Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

CLARINS MULTI-ACTIVE JOUR kremas 4u.gif
Lengvas dieninis kremas visiems odos tipams 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 03 22, 22:34)

iš kurrr?? wacko.gif aš neberandų jų ebay už padorią kainą, o man jos taip patiko bigsmile.gif

reikėjo kaukės plaukam jau senokai, bet kažkaip už nieko akis neužkliuvo, kol nepamačiau šios
user posted image
kūno losionas. nežinau kodėl, bet man svarbu, kad kūno kremas būtų natūralesnis, nors dušo želė belekokia pas mane dažniausiai. kaži jaučia oda 'natūralų' produktą ar ne ax.gif
user posted image
ir jau koks 10as
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2016 03 23, 15:55)
iš kurrr?? wacko.gif aš neberandų jų ebay už padorią kainą, o man jos taip patiko  bigsmile.gif


Per tarpininkes... blush2.gif Bet Target jų labai gera kaina, tai normaliai gavosi ax.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kartojama, N2 spalva
user posted image

user posted image
Atsakyti
Bandysiu naują liniją bigsmile.gif

Natura Estonica šampūnas skatinantis plaukų augimą
user posted image

Natura Estonica plaukų kaukė skatinanti augimą
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2016 03 24, 17:03)
Bandysiu naują liniją bigsmile.gif

Natura Estonica šampūnas skatinantis plaukų augimą
user posted image

Natura Estonica plaukų kaukė skatinanti augimą
user posted image

Is kur sitie? Gal jau isbandete? Jei taip, kokie pirmieji ispudziai? ax.gif
Atsakyti



DIOR Backstage Blender / makiažo kempinėlė


user posted image
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2016 03 25, 01:50)
DIOR Backstage Blender / makiažo kempinėlė
 


kur pirkta ? Domins atsiliepimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2016 03 18, 23:22)


Na ir kaip jums? Mano pirkinys analogiskas. Po savaites naudojimo esu labai patenkinta! Po ziemos sezono, oda katastrofiskai isdziuvo..
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2016 03 25, 00:30)
Is kur sitie? Gal jau isbandete? Jei taip, kokie pirmieji ispudziai? ax.gif

elevita.lt 4u.gif

Jau spėjau kartą išbandyti - pirmosios impresijos pačios geriausios bigsmile.gif Pirmiausia patinka, kad sudėtis yra be didžiųjų blogybių (nors akylai jos tikrai nestudijavau). Šampūnas toks tirštokas, putoja vidutiniškai, labai maloniai kvepia, matosi, kad skalsiai naudosis. Po šampūno ir kaukės (kuri vis dėlto, įtariu, labiau atitinka ne kaukę, o tiesiog gerą balzamą) plaukai atrodo puikiai: labai minkšti ir švelnūs, vos papurę, per šepetį slysta kaip šilkiniai smile.gif
Atsakyti
Pasileidau trupuciuka su pirkiniais blush2.gif

Melvita pienelis (kazkada sios linijos 'jelly' prausikli turejau ir labai labai patiko, tai bandysiu dabar si)
user posted image

Jane Iradale 'pink smoothie' lupu blizgis - jau verkiant reikejo kazkokio bespalvio ar svelnaus rozinio blizgio, kad galeciau tept ant rozinio ar alyvinio lupdazio:
user posted image
Atsakyti