Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 20, 23:57)
Bet girdėjau gandus, kad jau gerokai prapirkta tos paletės  g.gif  Tai klausimas, ar ir bepamtysiu tą Gwen Stefani...

Ne.. ten jau tikrai neber, nebent bus papildymas thumbup.gif
Atsakyti
o kazi naked basics yra dar? lekciau paziuret.. bijau, kad nebutu tokios miltines kaip naked 1, 2, su tom dazantis nemenkai man po akim pribyra sad.gif

user posted image
Atsakyti
Beje, į UD temą. Moderatorė gal nesupyks mirksiukas.gif Nes aš geranoriškai dėl kitų.

Kaip tik SM išparduotuvėje tą UD Gwen paletę pardavinėja bigsmile.gif bigsmile.gif

Kažkam nepatiko.

Man pačiai nereikia, tik pažiūrėt norėčiau gyvai, tai nepretenduoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 21 kovo 2016 - 12:08
Apsiprekinau, ryt jau turėsiu cool.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Vakarykšiai:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristinelez @ 2016 03 21, 14:05)

Vakarykšiai:
user posted image

LABAI lauksiu Jūsų atsiliepimo ir kokią spalvą įsigijote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2016 03 21, 12:25)
o kazi naked basics yra dar? lekciau paziuret.. bijau, kad nebutu tokios miltines kaip naked 1, 2, su tom dazantis nemenkai man po akim pribyra sad.gif

user posted image

turiu http://www.urbandeca...-decay/283.html. Pats šešėlis miltuotas, bet man paakiai neaptrupa, bet aš visad nukratau prieš tepant.

kaip pudra???? bigsmile.gif
Atsakyti
Burt's Bees 'iced iris' ir 'tulip tide' spalvu lupdaziai 4u.gif Abi spalvos tokios, kokiu ir norejau, laikosi ir dengiasi puikiai (senesnes BB lupu priemones man tokios per viduriuka, bet sie lupdaziai zenkliai kokybiskesni) thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2016 03 21, 15:49)
turiu http://www.urbandeca...-decay/283.html. Pats šešėlis miltuotas, bet man paakiai neaptrupa, bet aš visad nukratau prieš tepant.

kaip pudra???? bigsmile.gif

as irgi nukratau, bet tos blizgios vis tiek patrupa.. gal naked basics netrupetu, nes be blizguciu biggrin.gif

kol kas sunku pasakyt, tik 2x tepiau. is pirmo ispudzio lumene cc labiau patiko, gaivesni veida padaro. sita radiance tik uztepus visai nepanasi i radiance biggrin.gif bet susigerus, dienos eigoj lyg ir pradeda svytet. atspalviams turiu priekaistu- pirmas pernelyg ruzavas, antras pernelyg geltonas, trecias vos per tamsus doh.gif sviesaus ir neutralaus nera. maskavimo uzteko man, raudoni paslepia, del laikymosi nezinau biggrin.gif
Atsakyti
Madison Reed 'roma blonde' spalvos plauku dazai ir 'crema' spalvos pilkinanti priemone
user posted image
user posted image

user posted image

Zoya nagu lako valiklis:
user posted image

Guerlain 'aqua allegoria pera granita' 125ml EDT:
user posted image

Jane Iredale makiazo prausimosi pirstine (tas pats principas kaip ir Makeup Eraser ranksluostelio, tai galvoju pakaitaliojant naudosiu):
user posted image
Atsakyti
Ruošiuosi pavasariui rolleyes.gif

MUFE Face & Body kreminė pudra

user posted image

Babe Micellar Gel prausiklis
user posted image

Babe Moisturizing Emulsion drėkiklis
user posted image

Rimmel Vinyl Gloss 110
user posted image
Atsakyti
Domins atsiliepimas apie Face&Body 4u.gif

Aš ir pavasariui ruošiuosi biggrin.gif Bandysim pasibalint bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 03 21, 08:26)
Ne.. ten jau tikrai  neber, nebent bus papildymas  thumbup.gif



atsiprašau, kad ne į temą blush2.gif

bet šiandien jau pamačiau bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif

tas ud gwen stefani paletes bigsmile.gif

viena yra padėta kaip testeris , o šešėlių , pakalbėjom, ištraukė tik parodyti gyvai , kaip atrodo (prekyboje jų jau nebėra)


bet tai groooožis koks wub.gif wub.gif wub.gif

jei galvočiau, kad gali man tikti, imčiau užsimerkus smile.gif
Atsakyti