Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 metais (57 tema)

QUOTE(Sunflowers @ 2016 02 02, 08:41)
Tikrai ne, neurofinus bent mamai atstato leidziami vaistai. Juk reikia greitai atstatyti o ne laukti.

Nu va... Mano mamai lauke... Negaudavo chemijos, laukdavo , kol kraujas atsistatys, o apie vaistus neuzsimine:( ko pasekoje, taip gerai pradzioje pristabde liga, o kai nustojo chemija gaut per kelis menesius metastazes kauluose, kitam plautyje ir itariu galvoje, atsirado..sad.gif negaliu net pagalvot..sad.gif
siandien mamai KT, paaiskes kodel apkurto viena ausimi turbut..
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2016 02 02, 17:19)
Patarkite prasau:

penktadieni mamai prades spinduliuote D.krutinei (po operacijos) gal turite patarimu kaip  jai pasiruosti kad odos nenudengti? ar kazka panasaus?
aciu uz visus patarimus! 4u.gif  4u.gif



Prieš spindulius tepti nieko negalima. Po - prieš kelis metus buvo tepalo vaistinėse pirkti Actinolin. Dabar reikia teirautis, gal jau ir kitokių yra. Dar anksčiau, prieš 5 m., specialų tepalą gamindavo vietoje klinikose ir duodavo dykai kur procedūrą atlieka. reikia pas tas moteris klausti, kur procedūrą atliks, gal patars. Šiaip tai nereikia stipriai praustis ir dar su muilu, nes oda pasidaro labai jautri. Tas nudegimas tai kiekvienam individualiai, panašiai kaip su saule, vieniems nudega labai, kitiems ne.
Atsakyti
Mano mama pasakojo, kad moterys ligoninėje krūtinės spinduliavimo nudegintą odą tepdavo medumi. Sako, jog labai padėdavo.
Kalbant apie neutrofilus, mano mamai po chemijų jie taip pat nukrisdavo. Atstatydavo vaistais, kuriuos išrašydavo chemoterapeutė.
Atsakyti
Aš pradžioje niekuo netepiau, pabaigoje medatkų tepaliukų.
Atsakyti

QUOTE(Flioksė @ 2016 02 02, 08:27)
Bet prisiskaičiau kad daug kam padeda pvz žiedadulkes su medum, arba toks mišinukas iš spanguoliu, medaus ir t.t. ? Nebandė Jūsų mama tokius vartoti?

aha šita radau internete, nusirašiau abu smile.gif dar skaičiau, kad konjakas įeina į sudetį

QUOTE(zemec @ 2016 02 02, 13:28)
Mano vyrui irgi skiria neupogena po chemijos neutrofilams pakelti. Juos is karto israso ir pilnai kompensuojami jie. Fliokse, paklauskite apie tai gydanciu chemiku.

ačiu 4u.gif

QUOTE(une @ 2016 02 02, 17:16)
Nu va... Mano mamai lauke... Negaudavo chemijos, laukdavo , kol kraujas atsistatys, o apie vaistus neuzsimine:( ko pasekoje, taip gerai pradzioje pristabde liga, o kai nustojo chemija gaut per kelis menesius metastazes kauluose, kitam plautyje ir itariu galvoje, atsirado..sad.gif negaliu net pagalvot..sad.gif
siandien  mamai KT, paaiskes kodel apkurto viena ausimi turbut..

ko aš ir bijau mirksiukas.gif

beje viena moteris perėjus ir chemija ir spinduliavimus sakė, kad bent jai padedavo tuos leukocitus sukelt 1 stikline alaus su šviežiu kiaušiniu, gerdavo savaitę laiko prieš chemoterapijos kursą

kalbejo vyras su gyd, gydytoju, tai sake čia dar tas 1.4 nieko baisaus, vaistus leistu kai butų žemiau 1 ribos
Atsakyti
QUOTE(Flioksė @ 2016 02 02, 20:35)
aha šita radau internete, nusirašiau abu smile.gif dar skaičiau, kad konjakas įeina į sudetį
ačiu  4u.gif
ko aš ir bijau  mirksiukas.gif

beje viena moteris perėjus ir chemija ir spinduliavimus sakė, kad bent jai padedavo tuos leukocitus sukelt 1 stikline alaus su šviežiu kiaušiniu, gerdavo savaitę laiko prieš chemoterapijos kursą

kalbejo vyras su gyd, gydytoju, tai sake čia dar tas 1.4 nieko baisaus, vaistus leistu kai butų žemiau 1 ribos

O kiek viso turi buti?
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2016 02 02, 22:32)
O kiek viso turi buti?

nuo 1.5 iki maždaug 6, bet čia kiekvienas aparatas turi tas ribas, vyras gavo lapeli kur surašyta kontraindikacijos chemoterapijai tai neutrofilai 1.5
Atsakyti
QUOTE(Flioksė @ 2016 02 03, 07:20)
nuo 1.5 iki maždaug 6, bet čia kiekvienas aparatas turi tas ribas, vyras gavo lapeli kur surašyta kontraindikacijos chemoterapijai tai neutrofilai 1.5

Kiek laiko dave neurofinams atstatyti?
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2016 02 03, 07:41)
Kiek laiko dave neurofinams atstatyti?

jam kaip ir nereikėjo dar to laiko, nes tyrimas buvo darytas ketvirtadienį, rode tik 1,4, tada pakartojo jį pirmadienį, kai nenorėjo guldyt ir rado, kad jau jie pakilę, iki kiek nežinau, bet esmėj paguldė chemijos lašinimui, o dabar liepiau vyrui išsiklausinet kas ir kaip , šiaip supratau tik vieną , kad turi pats už save pastovėt, nes kol vyras nepradėjo burbuliuot , kad jei atvažiavo chemijai tai nesiruošia grįžt tai teikėsi tą kraują pakartoti
Atsakyti
QUOTE(Flioksė @ 2016 02 03, 08:17)
jam kaip ir nereikėjo dar to laiko, nes tyrimas buvo darytas ketvirtadienį, rode tik 1,4, tada pakartojo jį pirmadienį, kai nenorėjo guldyt  ir rado, kad jau jie pakilę, iki kiek nežinau, bet esmėj paguldė chemijos lašinimui, o dabar liepiau vyrui išsiklausinet kas ir kaip , šiaip supratau tik vieną , kad turi pats už save pastovėt, nes kol vyras nepradėjo burbuliuot , kad jei atvažiavo chemijai tai nesiruošia grįžt tai teikėsi tą kraują pakartoti

Nu bet kaip ziauru, juk privaloma daryti kraujo tyrimus doh.gif Gal gydytojo toks tipas doh.gif
Tokiu atveju tegu vyras visko reikalauja. Kai sulasins chemija po savaites ar anksciau vel darykit krauja, paziuret situacija, nepalikit paskutinej dienai. Kad spetu atsistatyti kraujas jei reikes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2016 02 03, 08:46)
Nu bet kaip ziauru, juk privaloma daryti kraujo tyrimus  doh.gif Gal gydytojo toks tipas  doh.gif
Tokiu atveju tegu vyras visko reikalauja. Kai sulasins chemija po savaites ar anksciau vel darykit krauja, paziuret situacija, nepalikit paskutinej dienai. Kad spetu atsistatyti kraujas jei reikes  mirksiukas.gif

abejoju ar priėmimo kabinete priklauso tyrimai daryt, nu nežinau, guldo ne tiesiogiai pats skyrius cool.gif

kraujo rodikliai po chemijos blogeja apie savaitę ir pats max blogumo buna po maždaug 7 dienu, tai tada neverta darytis tyrimus, tipo juos reikia pasidaryt prieš pat važiuojant, nu čia taip viena rezidentė sakė ir kažin ar šeimos gyd. sutiks daryti juos dažniau...

aplamai kaip kiti tiriates kraują prieš chemiją?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flioksė: 03 vasario 2016 - 09:40
QUOTE(Flioksė @ 2016 02 03, 09:40)
abejoju ar priėmimo kabinete priklauso tyrimai daryt, nu nežinau, guldo ne tiesiogiai pats skyrius  cool.gif

kraujo rodikliai po chemijos blogeja apie savaitę ir pats max blogumo buna po maždaug 7 dienu, tai tada neverta darytis tyrimus, tipo juos reikia pasidaryt prieš pat važiuojant, nu čia taip viena rezidentė sakė  ir kažin ar šeimos gyd. sutiks daryti juos dažniau...

aplamai kaip kiti tiriates kraują prieš chemiją?

Paprastai, mama nueina arba paskambina as seimos gydytoja ir pasako, kad reik daryt kraujo tyrimus ir daro. Mama isvis daznai daro kraujo tyrimus, nes jai sunkiai atsistato. Ir daro tikrai po chemijos praejus 4-5 dienom. Beje pvz vakar sulasimo chemija jau rytoj leisis vaistus atstatyti neurofinams, pirmadieni kraujas, jei blogas, dvi dienos vaistu ir po tu dvieju dienu vel krauko tyrimas. Jei kori gali ir klinikas vaziuoti krauko daryt, nieks meisvaro nes zino, kad reikia. Bet man rodos dienos stacionare ima krauja, ten chemija lasina mamai.
Gal kai guldo viskas kitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunflowers: 03 vasario 2016 - 09:48