Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(amberr. @ 2016 03 18, 22:57)
Neatsispyriau ir as siam groziui..  doh.gif Urban Decay Gwen Stefani seseliu palete.. omg.. koks grozis  wub.gif  wub.gif
user posted image



Gyvai jos dar nemačiau. Bet tai kieeek apie ją galvojau.

Nors man gal ir netiks.
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2016 03 18, 10:35)
Reikėjo išnaudoti Douglas'o dovanų kortelę, tai ir susigundžiau šita naujiena smile.gif

user posted image

Papasakok placiau kas cia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bruknytee @ 2016 03 19, 10:39)
Papasakok placiau kas cia  ax.gif

Lūpų blizgesys, tik prisotintas aliejų, kurį prieš naudojimą reikia suplakti. Jau antra diena dėviu ant lūpų, tikrai smagus dalykas: patogus aplikatorius, galima drąsiai be veidrodėlio dažytis ir labai malonus drėgmės pajūtis ant lūpų bigsmile.gif Pigmentacija, tiesa, bent jau mano spalvos silpnoka, bet kitokios ir nesitikėjau iš tokio daikto. Maloniai kvepia vaisiais. Žodžiu, labai smagus blizgesys, man imponuoja tuo, kad puikiai drėkina lūpas. Jei nenusivalgo, tai laikosi apie porą valandų.
Atsakyti
QUOTE(Biancca @ 2016 03 19, 14:32)
Lūpų blizgesys, tik prisotintas aliejų, kurį prieš naudojimą reikia suplakti. Jau antra diena dėviu ant lūpų, tikrai smagus dalykas: patogus aplikatorius, galima drąsiai be veidrodėlio dažytis ir labai malonus drėgmės pajūtis ant lūpų bigsmile.gif Pigmentacija, tiesa, bent jau mano spalvos silpnoka, bet kitokios ir nesitikėjau iš tokio daikto. Maloniai kvepia vaisiais. Žodžiu, labai smagus blizgesys, man imponuoja tuo, kad puikiai drėkina lūpas. Jei nenusivalgo, tai laikosi apie porą valandų.

O spalvyte tokia kaip paveiksliuke? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bruknytee @ 2016 03 19, 16:49)
O spalvyte tokia kaip paveiksliuke? smile.gif

Ups, užmiršau spalvą paminėt, maniškė - Apri cute. Ateityje gundyčiausi dar ir kokią rožinę prigriebt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 19, 00:03)
Gyvai jos dar nemačiau. Bet tai kieeek apie ją galvojau.
Nors man gal ir netiks.

Douglase jau yra Vilniuje bigsmile.gif Visas UD stenas.. pasiseke vilnietem.. man ji nereali.. visokiu turiu, bet tokios.. tooooooookios spalvos.. to die for wub.gif pigmentacijos reiktu pasimokint daugumai brandu.
Atsakyti
Klausimas ne i tema: seniai jau ship'as feelunique nemokamas tik nuo 40,00 EUR ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2016 03 20, 12:16)
Klausimas ne i tema: seniai jau ship'as feelunique nemokamas tik nuo 40,00 EUR ?  g.gif


Atitinkamoje temoje apie tai jau diskutavom mirksiukas.gif
Atsakyti
Palikau atsiliepimą apie RCMA pudrą čia 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 03 19, 22:34)
Douglase jau yra Vilniuje  bigsmile.gif Visas UD stenas.. pasiseke vilnietem.. man ji nereali.. visokiu turiu, bet tokios.. tooooooookios spalvos.. to die for  wub.gif pigmentacijos reiktu pasimokint daugumai brandu.



Bet girdėjau gandus, kad jau gerokai prapirkta tos paletės g.gif Tai klausimas, ar ir bepamtysiu tą Gwen Stefani...

Kitas jau esu mačiusi, čiupinėjusi, tai ne taip domina.

Man pačiai GS akių paletės spalvos per daug blizgioss ir kitos per ryškios. Noriu labiau nude ir matinių. Bet jei pažiūrėt, tai nuostabiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 20 kovo 2016 - 22:57