Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(**Gin** @ 2016 03 14, 17:27)
Isadora face sculptor
user posted image

Labai įdomūs atsiliepimai 4u.gif. Kaip sekasi sklaidyti produktus? Kiek jie išlieka? Ar nelieka "miltiškumo" efekto ant odos?
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 02 11, 22:11)
Bandysim visų blogerių išgirtus nebrangius MORPHE BRUSHES  bigsmile.gif

user posted image


Sveiki, palikite atsiliepima apie Morphe sepetelius, gal turite su kuo palygint.. 4u.gif
Atsakyti
YSL 'parisienne' 30ml - ranka link ju tiesiasi nuo tada kai tik atsirado prekyboj, bet vis susilaikydavau nuo pilno kiekio pirkimo. Bet jauciu kol nepaturesiu ju, tol ir ramybes nebus, tai teko pirkt ax.gif
user posted image

Charriol 'imperial ruby' 30ml - pusiau aklai pirkti, nes gyvai neturiu kur pauostyt, o paskutini karta uosciau pries pora metu. Na bet kazkur supurksiu juos vistiek 4u.gif
user posted image

Philip Martin's 3 sampunai po 100ml ir plauku purskalas - jau senokai noriu isbandyt si gamintoja, bet labai sunkiai man prieinamas ir kainos didokos, tai gerai paieskojus susiradau Lietuvoj ir is ten siunciuosiu. Vien siuntimas pigesnis is LT nei cia vietoj PM uzsipraso, o ir pacios priemones pigiau gavosi, tai visumoj sutaupiau $60 - bus kitiems pirkiniams biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 03 14, 18:04)
ir kaip? Pati norėjau pirkti kažkada, spalvos patiko, bet dėl kokybės nebuvau tikra ir nepirkau. Kurį nr turit? Jie ten lyg du - šiltesnis ir šaltesnis? unsure.gif  4u.gif

Porą kart dar tik bandžiau. Spalvyte 01 warm peach. Kokybė normali sakyčiau, man visai patinka kaip dengia, nėra intensyvu.

QUOTE(lumi @ 2016 03 14, 20:17)
Domins atsiliepimas  4u.gif Ir ar nekemša porų  4u.gif

Pradžioje atrodo kad gerai drėkina, po to užtepus pudrą nusausėja, nelabai jis man, bet gal susidraugausiu. smile.gif

QUOTE(Victorious @ 2016 03 14, 23:05)
Labai įdomūs atsiliepimai 4u.gif. Kaip sekasi sklaidyti produktus? Kiek jie išlieka? Ar nelieka "miltiškumo" efekto ant odos?

Sklaidyti visai gerai sekėsi, na aš nesu labai gera makiažo ekspertė biggrin.gif bet nėra intensyvus pats bronzeris, su blizgesiu, išlieka normaliai sakyčiau, visą vakarą, dėl "miltiškumo" net nežinau, nesu bandžiusi kitos firmos.
Atsakyti
QUOTE(**Gin** @ 2016 03 16, 18:56)
Porą kart dar tik bandžiau. Spalvyte 01 warm peach. Kokybė normali sakyčiau, man visai patinka kaip dengia, nėra intensyvu.

O priemone kremines koneistencijos ar pudrines?
Atsakyti
Ariana Grande kvepalai Ari , 30ml, patrauke ant pavasarinio saldumo biggrin.gif
user posted image

Ir Douglas putojantis prausiklis, kelioninis dydis 50ml
user posted image

foto is interneto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 16 kovo 2016 - 20:59
QUOTE(NORIKA @ 2016 03 16, 20:21)
O priemone kremines koneistencijos ar pudrines?

pudrines.
Atsakyti
QUOTE(ygle @ 2016 03 16, 17:29)
Sveiki, palikite atsiliepima apie Morphe sepetelius, gal turite su kuo palygint.. 4u.gif


M439 (skystai pudrai) - DIEVIŠKAS, su juo man visos pudros daug gražiau dengias. Net ir nemėgstamą Loreal'io prisijaukinau. Palygint galiu su išgirtuoju Sigma F80. Morphe prieš jį laimi tikrai. Sigma man po trijų plovimų išsišėrė ir taip gražiai nesidengė tikrai, išmestas lauk, o tiek kainavo... Už Beauty Blenderį irgi man Morphe geriau, nes su juo daug greičiau padengi vsą veidą, nei su tuo ten tapšnoji ilgiausiai... Ryte nėra laiko žaist biggrin.gif Skystai dar turiu MAC plokščią, tas išvis užmirštas dabar guli... rolleyes.gif

Akių šepetukai irgi neblogi, naudoju mielai. Gal tas šešėlių sklaidymui šiek tiek per didelis man, kai vėl bus akcijos pasieškosiu mažesnio. Bet pačių kokybė super. O ir kaina protinga.

Kabuki irgi patinka, biriai užbaigiamajai pudrai naudoju. Gal po poros plovimų vis vienas plaukas iškrenta ir vos vos didesnio norėtųsi. Na mielai biriai pudrai normalų didelį pasiimčiau, nes man patogiau kai kotelį turi... ax.gif

Palaukus akcijų tikrai labai apsimoka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bu_bu: 16 kovo 2016 - 22:51
"VIVI" veido kremas - fluidas nakčiai.

user posted image

"Ellame" drėkinanti.

user posted image
Atsakyti
Reikėjo išnaudoti Douglas'o dovanų kortelę, tai ir susigundžiau šita naujiena smile.gif

user posted image
Atsakyti
Atsinaujinau:
Paulas choice pabandymui:
user posted image
user posted image
LA ROCHE-POSAY kremas isgirtas labai:
user posted image
Ir Bare minerals tusas:
user posted image
Natur boutique balansuojamas sampunas
user posted image
Garnier mineral pazastukas (geriausi sitie)
user posted image
Ir dar Viktor&Rolf Flowerbomb bet likutis nes noriu paziuret ar neerzins. Kolks labai labai!
user posted image
Atsakyti
Neatsispyriau ir as siam groziui.. doh.gif Urban Decay Gwen Stefani seseliu palete.. omg.. koks grozis wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti