Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(Mivida @ 2016 03 29, 13:55)

Kaip patinka?  bigsmile.gif


nepatinka schmoll.gif ,banziau 3 kartus ir vis kartojau, kad bus paskutinis doh.gif
as pirkau butent akiu makijazo valymui, taip, tai tikrai nuvalo svarai, bet... trunka zymiai ilgiau, bet ir tai dar butu maza beda,problema tame , kad reikia darbuotis nuo dusios, tai yra gan stipriai trinti, svelniais judesiais nieko nesivalo, nepatinka man toks akiu zonos draskymas, gal kada i kelione ir pasiimsiu kokiam nenumatytam atvejui, pasiliksiu as su miceliniu vandeniu svelniai , greitai ir svariai biggrin.gif
Atsakyti
Pagaliau.. tiek ilgai lauktas ir noretas La Mer lupu balzamas.. kuris maloniai saldo ir dilgcioja.. naudosiu nakti.. pasilepinimui ir Bobbi Brown veido baze - kremas.. pabandziau ir nerealiai patiko.. akimirksniu suvienodina veido spalva ir padeda makiazui islikt ilgiau.. keista.. nes galima ji naudot kaip krema.. lb patiko wub.gif pamegint gavau La Mer veido kremo bigsmile.gif UD tuso miniuka ir Inglot veido baze
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ammba @ 2016 03 29, 22:46)
Užsisakiau kremą Mad Hippie kremą - laukiu nesulaukiu. Seniai nemačiau tokios geros sudėties, pirmas ingredientas taip išgirtas niacinamidas. Gal kuri bandėte, tiko? smile.gif

user posted image




butinai parasykit atsiliepima bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 03 30, 21:37)
Pagaliau.. tiek ilgai lauktas ir  noretas La Mer lupu balzamas.. kuris maloniai saldo ir dilgcioja.. naudosiu nakti.. pasilepinimui ir Bobbi Brown veido baze - kremas.. pabandziau ir nerealiai patiko.. akimirksniu suvienodina veido spalva ir padeda makiazui islikt ilgiau.. keista.. nes galima ji naudot kaip krema.. lb patiko  wub.gif pamegint gavau La Mer veido kremo  bigsmile.gif UD tuso miniuka ir Inglot  veido baze
user posted image
user posted image

Parasykyt atsiliepima po nakties su LaMer balzamu, pati noriu lb ax.gif kuri kremuka pabandymui gavot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 03 30, 21:37)
pasilepinimui ir Bobbi Brown veido baze - kremas.. pabandziau ir nerealiai patiko.. akimirksniu suvienodina veido spalva ir padeda makiazui islikt ilgiau.. keista.. nes galima ji naudot kaip krema.. lb patiko  wub.gif
user posted image

Jau kokius metus "perku" as ta kremuka, nu dabar po tokiu atsiliepimu....! Lauksiu kokioj sephoroj ar kitur akciju kodu ir griebsiu, uzteks pirkt akimis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 03 30, 20:01)

Va pigmentacija kokia:
user posted image



O kuris yra kuris? Jei galima sužinot ax.gif

Kaip tik vieną iš jų virtualiai buvau nusižiūrėjus, jau ir į krepšelį įsimetus, tik vis susilaikydavau.

Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 31, 12:10)
O kuris yra kuris? Jei galima sužinot  ax.gif

Kaip tik vieną iš jų virtualiai buvau nusižiūrėjus, jau ir į krepšelį įsimetus, tik vis susilaikydavau.


Apačioj Vintage (rausvesnis), viršuj Kristen. Abi spalvos man labai patinka, vet gal vasarai/pavasariui Vintage geriau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2016 03 30, 16:47)
Kurį "MAC" maskuoklį išsirinkai? 4u.gif

mac pro long wear nw15, buciau emus nc15, bet konsultante sake saltas tonas paakiams nelabai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 03 30, 22:37)
Pagaliau.. tiek ilgai lauktas ir  noretas La Mer lupu balzamas.. kuris maloniai saldo ir dilgcioja.. naudosiu nakti..

pamenu bangą kai buvo labai populiarus tie blizgiai kur saldo ir dilgcioja ale didindami lupas, bet man kazkokia baisi sensacija tai buvo, niekaip nesuprantu kaip kazkam tai gali but malonu biggrin.gif o siaip ir as visai noreciau kazkokio fancy lupu balzamo, nors mano burts bees irgi sueina gerai bigsmile.gif

QUOTE(-Chloe- @ 2016 03 31, 00:07)
butinai parasykit atsiliepima  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Giorgio Armani Eye Tint #10 Senso

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 03 30, 15:31)
Labai seniai užsakyti ir kątik gauti  bigsmile.gif  Tikrai nuostabūs ABH lūpų blizgiai... wub.gif
Spalvytės: Kristen (apačioje) ir Vintage (viršuje)

user posted image

Grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 03 31, 10:42)
Apačioj Vintage (rausvesnis), viršuj Kristen. Abi spalvos man labai patinka, vet gal vasarai/pavasariui Vintage geriau wub.gif



ačiū 4u.gif

Būtent tą Vintage labiausiai ir žiūrinėjau
Atsakyti