Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(guziukas @ 2015 12 21, 17:08)
Cia viskam??? Kaip patikrint??? blush2.gif

Suvest pin, puk, pak kodus biggrin.gif (kaip Carlin sakė. Kodai vieši)

Būsimi pirmokai dar darželyje (nėr kaip duoti pasirinkti, nu bet dar ne vakaras), o aš pati beveik apsisprendžiau Nesuper paviliota dėl salotų spalvos biggrin.gif

QUOTE(Gafsa @ 2015 12 21, 16:58)
Beveik is visu truputi lenda. Net is paciu brangiausiu vienas kitas pasirodo. <...>

g.gif Gal man nepasekėsi arba kriterijai vis tik skirtingi.. daug kam patinka landsend. Mano dvi pirktos pūkuotės labai nuvylė: mamai (buvo gamykliškai sukritę pūkai į gumulus) ir vyrui po 2 berods skalbimų nu kaip vištukas apsiplunksnavęs.. tai aš ramiai pažiūriu, paveiksliukai gražūs, bet bijau berizikuoti. unsure.gif
Pabūsiu nepopuliari. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2015 12 21, 16:17)
Suvest pin, puk, pak kodus biggrin.gif (kaip Carlin sakė. Kodai vieši)

Būsimi pirmokai dar darželyje (nėr kaip duoti pasirinkti, nu bet dar ne vakaras), o aš pati beveik apsisprendžiau Nesuper paviliota dėl salotų spalvos biggrin.gif
g.gif  Gal man nepasekėsi arba kriterijai vis tik skirtingi.. daug kam patinka landsend. Mano dvi pirktos pūkuotės labai nuvylė: mamai (buvo gamykliškai sukritę pūkai į gumulus) ir vyrui po 2 berods skalbimų nu kaip vištukas apsiplunksnavęs.. tai aš ramiai pažiūriu, paveiksliukai gražūs, bet bijau berizikuoti. unsure.gif
Pabūsiu nepopuliari. cool.gif

gal ir lenda, bet baisu kai is visu siuliu smile.gif
as turiu keliu skirtingu firmu, man visai nelenda, is plonos ne ziemines pukines yra gal 3 plunksnos islinde.

idomu kas turi, kaip nesiojasi, buna dar kad is vidaus lenda, tada nei nusirengt negali, visas kaip visciukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nerko @ 2015 12 21, 15:25)
gal ir lenda, bet baisu kai is visu siuliu smile.gif
as turiu keliu skirtingu firmu, man visai nelenda, is plonos ne ziemines pukines yra gal 3 plunksnos islinde.

idomu kas turi, kaip nesiojasi, buna dar kad is vidaus lenda, tada nei nusirengt negali, visas kaip visciukas smile.gif

Dar priklauso ir nuo drabuziu, kurie po striuke. Jei tik su sintetika, kaip pvz zaros megztiniai, tai ir is gooses sugeba puku istraukt, apie kitas net nekalbu, hilfigerio isvis baisus vaizdas buna . Pati landsend pukines neturiu , bet aplinkoj yra nesiojanciu, tai kaip ir visos, truputi pasipukuoja.

P.s. Jau kuris laikas uniqlo pukine panesioju, ta kur be kapisono ir atrodo kaip nepukine. Malonus netiketumas, jokiu puku ar plunksnu. Gal ka ne taip supratau, gal ten sintetika kokia, bet su ja gan silta ir kai cia kelios dienos minuso buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 21 gruodžio 2015 - 16:25
QUOTE(Gafsa @ 2015 12 21, 18:21)
Dar priklauso ir nuo drabuziu, kurie po striuke. Jei tik su sintetika, kaip pvz zaros megztiniai, tai ir is gooses sugeba puku istraukt, apie kitas net nekalbu, hilfigerio isvis baisus vaizdas buna . Pati landsend pukines neturiu , bet aplinkoj yra nesiojanciu, tai kaip ir visos, truputi pasipukuoja.

P.s. Jau kuris laikas uniqlo pukine panesioju, ta kur be kapisono ir atrodo kaip nepukine. Malonus netiketumas, jokiu puku ar plunksnu. Gal ka ne taip supratau, gal ten sintetika kokia, bet su ja gan silta ir kai cia kelios dienos minuso buvo.

Ti gal dėl to ir nesipūkuoja biggrin.gif tongue.gif

------
Ačiū komandai už kuprinių rinkinį bigsmile.gif aciuks.gif Ir Nesuper už salotų spalvą biggrin.gif
Būsimi pirmokai davė palaiminimą ir kaip tik tą akimirką gavau, kad užsakyta. Vienam, kaip visad, užreikė su vilku (o su vilku tai ne salotinė biggrin.gif). Bet, galiausiai, rinkinys buvo įvertintas teigiamai bigsmile.gif Jaučiuos pigiai prasisukus, bent šiandien, bent kol eurais sąskaitos nematau biggrin.gif
Ir visoms mamoms už pasidalinimus ačiū.. patarimą dėl puošybos ženkliukais labai gerai įsidėmėjau 4u.gif

Ačiū komandai už siuntinį aciuks.gif . Reiktų eiti naują arbatą išmėginti.
Gafsa, jau skanauji? Kaip tos "auksinės" arbatos? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli upė: 21 gruodžio 2015 - 17:43
QUOTE(Gafsa @ 2015 12 21, 16:21)

P.s. Jau kuris laikas uniqlo pukine panesioju, ta kur be kapisono ir atrodo kaip nepukine. Malonus netiketumas, jokiu puku ar plunksnu. Gal ka ne taip supratau, gal ten sintetika kokia, bet su ja gan silta ir kai cia kelios dienos minuso buvo.



QUOTE(tyli upė @ 2015 12 21, 17:43)
Ti gal dėl to ir nesipūkuoja  biggrin.gif  tongue.gif 




Tai,kad pukine smile.gif
Shell: 100% nylon/ filling: down (minimum 80% down)/ lining: 100% polyester, , ,

Irgi tokios laukiu ir labai dziugina atsiliepimai, kad ji nesipukuoja bigsmile.gif

Dukra turi is seniau Landsend, tai kartkartemis lieka vienas kitas pukas ant megztiniu, bet nebaisiai. Mano Spiewak palto pukai i isore lenda. Dabar kai palta deviu, vis tiek nugara pukuota, nes visa masinos kede nuo puchavyko apsiplunksnavus doh.gif
Atsakyti
AnnTaylor junkites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2015 12 21, 14:51)
Nesuper, koki dydi emete? Atsiliepimuose raso kad mazintas paltukas g.gif  Landsendo 2 striukes turiu M, sito gal L reiktu 4u.gif

gal kiek pavėluotai atsakau - S. neskaičiau atsiliepimų, gal ir gerai, kad mažinta, nes landsendo M man kaip maišas smile.gif

QUOTE(tyli upė @ 2015 12 21, 17:43)
Ačiū komandai už kuprinių rinkinį  bigsmile.gif aciuks.gif Ir Nesuper už salotų spalvą  biggrin.gif

Nėra už ką biggrin.gif
Papildyta:
Renkama 4u.gif
www.Macys.com
www.Bloomingdales.com 15% off
www.Cabelas.com
www.AndrewMarc.com
www.Armaniexchange.com
www.Vitacost.com
www.Century21.com
www.AX.com
www.Hautelook.com iki free ship
www.Columbia.com – free shipping
www.Joesnewbalanceoutlet.com 15% off orders of $75+
www.MichaelKors.com
www.Venus.com -15% (reikia tikrinti, ar viskam taiko)
www.Giorgioarmanibeauty.com
www.LOFT.com - extra 40% off
www.Saksoff5th.com - free shipping
www.Uniqlo.com $20 Off $150 Merry20
www.Bubbleandbee.com - free shipping on orders of 99$
www.Zennioptical.com
www.tennis-warehouse.com/ - free shipping over 25$
www.Bluefly.com
www.Jomashop.com
www.Overstock.com free ship visada
www.YOOX.com -20% code YOOXMAS
www.JcrewFactory.com
www.RalphLauren.com
www.6pm.com free shipping on order over 50$
www.ae.com - free shipping
www.Drugstore.com - free shipping on order over 35$
www.Levi.com
www.AnnTaylor.com -Extra 60% Off sale
www.WilsonLeather.com- Extra 60% Off Sitewide! Applies at Checkout
www.Jcrew.com
www.Landsend.com - 40% off
www.Carters.com –
www.Belk.com - free shipping over 75$,
www.Oldnavy.com. 30% Off kodas Santa
www.Gap.com -40% kodas giftnow

Ir visa kita, pagal jūsų pageidavimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nesuper @ 2015 12 21, 18:53)
gal kiek pavėluotai atsakau - S. neskaičiau atsiliepimų, gal ir gerai, kad mažinta, nes landsendo M man kaip maišas  smile.gif



As pasiemiau L, tikiuosi kad neprasoviau su dydziu smile.gif
Atsakyti
Bendradarbe ka tik gavo sita juoda 6 dydzio https://www.landsend...-443757_6Y.html
Visai nedidintas, greiciau priesingai - grauziasi, kad nepasieme 8 (europini 38 nesioja) ax.gif Siaip ziauriai fainas, obettaciau mielai keistu i didesni arba parduotu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2015 12 21, 17:43)
Ti gal dėl to ir nesipūkuoja  biggrin.gif  tongue.gif 

------
Ačiū komandai už kuprinių rinkinį  bigsmile.gif aciuks.gif Ir Nesuper už salotų spalvą  biggrin.gif
Būsimi pirmokai davė palaiminimą ir kaip tik tą akimirką gavau, kad užsakyta. Vienam, kaip visad, užreikė su vilku (o su vilku tai ne salotinė biggrin.gif). Bet, galiausiai, rinkinys buvo įvertintas teigiamai  bigsmile.gif  Jaučiuos pigiai prasisukus, bent šiandien, bent kol eurais sąskaitos nematau  biggrin.gif
Ir visoms mamoms už pasidalinimus ačiū.. patarimą dėl puošybos ženkliukais labai gerai įsidėmėjau  4u.gif

Ačiū komandai  už siuntinį aciuks.gif . Reiktų eiti naują arbatą išmėginti.
Gafsa, jau skanauji? Kaip tos "auksinės" arbatos? ax.gif

Išciupinejau, pukai tikrai.
Arbata kol kas tik viena bandziau is tu vipiniu, kur maišas po 200$. Nu labai švelni ir skani.
Atsakyti
Bloomingdales.com turiu -15% koduka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nerko @ 2015 12 21, 14:41)
o pukai nelenda? vienam atsiliepime paskaiciau, kad per visas siules pukai lenda, tai biski atbaido.

kaip su dydziais?


Aš turiu landsen moterišką ir vyrui, prieš du metus pirktos, pūkuojasi per siūles, mašinos sėdynės visos smulkiais pūkeliais aplipusios, įlipi su paltu ir visa pūkuota. O labausiai erzina, kad ir iš vidaus lenda, visi vilnoniai megztukai pūkuoti, taip paprastai nenusiima, reikia vargti. Man tai žiaurus minusas. O sūnus turi prieš 3 metus pirkta, tai nei vieno pūkelio, atnešiojo vyresnėlis, dabar mažasis nešioja. Man atrodo, kad seniau, audinys buvo kokybiškesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cypas: 21 gruodžio 2015 - 21:04