Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

o kaip nusivalo sitas tusas, normaliai, ar cia toks kur su vandeniu reik valyti? ir ar greit neuzdziuna/nesutirsteja?
Atsakyti
QUOTE(**Gin** @ 2015 12 22, 22:33)
Lauksiu atsiliepimu smile.gif

Aš dar tik du kartus naudojau, tad galiu pasakyt, kad kolkas labai patinka. Labai storina, užriečia blakstienas. Bet kam nepatinka sulipintos blakstienos, tai šis nepatiks, nes tikrai linkęs lipint, aš paskui dar su kitu tušu pereinu, kad nebūtų taip sulipę. smile.gif
Atsakyti
Visiems reikia šiek tiek dinozaurų gyvenime biggrin.gif (blizgesį nuimantys lapukai)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Flo. @ 2015 12 23, 13:35)
Visiems reikia šiek tiek dinozaurų gyvenime biggrin.gif (blizgesį nuimantys lapukai)

user posted image

Kur pirkot?
Atsakyti
ebay.
Dar ELF turi tokio tipo lapukus ir paskui vėliau užmačiau, kad ir kiti korėjietiškai brandai turi tokį daiktą, tik kitokiuose pakuotėse, bet man dinozaurų reikėjo biggrin.gif
Atsakyti
Šventinė dovana sau smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *CoCoNuT*: 23 gruodžio 2015 - 20:27
QUOTE(Gratis @ 2015 12 23, 12:23)
Beveik pritariu biggrin.gif . Padažo nuostabiai, bet man nelaikydavo užrietimo, nusileisdavo blakstienos dienos eigoj, tai teko ieškotis kito.


Mano kažkaip natūraliai labai riestos, tai laiko puikiai. Čia turbūt kaip kam drinks_cheers.gif

QUOTE(moocho @ 2015 12 23, 12:34)
o kaip nusivalo sitas tusas, normaliai, ar cia toks kur su vandeniu reik valyti? ir ar greit neuzdziuna/nesutirsteja?


Naudoju neutrogena akių valiklį, nusivalo puikiai. Su biodermos vandenuku irgi, kažkada kažkokias eilines servetėles iš drogo pikau, su jom irgi puikiai. Dėl valymo tikrai nėra problemų thumbup.gif Nedžiūna greit tikrai smile.gif

O pirkt jo pas mus nėra, reikia siųstis per tarpininkes. Sephora, Ulta, jų oficialus TooFaced.com ar dar kur nuolaidos iškrenta bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bu_bu: 24 gruodžio 2015 - 12:15
QUOTE(Sultry @ 2015 12 22, 22:22)


Ellame kaukėms dabar akcija Eurovaistinėj čia  mirksiukas.gif  ir aš prigriebiau vieną rinkinukąsmile.gif



o pacioj vaistinej irgi tokia kaina, ar tik internete? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2015 12 24, 15:55)
o pacioj vaistinej irgi tokia kaina, ar tik internete? smile.gif


Vakar pirkau, tai buvo ta pati, šeši su centais su Medaus kortele. Bet pagriebiau paskutinę dėžutę... g.gif
Atsakyti
Senelio dovanos wub.gif bigsmile.gif Pudros spalva idealiai atitaike thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2015 12 25, 15:09)
Senelio dovanos  wub.gif  bigsmile.gif Pudros spalva idealiai atitaike  thumbup.gif


Geras senelis thumbup.gif Lauksim atsiliepimų. Įdomu kiek laiko išsilaiko ant veido 4u.gif


Mane senelis palepino skaistalais wub.gif
user posted image


Atsakyti
Ne senelio dovanos, bet viskas, ko išties reikėjo paskutiniu metu smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 25 gruodžio 2015 - 21:31