Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

"Ellame" šventinis stangrinančių ir regeneruojančių šilkių kaukių rinkinukas.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 30 gruodžio 2015 - 21:17
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2015 12 29, 15:38)
Gal yra nuolaida Eucerin kurioje nors vaistineje? g.gif


Gintarinėje vaistinėje 4u.gif
Atsakyti
Labai patinka D&G pudra, bet norėtųsi, kad vos ilgiau laikytų, tai bandysiu naudot primerį. Niekad nebandžiau bigsmile.gif

Laura Mercier Foundation Primer
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2015 12 30, 20:32)
Labai domina kaip šis? Ar geri nuplauna makiažą ir ar neturi labai stipraus kvapo? Mačiau daug kas jį labai giria  4u.gif

Man labai patinka, dėl to ir kartoju. smile.gif Tikrai gerai nuplauna makiažą. Patinka, kad galima naudoti tiek akims, tiek veidui. thumbup.gif Šiaip kvapą tikrai stiprų ir intensyvų turi, bet man jis patinka, tikrai neerzina. smile.gif
Atsakyti
user posted image
QUOTE(bu_bu @ 2016 01 02, 10:24)
Labai patinka D&G pudra, bet norėtųsi, kad vos ilgiau laikytų, tai bandysiu naudot primerį. Niekad nebandžiau  bigsmile.gif
Laura Mercier Foundation Primer


Ir kaip? Ar prailgina išsilaikymą? Man tas pats su Guerlain pudrom, irgi noriu rasti kažką, kas prailgintų išsilaikymą. Labai silikoninių bazių nemėgstu blush2.gif

Smalsu pasidarė kokia dabar kokybė prekybos centruose parduodamų plaukų priemonių. Pirkinys- Loreal Total Repair extreme kondicionierius. Nustebino, kad pagaminta Prancūzijoje. Maniau, pas mus viskas iš Lenkijos.
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 01 02, 18:27)
Ir kaip? Ar prailgina išsilaikymą? Man tas pats su Guerlain pudrom, irgi noriu rasti kažką, kas prailgintų išsilaikymą. Labai silikoninių bazių nemėgstu blush2.gif


Kaip laikos su baze pakomentuosiu kitą savaitę, nes tik pirmadienį gausiu primerį biggrin.gif
O šiaip pudra labai patiko, gražiai ant veido atrodo, spalva ideali. Maskuoja vidutiniškai, bet man gana. Tik va laikos prastokai, na bandysiu su baze, pranešiu bigsmile.gif
Atsakyti
Pasidaviau jūsų įtakai biggrin.gif (plius, po skrydžių bais oda išsausėjo) Drėkinančios
user posted image

Ir radau pašto dėžutėj, labai greitai atėjo bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

2vnt.
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 03 sausio 2016 - 21:56
kvapų namų įsigijau campaku eliksyra ir pušų hidrolata...
Atsakyti
iš kur tas gumines kempinėles šepetukam plaut perkat?
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2016 01 03, 22:23)
iš kur tas gumines kempinėles šepetukam plaut perkat?

Aš tai ebėjuj už dolerį, pamačiau kito daikto ieškodama ir tik vakar sužinojau, kad yra ir originalas jų biggrin.gif
Atsakyti
"Margarita" apsauginis lūpų balzamas su šaltalankiais.

user posted image

"SPLAT White Plus" dantų pasta.

user posted image

Dovanėlės. g.gif

"ORIFLAME" trejopo poveikio balzamas - lūpoms patiko. smile.gif

user posted image

"The one Long Lasting" lakai :

"Deep Sea", "Lime", "Lush Ivy".

user posted image


"Miss Giordan" EDP.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 05 sausio 2016 - 16:50