Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

noriu tų http://www.joesnewba...l...ast=&price=
ir tų http://www.joesnewba...l...ast=&price= sad.gif
ką daryt? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2015 12 18, 16:28)


Man tie raudoni - perdaug jau raudoni, galetu N raide but neraudona, buciau pati senai ciupus.
Melyni labai grazus, bet as aplamai del 501 modelio abejoju, jis gan platokas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 18 gruodžio 2015 - 15:40
QUOTE(Gafsa @ 2015 12 18, 13:52)
As tai 8 pasiemiau. Jei netilpsiu, nesuper reiks prikult, kad taip sukudo  cool.gif as irgi noriu  cool.gif

rankelės per trumpos, nepasieksi laugh.gif laugh.gif

QUOTE(ablydute @ 2015 12 18, 14:45)
klausimas ne į temą. O čia visos, kurios dalina - anerita, nesuper dėl tokio darbo krūvio sukūsta> tada ir aš noriu prekes dalinti  biggrin.gif bo sportas kažkaip tokių rezultatų neduoda.

biggrin.gif

QUOTE(Gafsa @ 2015 12 18, 15:28)

pirkti, ką daryti doh.gif Didelė mergaitė, o nežinai
Papildyta:
Prisijunkit:
http://www.ralphlaur...?ab=global_logo
http://www.ideel.com/events/latest

Nepykit, kad be iliustracijų, labai jau bėgime šiandien biggrin.gif
Atsakyti
Pasirodysiu kaip kaimas, bet kuom ypatingi tie Newbalance sportbaciai? Nauja(jau gal senstelejusi biski) mada biggrin.gif ar jie tikrai baisiai patogus? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irreelle: 18 gruodžio 2015 - 15:44
QUOTE(ablydute @ 2015 12 18, 14:45)
klausimas ne į temą. O čia visos, kurios dalina - anerita, nesuper dėl tokio darbo krūvio sukūsta> tada ir aš noriu prekes dalinti  biggrin.gif bo sportas kažkaip tokių rezultatų neduoda.

oi ne dalinimas nekudina, atvirksciai augina svorį lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Talbots imsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2015 12 18, 15:44)
Pasirodysiu kaip kaimas, bet kuom ypatingi tie Newbalance sportbaciai? Nauja(jau gal senstelejusi biski) mada  biggrin.gif  ar jie tikrai baisiai patogus?  g.gif

Mada jau visiškai pasenusi, bet bent jau man jie tikrai baisiai patogūs. Rudenį buvau Milane, tai pastebėjau, kad dabar ant bangos nike ir adidas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2015 12 18, 16:44)
Pasirodysiu kaip kaimas, bet kuom ypatingi tie Newbalance sportbaciai? Nauja(jau gal senstelejusi biski) mada  biggrin.gif  ar jie tikrai baisiai patogus?  g.gif


Bent mano vyras is ju neislipa, masines mados privengiame abu, bet patogumas jam pirmoje vietoje. O dar ant kojos jie graziai atrodo, ne visus gi kedus prie dzinsiuku, ar palto uzsidesi, o sie dera kuo puikiausiai. Turbut dar didelis spalvu pasirinkimas vilioja.
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2015 12 18, 15:52)
Bent mano vyras is ju neislipa, masines mados privengiame abu, bet patogumas jam pirmoje vietoje. O dar ant kojos jie graziai atrodo, ne visus gi kedus prie dzinsiuku, ar palto uzsidesi, o  sie dera kuo puikiausiai. Turbut dar didelis spalvu pasirinkimas vilioja.

drinks_cheers.gif maniškis irgi smile.gif kai tokia žiema - labai geri žieminiai batai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(anerita* @ 2015 12 18, 15:44)
oi ne dalinimas nekudina, atvirksciai augina svorį  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

vaikams reikia atiduoti skanėstus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2015 12 18, 15:52)
Mada jau visiškai pasenusi, bet bent jau man jie tikrai baisiai patogūs. Rudenį buvau Milane, tai pastebėjau, kad dabar ant bangos nike ir adidas.  smile.gif


g.gif aš vis laikiausi, bet jei patogūs g.gif

Ačiū už jcrew ir factory 4u.gif šiandien kažkaip sėkmingai dydžius norimų daiktų pavyko susimedžiot gun_smilie.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2015 12 18, 15:28)

As tuos raudonus tuoj matuosiuos nail.gif
Siaip tai dukrai pirkau po kaledu egle, bet kad jau musu batu dydis vienodas... o ji nebuvo labai jau gera siais metais... Pagalvosiu, kaip ten bus su tom eglem wink_3.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2015 12 18, 15:37)
Man tie raudoni  - perdaug  jau raudoni, galetu N raide but neraudona, buciau pati senai ciupus.
Melyni labai grazus, bet as aplamai del 501 modelio abejoju, jis gan platokas  g.gif


bet jei visa kita pvz kelių pilkų atspalvių (skamba dviprasmiškai biggrin.gif )? turėtų gal visai nieko žiūrėtis g.gif
QUOTE(nesuper @ 2015 12 18, 15:41)
rankelės per trumpos, nepasieksi  laugh.gif  laugh.gif
MĖ  biggrin.gif
pirkti, ką daryti  doh.gif Didelė mergaitė, o nežinai


tai kad nereikia man...

QUOTE(Irreelle @ 2015 12 18, 15:44)
Pasirodysiu kaip kaimas, bet kuom ypatingi tie Newbalance sportbaciai? Nauja(jau gal senstelejusi biski) mada  biggrin.gif  ar jie tikrai baisiai patogus?  g.gif

baisiai patogūs, ir dar šilti cool.gif nors gal yra ir gražesnių už juos rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Carlin @ 2015 12 18, 16:20)
g.gif aš vis laikiausi, bet jei patogūs  g.gif 

Ačiū už jcrew ir factory  4u.gif  šiandien kažkaip sėkmingai dydžius norimų daiktų pavyko susimedžiot  gun_smilie.gif

Prašom į eterį grobius ax.gif
Atsakyti