaip su tais onkologais bendrauti ir pan.

Pamatysit tik dabar viskas atrodo taip baisu ir sudėtinga, ilgainiui emocijos nuslopsta ir į viską ramiau reguoji. Sėkmės Jums.
Atsakyti
dantys sutvarkyti , o to probleminio netgi kanalai neplombuoti, matyt iš vidaus kažkas darosi,

aš jau turėjus tokį gyvenimo etapą su kitu artimu žmogumi ir tada liko toks širdgraužis, kad to ir ano gal nepadariau, gal kitaip reikėjo, bet tada kiti laikai buvo net tokių kaip biologiniai vaistų nebuvo (tiksliau jų neskirdavo), nu nesigilinsiu...

kad jūsų palinkėjimai dievui į ausį mirksiukas.gif

kas naudojat akcija
Atsakyti
QUOTE(Flioksė @ 2016 02 11, 10:34)

Mano gyd. nusiteikus prieš visus papildus

Turiu klausimą sergančioms krūties v. ir keliaujančioms biggrin.gif ar skrendant visada naudojat kompresinę rankovę g.gif Galvoju ar pirkti, ar rizikuoti be jos g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriga @ 2016 02 11, 12:06)
Mano gyd. nusiteikus prieš visus papildus

Turiu klausimą sergančioms krūties v. ir keliaujančioms  biggrin.gif ar skrendant visada naudojat kompresinę rankovę  g.gif  Galvoju ar pirkti, ar rizikuoti be jos  g.gif


Pirmą kartą girdžiu blink.gif . Kur išskaitėt, kad reikia? Aš praeitą vasarą skridau, pas mane abejose pusėse limfmazgiai operuoti, bet nieko neatsitiko. Ačiū dievui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriga @ 2016 02 11, 11:06)
Mano gyd. nusiteikus prieš visus papildus

Turiu klausimą sergančioms krūties v. ir keliaujančioms  biggrin.gif ar skrendant visada naudojat kompresinę rankovę  g.gif  Galvoju ar pirkti, ar rizikuoti be jos  g.gif

As skridau pernai ir uzpernai be jokiu rankoviu. Nieko neatsitiko, nors labai is pradziu pergyvenau.

Atsakyti