Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

Aš niekad neatsilaikau prieš tokias inovatyvias įdomybės biggrin.gif
Makeup Eraser makiažą valantis rankšluostukas. Reikia tik sušlapinti, sako nuvalo net ir waterproof tušą. Užsisakiau, turėčiau ryt gaut. Testuosiu bigsmile.gif

user posted image

Baigės mylimasis L'oreal Professional Mystic Oil plaukų kremas nuo karščio. Buvo TOBULAS! Išimtas iš prekybos verysad.gif Visur out of stock, tad į jo vietą: Kérastase Resistance Ciment Thermique Resurfacing Reinforcing Milk, tikiuosi rasiu pakaitinį cool.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2016 03 09, 18:56)
Yra, bet matyt nieks nediskutuoja tai i gala nuslinkus tema. Per paieska bandykit ziuret.
O veidui tai gal ne taip isireiskiau pavadindama pieneliu, bet turejau galvoje si.  http://www.cremedela...-removes-makeup
Pradzioj patiko, paskui kazkaip nebe, palikdavo lipnuma, nemalonu jausma ant veido....

Bandziau ieskoti,taciau nieko neradau g.gif O jus nuprausdavot ji vandeniu ar tiesiog nuvalydavot su vatos diskeliu?
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 03 09, 21:05)
Aš niekad neatsilaikau prieš tokias inovatyvias įdomybės biggrin.gif
Makeup Eraser makiažą valantis rankšluostukas. Reikia tik sušlapinti, sako nuvalo net ir waterproof tušą. Užsisakiau, turėčiau ryt gaut. Testuosiu  bigsmile.gif



Oho kas per įdomybė bigsmile.gif Kur pirkot? Labai lauksiu atsiliepimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2016 03 09, 23:45)
Oho kas per įdomybė bigsmile.gif  Kur pirkot? Labai lauksiu atsiliepimo smile.gif


Topbeauty.lt turi, paskaičiavau, kad tiek pat kiek ir per tarpininkes siųstis išeina, tai griebiau biggrin.gif
Būtinai gavus ir išbandžius parašysiu atsiliepimą 4u.gif
Atsakyti
RAMINTA domins atsiliepimai apie visus produktus. iskur pirkai madara?as turejau accorele meginukus tai nelabai suzavejo
Atsakyti
QUOTE(bruknytee @ 2016 03 09, 21:14)
Bandziau ieskoti,taciau nieko neradau  g.gif   O jus nuprausdavot ji vandeniu ar tiesiog nuvalydavot su vatos diskeliu?

Visaip bandziau.... 4u.gif


RT lūpų teptukas
user posted image

Revlon ColorBurst Lip Butte - Peach Parfait
user posted image

NYX Baked Blush Illuminator Bronzer - Foreplay (vidurinis)
user posted image

Maybelline Eraser Dark Circles maskuoklis ir pudra
user posted image

Douglas aliejus kūnui
user posted image

Visos foto suskolintos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 10 kovo 2016 - 15:55
QUOTE(NORIKA @ 2016 03 10, 17:35)
NYX Baked Blush Illuminator Bronzer - Foreplay (vidurinis)

Maybelline Eraser Dark Circles maskuoklis ir pudra



Labai domins atsiliepimas apie NYX skaistalus ir Maybelline pudrą. Maskuoklis man labai patiko, kaži kaip pudra, nematyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bruknytee @ 2016 03 07, 14:54)
Nusipirkau La Mer firmos drekinamaji soft krema ir tonika,esu super patenkinta  thumbup.gif  kaina didele...bet labai knietejo isbandyti ir nenusivyliau  ax.gif noreciau dar ka nors isbandyti, bet nera kas pasidalintu savo patirtim apie siuos gaminius  verysad.gif



Ko nerekomenduočiau tai jų prausiklio schmoll.gif schmoll.gif
Turėjau nemažą mėginuką (gal 5 ml), tai visai nepatiko. Labai traukė veidą po jo (nors šiaip jau retai traukia, gal kad atidžiai renkuosi prausiklius). Mano oda jautri, mišri, bet sausa nėra (tik žiemą dehidratuoja).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 10 kovo 2016 - 19:16
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 10, 18:42)
Ko nerekomenduočiau tai jų prausiklio  schmoll.gif  schmoll.gif
Turėjau nemažą mėginuką (gal 5 ml), tai visai nepatiko. Labai traukė veidą po jo (nors šiaip jau retai traukia, gal kad atidžiai renkuosi prausiklius). Mano oda jautri, mišri, bet sausa nėra (tik žiemą dehidratuoja).

Gaila kad pienelio jie neturi,prausikliai man nepatinka,nes juos reikia nuplauti vandeniu,o nuo vandens labai oda sauseja verysad.gif turiu prausikli kitos firmos kuri reikia isbaigti,tai nuvalau vatos diskeliu sudrekintu Avene terminiu vandeniu biggrin.gif i menesi reikia dvieju flakoneliu jo,kad taip vandens nenaudojant issiverstum doh.gif tai bandau pienelio ieskoti ax.gif
Atsakyti
RASA dvigubo maitinimo kremas
Atsakyti
Melisa Nenuplaunamas plaukų spalvą saugantis kondicionierius su levandų ekstraktu ir UV filtrais
user posted image
Rimi su - 40 proc. kaina juokinga rolleyes.gif

Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti