Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Taurė @ 2015 12 24, 22:31)
Laukiu prisijungianciu prie Macys.com  4u.gif

Ir mano paimk, jei galesi...ne macys, bet ten free shipui uztenka...
Biski sergu, tai nesimiega unsure.gif
Atsakyti
VISAS VISAS SU SVENTEMIS wink.gif

user posted image
Atsakyti
Junkites prie Macys.com -20% kodukas 4u.gif
Atsakyti
Su šventėm drinks_cheers.gif
Gal renkat NordstromRack? Ten papildoma nuolaida kai kam 4u.gif
Atsakyti
Su šventėmis 000059.gif 000054.gif newyear.gif


6pm -10% renkasi 4u.gif
Atsakyti
Ar Uniqlo daug trūksta iki 20% off $150?
Turiu pageidavimą už $69,90.
Atsakyti
Junkites prie Levis.com Extra 30% off All Sale Styles with Code SALE30 4u.gif
Atsakyti
Su šventėmis komandą 4u.gif

Aš vėl su savo NB ax.gif gal kas pirkot iš kids? Pagal size chart'ą mano 23,5 cm pėdai siūlo 5,5 dydį g.gif galima pasikliaut? Konkrečiai 501 modelis domina.
Atsakyti
Su Šventėm, dar kartelį 4u.gif

Noriu jungtis prie Levis, bet turiu klausimą dėl dydžio blush2.gif su 98 cm per klubus šitų džinsų gerai bus 28 dydis? bandžiau daryti "find your true size", tai vienu atveju parodė 29 dydį(lyginant su loft 6), kitu 28(lyginant su AT 4 d) tai pasimetusi esu. Gal kas tokius turite? Ar smagūs? 4u.gif

Prieš šventes gavau Uniqlo paltą, Gafsos rekomenduotą, tą kur be kapišono. Matavausi kelis sykius tai tokie dviprasmiški jausmai- man regis jis tik pabrėžia mano kriaušės figūrą, tokia keistoka jo forma unsure.gif sakyčiau skirtas mažiems (.)(.) ir diiiideliam (_I_)
Nors vyras pagyrė, o ir matosi, kad tikrai kokybiškas ir šiltas rūbas. Reik gal derinti su dideliu šaliku, kad atsvertų tą sunkią apačią biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 12 26, 15:07)
Su šventėmis komandą  4u.gif

Aš vėl su savo NB  ax.gif  gal kas pirkot iš kids? Pagal size chart'ą mano 23,5 cm pėdai siūlo 5,5 dydį  g.gif  galima pasikliaut? Konkrečiai 501 modelis domina.

Hmm,as tikriausiai siulyciau Jums imti mazesnius, nes as is Big Kid esu pirkusi 6.5 dydis su 25cm peda, tiesa NB modelis 574...
Atsakyti
QUOTE(Biruse @ 2015 12 26, 14:58)
Hmm,as tikriausiai siulyciau Jums imti mazesnius, nes as is Big Kid esu pirkusi 6.5 dydis su 25cm peda, tiesa NB modelis 574...


Ačiū smile.gif aš ir pati linkčiau prie mažesnių. Skaičiuojant pagal Jus reiktų 5 dydžio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 12 26, 16:07)
Ačiū smile.gif aš ir pati linkčiau prie mažesnių. Skaičiuojant pagal Jus reiktų 5 dydžio  g.gif

Baisu ka nors tiksliai patarti, bet pas mane batuose yra viduje 25.5-26 cm, tai tikrai yra dar vietos...Vadovaujantis lagal dydziu lentele man reikejo 7 d, taciau susrizikavau imti mazesnius ir labai gerai smile.gif
Atsakyti