Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 metais (57 tema)

QUOTE(dendule @ 2016 02 04, 16:25)
iveiksit viskas bus gerai! 4u.gif tik pozityvumas padeda! 4u.gif
Na pozymiai tikrai pas jus buvo isreiksti kad samone temo ir aiskiai mastyt negali uzspaude...O galvos skausmu skusdavosi..suprantu gyd sako ne per metus uzaugo...

Jau i ta paacia tema paklausiu ar bunant salia ligonio kituose ir savyje neieskote vezio simptomu? doh.gif pradejau darytis paranojike kiekvienas taskiukas pas vaikus man jau atrodo... doh.gif

As savyje ieskau.
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2016 02 04, 16:41)
As savyje ieskau.

taip savyje pirmiausiai bet pasitikrini lyg ir vel islenda koks skausmas...
bet as dar ir pas vyra pas vaikus...turbut reikia su psihologu konsultuotis...nes nebegerai jau.
Atsakyti
Gal kas vartojot shiitake grybų ekstraktą? Ar bent kažką girdėjot?
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2016 02 04, 16:46)
taip savyje pirmiausiai bet pasitikrini lyg ir vel islenda koks skausmas...
bet as dar ir pas vyra pas vaikus...turbut reikia su psihologu konsultuotis...nes nebegerai jau.

Ir man paranoja doh.gif
Atsakyti
Labukas. Rytoj važiuosime lašintis pirmosios chemijos. Labai laukiau kada prasidės gydymas. O dabar labai bijau. Juk gali ir širdis sustoti.Mano mamai plaučių vėžys su metastazėmis galvos smegenyse ir kauluose.
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2016 02 04, 20:05)
Gal kas vartojot shiitake grybų ekstraktą? Ar bent kažką girdėjot?

Mano tevai po gydymo vartoja visa kompleksa grybu, ten kordycepsas, shitake , meitake. Dar su Ruolios zolemis geria befungina, tai berzo juodgrybis pakaitomis su propoliu.
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2016 02 04, 21:30)
Mano tevai po gydymo vartoja visa kompleksa grybu, ten kordycepsas, shitake , meitake. Dar su Ruolios zolemis geria befungina,  tai berzo juodgrybis pakaitomis su propoliu.


Kiek laiko po gydymo jau? Ar neturėjo recidyvų? Kiek jau laiko geria? Vienu žodžiu ar gelbsti ar yra koks poveikis? Užsisakiau ir aš šiandien, blogiau nebus tsakant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(penelopsiai @ 2016 02 04, 22:24)
Labukas. Rytoj važiuosime lašintis pirmosios chemijos. Labai laukiau kada prasidės gydymas. O dabar labai bijau. Juk gali ir širdis sustoti.Mano mamai plaučių vėžys su metastazėmis galvos smegenyse ir kauluose.


Sekmes 4u.gif Viskas bus gerai wink.gif

Atsakyti
QUOTE(Sigitta @ 2016 02 04, 16:08)
Mes gydomies Norvegijoje.Pas mus chemija geriama.Pries tai turejo 6 sav svitinima,kartu su geriama chemija,po to turejo men pertrauka,paskui gere 5 dienas chemija,db turi tris savaites pertrauka,paskui vel gers 5 diena chemija.Po triju kursu darys MR,paskui pagal gydymo plana vel 3 kursai chemijos.

Suparatau 4u.gif

QUOTE(dendule @ 2016 02 04, 16:25)
Jau i ta paacia tema paklausiu ar bunant salia ligonio kituose ir savyje neieskote vezio simptomu? doh.gif pradejau darytis paranojike kiekvienas taskiukas pas vaikus man jau atrodo... doh.gif

Su v dar per trumpas matyt laiko tarpas, kad ieškočiau, užtat esu susidūrusi su kita panašia liga (progresuojanti ir šiai dienai pasaulyje nepagydomai) tai taip, ieškodavau jos požymių vaikuose,nes ji vaikystėj prasideda cool.gif

Ar po chemoterapijos priklauso sanatorija?

Penelopsiai sėkmės 4u.gif Kiek metų mama serga?

vyras mano labai prieš grybus visokius, gal bandyt įkalbinėt? Nežinau net, kolkas bandau ikalbėt kad valgytu tas spanguoles maišytas g.gif ir varškę su medum cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flioksė: 05 vasario 2016 - 09:06
QUOTE(dendule @ 2016 02 04, 16:25)
Jau i ta paacia tema paklausiu ar bunant salia ligonio kituose ir savyje neieskote vezio simptomu? doh.gif pradejau darytis paranojike kiekvienas taskiukas pas vaikus man jau atrodo... doh.gif

Ne, neieškau v simptomų nei pas save, nei pas vaikus. Apskritai neturiu baimės, kad susirgsiu v. Ne dėl to, jog nemanau, kad jis man negresia, o dėl to, kad nematau prasmės dėl to nervintis. Jei bus lemta, tai ir neišvengsiu.

Mano mama po gydymo gėrė ir geria labai daug visko. Aišku ne viską iš karto. Befunginas, mielės, mauda, musmirės. Ji tiki, kad padeda. Aš irgi tikiu smile.gif Mama taip pat šiek tiek pakeitė mitybą- beveik nebevalgo mėsos, vengia miltų, cukraus. Valgo raugintas daržoves.
Atsakyti
Prasidejo vyrui kažkoks uždegimas burnoj, iškėlė dantį, viena puse valgyt negali, nežinau net ką daryt, gal laukt kaip bus, ar pas stomatologą prašytis? Tuoj savaitgalis, tada niekas nedirbs g.gif
o gal kokių vaistų pagert, kad tą uždegimą mažintų? Dantys tas taisytas, gal čia tik sutapo su chemija, gal jam koks pūlinukas daros doh.gif
Atsakyti
Pas mus nekokios naujienos..
Mamai labai stipriai isplito i kaulus , smegenyse metastazes, edema.. Gydytoja liepe kuo maziau judet, nes po to labai vemia, jegas sekina:( nuo pirmadienio laukia 10 svitinimu , po to israsys is ligonines ir dienos stacionare lasins chemija.
Reikes pasiieskot vezimelio, nes ir 10 metru atstumai jau neiveikimi:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo une: 05 vasario 2016 - 15:42