Įkraunama...
Įkraunama...

Mitsubishi Space Star

Ieškau pirkti automobilį, ir lyg atradau savo svajonę atitinkantį - vienatūris (vadinasi, daug telpantis), 1300 cm3 variklis (vadinasi, nedaug degalų ėdantis), nedaužtas, 1999 metų, kainuojantis 13000 litų Mitsubishi Space Star. Ir man dabar kyla mintis - a kodėl jie tokie pigūs? Gal kuri turit ar koks pažįstamas yra įgijęs? Mintys yra trys: gal greit rūdija, gal nepopuliarūs, gal visiškai netraukia variklis. Kaži kaip yra iš tiesų?
Atsakyti
...nes detales brangios lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir iš visų japoniškų automobilių pats prasčiausias - eina iš eilės po Toyota, Mazda, Honda, (ketvirtą japonišką patys įsirašykit, man užkrito). Kaip gailaaaaaa. Nufig tas detales, bet kad rūdija, genda, t. t. ir t. p.
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2006 07 20, 01:48)
Ieškau pirkti automobilį, ir lyg atradau savo svajonę atitinkantį - vienatūris (vadinasi, daug telpantis), 1300 cm3 variklis (vadinasi, nedaug degalų ėdantis), nedaužtas, 1999 metų, kainuojantis 13000 litų Mitsubishi Space Star. Ir man dabar kyla mintis - a kodėl jie tokie pigūs? Gal kuri turit ar koks pažįstamas yra įgijęs? Mintys yra trys: gal greit rūdija, gal nepopuliarūs, gal visiškai netraukia variklis. Kaži kaip yra iš tiesų?

Tai, kad autopliuse uzh 13000 lt tik viena mashina, kitos brangesnes. Todel keistas tavo teiginis kad JIE tokie pigus....
Pilnai gali but, kad ta mashina nelabai kokio stovio.
Ar i ji daug tilps negarantuoju, nes ganetinai mazhas tas vienaturis. Siulyciau realiai apziuret, ne tik ish nuotraukos.
Atsakyti
Keliu temą į viršų... Privalumai, trūkumai tokios mašinos, kas turėjot, susidurę g.gif Galvojam pirkt... unsure.gif
Atsakyti
Šiaip patogi ir praktiška. Gal mėgsta kažkiek parūdyt...kaip ir visos. Važiuoklė paprasta, nesunkiai remontuojama. Silpna vieta - pavarų dėžė...1,3 variklis silpnokas, ir ekonomijos tikėtis nevertėtų...
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2006 09 04, 15:13)
Ir iš visų japoniškų automobilių pats prasčiausias - eina iš eilės po Toyota, Mazda, Honda, (ketvirtą japonišką patys įsirašykit, man užkrito). Kaip gailaaaaaa. Nufig tas detales, bet kad rūdija, genda, t. t. ir t. p.


Cia truputi offtopic, bet nejau mitsubai tik penktoj vietoj - na bent jau galantas tai tikrai visai nieko sutverimas g.gif Ir ar ne honda pries mazda turetu eit?
Siaip man ir tie space starai labai grazus, nu bet itartinas tas 1.3 varikliukas - kazin kaip jis kopia i kalna...
Atsakyti
Variklis 1,3 16V 63kW (85,5 AJ) pakankamai smagus ir tyliai dirbantis, ir tokiam automobiliukui pilnai užtenka. Jei norisi tureti raketą ant ratų tada geriau imti 1,8 GDI.
Erdvus salonas, gera garso izoliacija, maža bagažinė.
kuro sanaudos- trasoje 5,7-5,9. mieste iki 8 ltr, nedraskant.
pavarų dėžė- prancūziška, nesunkiai ir nebrangiai remontuojama (dažniausiai guolių ir riebokšliu keitimas, daugiau ten nėra kam gesti). kaip sakė pavarų dėžių specas, beveik negenda tik toyotų dėžės, o pagrindiniai jo klientai yra VW/Audi.
Atsakyti
Dėkui už nuomones, pamatysim gyvai, žiūrėsim kaip aptiks mašiniukas rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif turiu tokia, pakeiciau savo reno scienic ir labai patenkinta. vazineju jau 7 men ir dar jokiu problemu neturejau. pas mane dyzeliukas, 2002 metu. thumbup.gif masinyte ir manevringa ir taupi. realiai kuro vidurkis apie 5.7. uzmiesty vaziavau tai ziurejau 100/4.2. del detaliu, remonto tai nezinau, nes neteko taisyti, bet manau tiek kiek kainavo reno islaikymas jau brangiau nebus. kainos ju ivairios, mes tai ieskojom dyzelio, tai is austrijos parsivarem jo savikaina sieke 4900 euru, o lietuvoj jie dar brangesni tuo metu buvo, tai nemanau, kad jos tokios jau pigios.
Atsakyti
dairyciausi bent jau i 1.6l varikliuka,o siaip nebloga masinyte 4u.gif
Atsakyti
Vazineju dabar su tokia ax.gif Tiek galiu pasakyt - vaziuoja gerai, man viskas tinka, vietos viduj pakankamai, tik va bagazinej telpa tik vezimas ir tai tik sketukas, tai ne kas ne kas doh.gif galetu buti siek tiek didesne bagazine - bet.... man gerai ir taip smile.gif

Atsakyti