Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(Gratis @ 2016 03 13, 12:46)
Buvau susigundžius labai, bet paskui tas pats klausimas iškilo, gi neplausi po kiekvieno panaudojimo skalbyklėj, aš tiek dažnai neskalbiu biggrin.gif . Tai bakterijų ten turėtų kauptis nemažai, nemanau, kad rankomis gerai išsiplauna g.gif .


Manau vistik geriau skalbyklej ji skalbt, o ir patogiau nei kaskart rankomis ta daryt. Vakar saviski isbandziau ir man uzteko trecdalio ranksluostelio (tik tiek ir suslapinau), tai like 2/3 svarus. Tai jei naudot ji is viso 2-3 dienas ir paskui isskalbt jokiu ten bakteriju neprisiveis, o bent mes namuose kas 2-3 dienas tikrai kazka skalbiam, kartais ir kasdien, tai su skalbimu nebus problema. Juk ir paprastus ranksluoscius ar ta pati veido ranksluosti (ne sita eraser'i) naudojam 2-3 dienas, tai tas eraser'is neissiskiria kazkokiu ypatingesniu naudojimu, tik kad purvinesnis buna, bet ta purvina dalim antrakart ir nebutina valytis. 4u.gif
Atsakyti
Ta proga, kad KN e. parduotuvėje viskam -15 proc. šį savaitgalį:
Eterinių aliejų mišinys „Galvos odos atgaja“ (Regenerate the Scalp)
user posted image

Garstyčių aliejus 100 ml (nerandu foto).

Laukiu atvykstant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2016 03 13, 15:05)
Manau vistik geriau skalbyklej ji skalbt, o ir patogiau nei kaskart rankomis ta daryt. Vakar saviski isbandziau ir man uzteko trecdalio ranksluostelio (tik tiek ir suslapinau), tai like 2/3 svarus. Tai jei naudot  ji is viso 2-3 dienas  ir paskui isskalbt jokiu ten bakteriju neprisiveis, o bent mes namuose kas 2-3 dienas tikrai kazka skalbiam, kartais ir kasdien, tai su skalbimu nebus problema. Juk ir paprastus ranksluoscius ar ta pati veido ranksluosti (ne sita eraser'i) naudojam 2-3 dienas, tai tas eraser'is neissiskiria kazkokiu ypatingesniu naudojimu, tik kad purvinesnis buna, bet ta purvina dalim antrakart ir nebutina valytis. 4u.gif


Parasykite bent po savaites ar dvieju ar jums pasiteisins toks naudojimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Catalea' @ 2016 03 13, 17:24)
Parasykite bent po savaites ar dvieju ar jums pasiteisins toks naudojimas smile.gif


Kad vien tik si eraser'i naudosiu, tai jau dabar zinau kad ne. Ir pora prausikliu turiu, ir siaip kartais greiciau i delna prausikli isipilt ir nusipraust nei slapint ranksluosteli, tada valyt veida ir pan. Manau naudosiu ta, ko tuo metu noresis, bet pazaidimui smagus jis. Nuvalo tikrai gerai - as pries tusa dar tuso primer'i tepiau, tai gal tusa sunkiau pavale, o ir nenorejau labai trint, bet nuvale gerai. Miceliniu vandeniu pervaliau veida, tai vatyte svari liko. Va tik del to 1000 skalbimi nezinau - manau ateis laikas kai apsideves jis iar nelabai issiplaus makiazas nuo jo, bet ne problema, jei atlaikys kelis menesius grazus. Siaip ziurint brangokas jis, bet juk prausikli irgi uz kokius $10-20 perkant tai ta kaina nera tokia didele rankaluostelio.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2016 03 13, 17:05)
Manau vistik geriau skalbyklej ji skalbt, o ir patogiau nei kaskart rankomis ta daryt. Vakar saviski isbandziau ir man uzteko trecdalio ranksluostelio (tik tiek ir suslapinau), tai like 2/3 svarus. Tai jei naudot  ji is viso 2-3 dienas  ir paskui isskalbt jokiu ten bakteriju neprisiveis, o bent mes namuose kas 2-3 dienas tikrai kazka skalbiam, kartais ir kasdien, tai su skalbimu nebus problema. Juk ir paprastus ranksluoscius ar ta pati veido ranksluosti (ne sita eraser'i) naudojam 2-3 dienas, tai tas eraser'is neissiskiria kazkokiu ypatingesniu naudojimu, tik kad purvinesnis buna, bet ta purvina dalim antrakart ir nebutina valytis. 4u.gif


Aš kadangi kasdien sportinę aprangą prasuku trumpu rėžimu skalbimo mašinoj tai įmetu ir rankšluostuką. Bet sutiksiu su Ms.Blonde, kad visam veido valymui jo net pusės neprireikia. Tad drąsiai galima pusę vieną dieną naudot, kitą pusę kitą... Na pažiūrėsim kaip po savaitės naudojimo, ar "neužknis" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bu_bu: 13 kovo 2016 - 17:21
QUOTE(Ms.Blonde @ 2016 03 13, 03:49)



Kur jusu blogas dinges? smile.gif Naujam kompe neturiu nuorodos isisaugojus, o taip noreciau paskaityti
Papildyta:
QUOTE(Ramint@ @ 2016 03 09, 21:04)
user posted image BB6
schoenheit.de/images/products/gross/MADARA_5_TM_CELLULAR_REPAIR_30ml.jpg[/img]


Labai domina sie ir is kur saketes ?
Atsakyti
QUOTE(Cuddle @ 2016 03 14, 10:02)
Kur jusu blogas dinges? smile.gif Naujam kompe neturiu nuorodos isisaugojus, o taip noreciau paskaityti


Neberasau ax.gif Vasara pradejau neatrast laiko jam, tai taip ir uzmeciau. Matyt ne man visi blogai ir youtube... Nors gal reiketu po truputi test rasyma - paciai paskui idomu ka naudojau, kas patiko ir tt.
Atsakyti
Isadora face sculptor
user posted image

Artdeco make up base
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Gin**: 14 kovo 2016 - 15:29
QUOTE(**Gin** @ 2016 03 14, 15:27)
Isadora face sculptor
user posted image


ir kaip? Pati norėjau pirkti kažkada, spalvos patiko, bet dėl kokybės nebuvau tikra ir nepirkau. Kurį nr turit? Jie ten lyg du - šiltesnis ir šaltesnis? unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**Gin** @ 2016 03 14, 15:27)

Artdeco make up base
user posted image

Domins atsiliepimas 4u.gif Ir ar nekemša porų 4u.gif
Atsakyti
Lacalut White dantųų pasta. Dovanų pridėtas vazelinas lūpoms.
IKI dbr akcija Lacalut'ui
user posted image
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2016 03 11, 13:24)
sita kauke man labai prasta, viena dali sunaudojau, antra metos jau nezinau kiek laiko, nepatiko  schmoll.gif


išbandžiau ir aš šią kaukę, nors rašo, kad ji drėkinamoji, nuplovus ją nemažai pasausėjusių vietų.. nepatiko schmoll.gif
Atsakyti