Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

Ibero, domins atsiliepimai apie NumisMed veido kaukę ir Biok lūpų balzamą (šitą turiu ir nekantrauju pabaigt,nes man toks riebalas ant lūpų nemalonus ir neveiksmingas doh.gif tepu n kartų per dieną, pojūtis 5 min. ir lūpos sausėja ax.gif ) 4u.gif

Mano dar vienas praeitos savaitės pirkinys:
Planeta Organica šveitiklis kūnui su nerolio aliejumi. Buvo išgirtas SM,o ir kvapas parduotuvėje uodžiant patiko. Bandysiu pirmą kartąbiggrin.gif
user posted image
Droge akcija jam.
Atsakyti
QUOTE(Ibero @ 2016 03 11, 11:05)

Papildyta:
user posted image
Papildyta:



sita kauke man labai prasta, viena dali sunaudojau, antra metos jau nezinau kiek laiko, nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
St. Tropez savaimio idegimo kremas veidui:
My Webpage
NYX konturavimo palete:
My Webpage
Revitalash 3,5 ml:
My Webpage

wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mulana: 11 kovo 2016 - 12:31
QUOTE(-Chloe- @ 2016 03 11, 13:24)
sita kauke man labai prasta, viena dali sunaudojau, antra metos jau nezinau kiek laiko, nepatiko  schmoll.gif

nekankinkit vargšės kaukės ir sutepkit decolte zonai prieš einant miegot biggrin.gif aš dabar apsėsta optimizavimu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2016 03 09, 16:06)
įdomūs atsiliepimai. kokia jūsų oda? su kuo galėtumėt palygint?

Shiseido Sheer and Perfect - mano oda itin sudetinga, riebi dehidratuota, ir blizga ir serpetoja tai jokia pudra neatrodys idealiai.. tai pirmoji mano pudra is sio lygio, iki siol naudojau Lumene ir Bourjois pudras bei siu firmu CC kremus. Konsultante isiule sia Shiseido, kaip labai perkama ir populiara bei tinkama mano odos tipui. Serpetojimu lyg neisryskina, bet turbut todel kad ji itin lengva, taigi man truksta maskavimo. Siaip labai maloni ant veido, nesausina, oda jauciasi padrekinta ir lengva, bet kita karta vel pirksiu tris kartus pigesni Lumene ar Bourjois CC krema smile.gif
Atsakyti
Sensilis Ritual Care švelnios valomosios putos

user posted image

Maybelline Colorama Nr. 31. Vienu sluoksniu lakuojant gaunasi ale prancūzas

user posted image
user posted image
foto
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2016 03 11, 14:38)
Sensilis Ritual Care švelnios valomosios putos

user posted image



Na ir kaip? Gal esi bandžiusi jų aliejų veidui prausti?
Papildyta:
QUOTE(Prietarai @ 2016 03 11, 13:56)
nekankinkit vargšės kaukės ir sutepkit decolte zonai prieš einant miegot  biggrin.gif aš dabar apsėsta optimizavimu blush-anim-cl.gif


O decolte kuo prasikalto, kad jai būtų sutepta prasta kaukė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 03 11, 15:43)
O decolte kuo prasikalto, kad jai būtų sutepta prasta kaukė? g.gif

nedaug kas tą savo decolte ar šiaip ar taip tepa, o prasta kaukė veidui gal netiks, bet kaklo zona ne tokia įnoringa. jei geriau skamba tai keliam ir alkūnėm tada, ar rankom ir pėdom, sutept galima biggrin.gif

Ačiū, FoxLady. mano oda panaši, tik nehidratuota sakyčiau. ieškau naujo kremo su spalva ar kažko tokio dabar 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prietarai: 11 kovo 2016 - 14:53
Kažkada turėjau stručio taukus pirktus iš USA, dabar įsigyjau čia LT ir dar su citrinžolės ea, žiūresim kaip patiks rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2016 03 11, 14:51)
Ačiū, FoxLady. mano oda panaši, tik nehidratuota sakyčiau. ieškau naujo kremo su spalva ar kažko tokio dabar  4u.gif

Si pudra tikrai panasesne i krema su spalva smile.gif Galbut atsidesiu ja vasarai, turetu buti labai maloni, kai nesinori sunkesniu pudru smile.gif
Vos ne vos gavau Catrice maskuokli biggrin.gif Visur ispirkta..
user posted image
Atsakyti
Sudrožiau iki galo Laura Mercier antakių pieštuką. Į jo vietą šitas Anastasia Beauty Express - Blonde rinkinys. Norėjau naują jos naują Brow Definer pasiimt, bet šitam rinkiniui neįtikėtina kaina buvo (11$, bet jau sold out), tai griebiau. Nesigailiu, nes viskas puiku, o ir formelę atsitaikius savo labai tobulai antakius galima pasidaryt bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bu_bu: 11 kovo 2016 - 19:36

Seniai i sita akis ganiau, pasitaike akcija griebiau thumbup.gif jau spejau ir isbandyti, patiko kvapas ir geras putojimas wub.gif
user posted image
Atsakyti