Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(NORIKA @ 2016 03 11, 17:06)
Kažkada turėjau stručio taukus pirktus iš USA, dabar įsigyjau čia LT ir dar su citrinžolės ea, žiūresim kaip patiks  rolleyes.gif

user posted image





Labai lauksiu atsiliepimų biggrin.gif O vis galvoju reikia man jo ar ne blush2.gif
Atsakyti
Vakar bandžiau rankas pasitept, žiauriai patiko, rankos kaip šilkinės wub.gif Manau su MB pasimušdami sunaudosim, nes abu pamėgom visokius aliejus, taukus ir kitokius eco reikalus naudot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 03 11, 15:43)
Na ir kaip? Gal esi bandžiusi jų aliejų veidui prausti?


kol kas labai patinka. Skalsus, užtenka vieno paspaudimo, gerai nuprausia, švelnus, akių negraužia. Oda minkštutė ir švelnutė, net kremo nesinori, tik paskui link nosies pradeda lyg traukt. Užskaitau kl kas. Svarbiausia porų nekimštų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2016 03 11, 13:24)
sita kauke man labai prasta, viena dali sunaudojau, antra metos jau nezinau kiek laiko, nepatiko  schmoll.gif


neveltui eurovaistinė dovanojo ją biggrin.gif aš dar nebandžiau..
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2016 03 09, 23:45)
Oho kas per įdomybė bigsmile.gif  Kur pirkot? Labai lauksiu atsiliepimo smile.gif


Atsiliepimas apie Makeup Eraser rankšluostuką. Naudojau pagal instrukcijas: gerai sušlapinau šiltu vandeniu. Viena rankšluostuko puse nusivaliau visą makiažą (tušą, šešėlius, pudrą, skaistalus ir pan.), tada kita puse perbraukiau veidą. Viskas nusivalė puikiai ir be vargo. Tada paėmiau vatos tamponėlį su toniku, perbraukiau visą veidą patikrint ar neliko nešvarumų. Nešvarumų nė lašo. Oda po tokio valymo jaučias komfortiškai, netraukia ar pan. Kolkas įspūdis nerealiai geras, žiūrėsim kaip toliau. Savo žadamą darbą PUIKIAI atliko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 03 12, 19:52)
Atsiliepimas apie Makeup Eraser rankšluostuką. Naudojau pagal instrukcijas: gerai sušlapinau šiltu vandeniu. Viena rankšluostuko puse nusivaliau visą makiažą (tušą, šešėlius, pudrą, skaistalus ir pan.), tada kita puse perbraukiau veidą. Viskas nusivalė puikiai ir be vargo. Tada paėmiau vatos tamponėlį su toniku, perbraukiau visą veidą patikrint ar neliko nešvarumų. Nešvarumų nė lašo. Oda po tokio valymo jaučias komfortiškai, netraukia ar pan. Kolkas įspūdis nerealiai geras, žiūrėsim kaip toliau. Savo žadamą darbą PUIKIAI atliko  thumbup.gif

Ačiū už atsiliepimą smile.gif
Labai patogu toks dalykėlis svečiuose ar kelionėje, bet truputį brangoka tik tokioms progoms naudoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2016 03 12, 23:52)
Ačiū už atsiliepimą smile.gif
Labai patogu toks dalykėlis svečiuose ar kelionėje, bet truputį brangoka tik tokioms progoms naudoti biggrin.gif


Na aš bandysiu naudot kasdien, po to nuvalant toniku ar mineraliniu vandenuku. Jei pasiteisins, tai kaiptik pigiau gausis, nes makiažo valiklio nereikia... O rankšluostukas tarnauja iki 1000 skalbimų. Kas yra beveik trys metai... g.gif Na bus matyt ar pasiteisins ir prilips biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bu_bu: 12 kovo 2016 - 22:33
QUOTE(bu_bu @ 2016 03 12, 21:52)
Atsiliepimas apie Makeup Eraser rankšluostuką. Naudojau pagal instrukcijas: gerai sušlapinau šiltu vandeniu. Viena rankšluostuko puse nusivaliau visą makiažą (tušą, šešėlius, pudrą, skaistalus ir pan.), tada kita puse perbraukiau veidą. Viskas nusivalė puikiai ir be vargo. Tada paėmiau vatos tamponėlį su toniku, perbraukiau visą veidą patikrint ar neliko nešvarumų. Nešvarumų nė lašo. Oda po tokio valymo jaučias komfortiškai, netraukia ar pan. Kolkas įspūdis nerealiai geras, žiūrėsim kaip toliau. Savo žadamą darbą PUIKIAI atliko  thumbup.gif

Ačiū, labai laukiau atsiliepimo smile.gif Įdomu, ar lengvai skalbiasi rankomis...
Atsakyti
Kruva La Mav pirkiniu - pasinaudojau 50% nuolaida JAV puslapyje thumbup.gif
-2 mineralines pudros: 'light-medium' ir 'medium' spalvos
-kabuki sepetelis
-2 lupu blizgiai: 'nude' ir 'berry' spalvos
-vit C serumas
-2 paakiu kremai
-2 vnt sviesinamojo kremo
-veido sveitiklis
-veido kauke
-veido prausiklis

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Lily Lolo 'sculpt & glow' konturavimo palete - kaip ir turiu 2 highlighter'ius, o ir bronzata turejau (nors ir nelabai patinkanti), tai banziau atidet ateiciai sia palete, bet tada susivokiau, kad mano bronzatas jau virs tu rekomenduojamu 18men naudojamas (is tikro tiek nepatiko, kad gal pusmeti ar metus isvis nepaimtas is stalciaus buvo, o as ties ismetimo riba buvau), tai ta proga atsinaujinau
user posted image

Na ir as tam stebuklingam ranksluosteliui neatsilaikiau biggrin.gif Ziurejau i ji kai tik atsirado, bet gaila $ buvo, bet siandien eilej bestovint ziurinejau kas prie kasu padeta ir si ranksluosteli pamacius paminejau draugui kokius gerius daro, tai liepe imt pabandyt - negi atsisakysiu tongue.gif
user posted image

Papildyta:
Honest Beauty luminizing powder 'midnight reflection' spalva ir 'mulberry kiss' spalvos lip crayon
user posted image
user posted image

Avril 'rose poupee' spalvos lupdazis ir 'boise de rose' spalvos lupu piestukas-lupdazis
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ms.Blonde neblogai pasiautėjai biggrin.gif lauksiu atsiliepimų apie Honest Beauty smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2016 03 13, 03:11)
Ms.Blonde neblogai pasiautėjai biggrin.gif lauksiu atsiliepimų apie Honest Beauty smile.gif


Cia vasario ir kovo pirkiniai - mazokai is tikruju pastaruoju metu perku, nebent kazko reikia, bet siaip stengiuosiu prisilaikyt ir neapsikraut priemonem. Nors truputi pasileidau su lupu produktais paskutiniu metu, nors cia mano amzina silpnybe. Dabar 1-2 lupdaziu ar blizgiu (kokio svelnaus link barbiskumo rozinio ir rozinio-alyvinio) noreciau ir bus ramu kolkas.

Honest Beauty patiko. thumbup.gif Highlighter'i kasdien naudoju, kartais lengvai per bronzata/skaistalus ant skruostu perbraukiu susvelnindama anu efekta. Jei daugiau tepant (gal tiksliau riebiau paemus jo sepeteliu ar pasluoksniavus), tai tas highlighter'io efektas geras, esu ir vakarui naudojus. Reiketu rimciau pabandyt, bet kiek bandziau, tai man labai panasus efektas i Kide 'gold' spalvos highlighter'i, tik kad Honest Beauty kaina trigubai mazesne 4u.gif Kide minkstesnis, labiau/daugiau pasiima, tai ir efektas iskart ryskesnis. Bet ant rankos esu abu prabraukus, tai svytejimas ir spalva labai labai panasus.

Na o tas lupu blizgis irgi smagus. Norejau kazkokios tamsesnes, ryskesnes spalvos, tai kaip tik jis man. Pagal aprasyma turetu but pusiau matinis, bet man labiau kreminis jo fektas - nera blizguciu, slapumo, bet dregnos lupos atrodo. Minkstas, lengvai tepas (tepu tiesiai is tubeles), neislieka ilgai, bet ant lupu pigmento lieka, o ir siaip man nebuvo minuso su jo laikymu. Gal tik kazkiek paplaukia is konturo, bet cia ir pati kalta esu, nes megstu riebiau lupu produktus tept. Ir skonis labai labai malonus thumbup.gif Noreciau isbandyt ir paprasta ju blizgi, bet kolkas nukelsiu i ateiti, nes dar tiek tu naudojamu lupu produktu turiu, kad kazka reiketu uzbaigt pries dairantis i naujus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 13 kovo 2016 - 02:52
QUOTE(delfiuka @ 2016 03 13, 00:54)
Ačiū, labai laukiau atsiliepimo  smile.gif Įdomu, ar lengvai skalbiasi rankomis...


Buvau susigundžius labai, bet paskui tas pats klausimas iškilo, gi neplausi po kiekvieno panaudojimo skalbyklėj, aš tiek dažnai neskalbiu biggrin.gif . Tai bakterijų ten turėtų kauptis nemažai, nemanau, kad rankomis gerai išsiplauna g.gif .
Atsakyti