Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

Kūno losjonas, turėjau mėginuką ir labai patiko 4u.gif
user posted image
Ir rinkinys: plaukų kaukė ir drėkinamasis aliejus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2016 02 29, 20:11)
Manau, sunaudosiu rankoms ir pėdoms. smile.gif


Kur pirkote? Eurovaistineje turejau net nuotrauka parodyti, bet tokio nei mate nei girdeje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 02 29, 22:38)
Ar vertas demesio? Labai vilioja si spalva..

bandžiau tik kartą, tai labai labai matinis ant lūpų, be balzamo prieš ir po užsitepimo labai nekaip atrodė, nors spalva pasakiška. nevertas savo kainos nė pro kur manau, geriau jau analogišką pigesnį variantą nusipirkt rolleyes.gif

tikriausiai visos youtube gerbėjos žinos. pagaliau stock'e wub.gif pažiūrėsim ar verta tokių pagyrų ir atsiliepimų
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prietarai: 01 kovo 2016 - 15:50
QUOTE(Prietarai @ 2016 03 01, 17:50)
tikriausiai visos youtube gerbėjos žinos. pagaliau stock'e  wub.gif pažiūrėsim ar verta tokių pagyrų ir atsiliepimų

Labai domins atsiliepimas. bigsmile.gif kur pirkot?
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2016 03 01, 21:09)
Labai domins atsiliepimas. bigsmile.gif kur pirkot?


Mane irgi labai domins bigsmile.gif

Kadangi buvo PC puslapy flash sale kai kuriem produktam, tai užsipirkau. Tokių kainų pas juos tikrai niekad nebūna. Beveik viskas (išskyrus pirmą) bandyta, kartojama wub.gif

Resist Dark Spot Eraser 2% BHA / 1% BHA Lotion / Hydralight Shine-Free SPF 30 / Moisture Boost Cleanser / Earth Sourced Kit - naktinis kremas, tonikas ir prausiklis (bus atidėtas vasarai, nes labai gaivus, smagus)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bu_bu: 01 kovo 2016 - 21:55
QUOTE(Catalea' @ 2016 03 01, 17:34)
Kur pirkote? Eurovaistineje turejau net nuotrauka parodyti, bet tokio nei mate nei girdeje smile.gif

bonum.lt 4u.gif. Gal "Eurovaistinė" senoje pakuotėje parduoda?
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2016 02 28, 20:26)
"Sebocalm" rinkinukas su kosmetine. Didieji produktai dešinėje - veido prausimosi putos, serumas ir BB kremas.
Jau esu mėginusi ne vieną "Sebocalm" produktą iš Izrealio - tikrai puiki kokybė thumbup.gif . Labai patiko prausiklis, raminantis kremas. BB kremas tikrai fainas, gerai dengiasi, išlieka - tik gaila, kad šviesiausia jo spalva spalva man tamsoka žiemą - vėliau bus matyti, ar naudosiu. smile.gif


Kur perkate SeboCalm produkciją? 4u.gif
Atsakyti
šampūnas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2016 03 01, 20:09)
Labai domins atsiliepimas. bigsmile.gif kur pirkot?



QUOTE(bu_bu @ 2016 03 01, 22:46)
Mane irgi labai domins  bigsmile.gif


kai gausiu parašysiu kurioj nors temoj 4u.gif pirkau iš čia
Atsakyti
QUOTE(Intrinsa @ 2016 02 22, 20:01)
Labai noriu atsiliepimu apie Serioxyl smile.gif
Kur pirkot, kokia kaina?

Paveluotai,bet tik siandien ryte isbandziau tai pirmas ispudis labai geras. Plaukai papure,labai graziai krenta, tik man kvapas siu priemoniu toks keistas,jauciasi metos ir dar kazkas neapibudinamo biggrin.gif Pirkau ebay.co.uk uz abu mokejau £20 4u.gif

Pirkinukai is LT bigsmile.gif
user posted image

user posted image

Odai siuo metu truksta dregmes tai kosmetologe rekomendavo si seruma
user posted image


Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2016 03 02, 05:03)
Kur perkate SeboCalm produkciją? 4u.gif

Rinkinukas iš "SkinLand" ("Ozas").
Atsakyti
QUOTE(lumi @ 2016 02 25, 17:25)

Institut esthederm priemonė paakiams




QUOTE(Malena @ 2016 02 25, 21:58)

Lengvos tekstūros, maloniai tepasi, greitai susigeria, alergijos nesukėlė, o ar pagerins paakių būklę anksti spręsti 4u.gif
Atsakyti