Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(bu_bu @ 2016 03 31, 18:50)

Šiandien buvau palepinta 

Ir kaip pudryte? Senokai ja jau ziurineju, bet vis baugu pirkt nepabandzius, nes No. Armani niekur nerandu... lauksiu atsiliepimo .
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 04 01, 21:29)

kaip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2016 04 02, 08:28)
Kaip sitas? Makiazui praust tinka? Ziurejau siauliu eurovastinese po 7,50€, nepirkau, galvoju ai grysiu i klp ir nusipirksiu kam cia tempt tai ka galima vietoj nusipirkt, o cia nei vienoj eurovaistinej jam nuolaidos ner  blink.gif  doh.gif  lotuliukas.gif


Man reikėjo prausiklio, pamačiau mažą kainą, buvau skaičiusi Vitulkos atsiliepimus, na tai ir paėmiau smile.gif Bandžiau tik kartą, įspūdis normalus. Turi kvapą, nuprausė lyg švariai, odos nesudirgino, bet truputį pasausino, bet gal tik dėl to kad per daug prausiklio išsispaudžiau.

QUOTE(Vitulka @ 2016 04 02, 13:28)


Dar nežinau. Reikia pabaigti Loccitane aliejų, tai jis tikrai nepatinka, gerai kad mažiuką pirkau ir išbandžiau. Tada Babe naudosiu ir parašysiu kokioj temoj atsiliepimus 4u.gif O kaip tau Sensilis putos? Pakuotė jų graži smile.gif
Atsakyti
QUOTE(...Dune... @ 2016 04 02, 15:26)
Ir kaip pudryte? Senokai ja jau ziurineju, bet vis baugu pirkt nepabandzius, nes No. Armani niekur nerandu... lauksiu atsiliepimo .


Nuostabi pudrytė. Dar tik dukart bandžiau, bet kolkas labai wub.gif Maskuoja ji vidutiniškai, tad jei rimtesnis spuogelis reik dar truputį maskuoklio ant viršaus. Bet šiaip maskavimas tikrai geras, man užtenka. Ant kaktos vienas nenaudelis iškilęs buvo, tai maskuokliu paslepiau. Mano oda mirši. Bet dauguma pudrų dienos pabaigoj ten kur sausesnės vietos man taip baisiai atrodo, oda kažkokio popieriaus tekstūros pasidaro, o va su šia to nėra. Sausos vietos atrodo puikiai. O T zonoje blizgesis neišlindo (fiksavau biria UD pudra).

Veidas su ja tikrai labai gražiai atrodo, priekaištų jai kolkas neturiu, viena geriausių bandytų kolkas tikrai. Užtenka vieno paspaudimo visam veidui ir kaklo pradžiai. Skalsi 4u.gif

Feelunique jos yra pigiau nei pas mus Kristianoj, o dar jei sulaukus -15 koduko tai daug pigiau nei čia gausis. Tik reik gerai atspalvį pasirinkt, nes jų galybė... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bu_bu: 02 balandžio 2016 - 16:36
MOSSA veido šveitiklis (didesnės nuotraukos neradau)
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ibero @ 2016 04 02, 17:05)
/img/d3bcba51aea13edd1c75cb33c2070e08143.png[/img]
user posted image




Kur radot pirkt? Sitas (butent si rusis) labai geras, bet nebematau nei vienam Droge g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2016 04 02, 20:44)
Kur radot pirkt? Sitas (butent si rusis) labai geras, bet nebematau nei vienam Droge g.gif


droge kauno akropolyje, buvo nuolaida 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ibero @ 2016 04 02, 20:46)
droge kauno akropolyje, buvo nuolaida  4u.gif

MOSSA priemonę ir pirkot Droge? Lauksiu atsiliepimo 4u.gif
Atsakyti
Tusa kartoju antra karta,labai patiko,tiesiog atradau sau tinkanti,nesulipina blakstienu,tankina,kazkiek ilgina,nesu apdovanota graziomis blakstienomis,taciau sis tusas padazo nuostabiai ax.gif
Kauke bandysiu pirma karta,turiu misria dehidratuota oda,tikiuosi kad kaukyte nekims poru g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 04 02, 14:32)
Nuostabi pudrytė. Dar tik dukart bandžiau, bet kolkas labai  wub.gif Maskuoja ji vidutiniškai, tad jei rimtesnis spuogelis reik dar truputį maskuoklio ant viršaus. Bet šiaip maskavimas tikrai geras, man užtenka. Ant kaktos vienas nenaudelis iškilęs buvo, tai maskuokliu paslepiau. Mano oda mirši. Bet dauguma pudrų dienos pabaigoj ten kur sausesnės vietos man taip baisiai atrodo, oda kažkokio popieriaus tekstūros pasidaro, o va su šia to nėra. Sausos vietos atrodo puikiai. O T zonoje blizgesis neišlindo (fiksavau biria UD pudra).

Veidas su ja tikrai labai gražiai atrodo, priekaištų jai kolkas neturiu, viena geriausių bandytų kolkas tikrai. Užtenka vieno paspaudimo visam veidui ir kaklo pradžiai. Skalsi 4u.gif

Feelunique jos yra pigiau nei pas mus Kristianoj, o dar jei sulaukus -15 koduko tai daug pigiau nei čia gausis. Tik reik gerai atspalvį pasirinkt, nes jų galybė... biggrin.gif
                  


Dekui uz atsiliepima 4u.gif vidutinio i lengvesne puse maskavimo man db per akis, po nestuke.gif oda is problematiskos misrios pasikeite i normalia bigsmile.gif bet pasausejimu buna, todel l.aktualu kad ju neisryskintu . Koki atspalvi emet ir ar pataiket su spalva? Ir koks jusu spalvos atitikmuo pagal Mac? Su kuo denget? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...Dune...: 03 balandžio 2016 - 07:43
Pirkti aklai smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vilbur @ 2016 04 02, 20:50)
MOSSA priemonę ir pirkot Droge? Lauksiu atsiliepimo  4u.gif


taip, pirkau Droge smile.gif vakar pirmą kartą išbandžiau, tepant toks dilgčiojantis jausmas, po šveitiklio/kaukės veidas buvo paraudęs, bet rašė ant pakuotės, kad taip ir turi būti. veidas pagražėjęs, skaistesnis smile.gif man patiko wub.gif dabar MOSSA priemonėms su kortele -25%
Atsakyti