Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(Malena @ 2016 02 27, 12:03)


taaaip drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Šiandien praeidama jau mačiau Benu reklamą. Apsidžiaugiau labai. Prie progos eisiu prazonduot thumbup.gif

aišku, labai plataus asortimento gal ir neatveš, bet tai nors ką.
Papildyta:
QUOTE(dominica @ 2016 02 27, 21:27)
taigi jau yra, pries geras 2sav maciau panoramos benu vaistinej. kainos labai panasios i biodermos smile.gif



bet kokybe man labiau tinka nei biodermos. Biodermos kažkaip niekas taip ir neprilipo unsure.gif
Kiekvienam savo, aišku drinks_cheers.gif

Bet galėsim jau ir rinktis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 28, 00:32)
taaaip  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Šiandien praeidama jau mačiau Benu reklamą. Apsidžiaugiau labai. Prie progos eisiu prazonduot  thumbup.gif

aišku, labai plataus asortimento gal ir neatveš, bet tai nors ką.
Papildyta:
bet kokybe man labiau tinka nei biodermos. Biodermos kažkaip niekas taip ir neprilipo  unsure.gif
Kiekvienam savo, aišku  drinks_cheers.gif

Bet galėsim jau ir rinktis  thumbup.gif

as lrp dar nebandziau, bus puiki proga drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2016 02 26, 18:21)
Nidcka, kur perkate šio gamintojo priemones? 4u.gif ar kvapai labai intensyvūs?
Papildyta:
Kur perkate kūno kremą (gal iherb?) ir dantų pastą?  4u.gif

Yra Eurovaistineje wink.gif
http://www.eurovaist...ams-200-ml.html
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 28, 00:32)
taaaip  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Šiandien praeidama jau mačiau Benu reklamą. Apsidžiaugiau labai. Prie progos eisiu prazonduot  thumbup.gif

aišku, labai plataus asortimento gal ir neatveš, bet tai nors ką.
Papildyta:
bet kokybe man labiau tinka nei biodermos. Biodermos kažkaip niekas taip ir neprilipo  unsure.gif
Kiekvienam savo, aišku  drinks_cheers.gif

Bet galėsim jau ir rinktis  thumbup.gif


o ka isbandzius esat, kas patiko? smile.gif
as tai maciau Akropolio Eurovaistinej Kaune pries savaite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salvince @ 2016 02 28, 17:42)

Nu jo, bet pas mus kaip visad kainos užlankstytos nenormaliai... Su nuolaida 36,73 EUR.
Prancūzijoje, iš kur dažnai viską siunčiuosi nemokamai į LT, rinkinys kainuoja 36,90 EUR, tik į rinkinį įeina kaukė ir papildomai kelioninis plaukų tiesintuvas: http://www.cocooncen...-set/25512.html
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2016 02 28, 17:07)
o ka isbandzius esat, kas patiko?  smile.gif
as tai maciau Akropolio Eurovaistinej Kaune pries savaite smile.gif


Labai nemažai bandžiusi iš tiesų. Reiks laiko prisiminti, nes jau ne vienus metus šį bei tą naudoju.

Pvz. dažnai perku vasarai dieninius lengvus drėkiklius su SPF. Mano oda šiltuoju metu labai išriebėja, ir tada tikrai ne bet kokį dieninį kremą užtepsi. Kad nebūtų per sunkus. O La Roche jau ne vieną tinkantį tokį radau.

Esu turėjusi CC kremą. Ganėtinai patiko, pateisino lūkesčius (turint omeny, kad kaina vis tiek gan draugiška). Patiko tekstūra, sunkiau gali būti tik su spalvos prisitaikymu. Man pačiai šiek tiek vasaros spindulių pagavus ta šviesiausia spalva tiko (nors nėra ji jau tokia nežmoniškai šviesi).

Dabar esu parsisiuntusi jų naujieną - BB kremą, kaip supratau, putų pavidalo (pats tepimo/įsigėrimo procesas turėtų būti šiek tiek kitoks). Tik dar nebandžiau.

Dar turiu purškalą Serozinc. Nugarą, krūtinės sritį vasarą kartais paberia, tai karts nuo karto pasipurškalioju. Tik kažin ar tokio purškalo pas mus bus g.gif Čia gal retesnis jų produktas.

Gal vaistinės turės ir kokių mėginukų? Nes šio brando mėginukų, mažulyčių pakuočių užsieniuose tai būna (kai prideda dovanų kažką perkant).




Atsakyti
"Sebocalm" rinkinukas su kosmetine. Didieji produktai dešinėje - veido prausimosi putos, serumas ir BB kremas.

user posted image

Jau esu mėginusi ne vieną "Sebocalm" produktą iš Izrealio - tikrai puiki kokybė thumbup.gif . Labai patiko prausiklis, raminantis kremas. BB kremas tikrai fainas, gerai dengiasi, išlieka - tik gaila, kad šviesiausia jo spalva spalva man tamsoka žiemą - vėliau bus matyti, ar naudosiu. smile.gif

A+E vitaminų maitinamasis tepalas.

user posted image

"Valentina" dvi skirtingų dydžių drėgnų servetėlių makiažui valyti pakuotės. Paprastai nenaudoju pagal paskirtį, bet puikiai nuvalo batus, būnant ne namuose, virtuvės, vonios spinteles, rankines, striukes, etc. biggrin.gif. Žodžiu, valo viską thumbup.gif laugh.gif. Nėra ko lyginti su kitomis drėgnomis servetėlėmis. schmoll.gif

user posted image

Beje, prašyti atsiliepimai apie bandytą produktą :

"Elgon" DD purškiamą plaukų kremą bandžiau kokius 3 kartus. Jis lengvos konsistencijos, visai neriebinantis. Purškiau ant drėgnų plaukų, o išdžiūvus gal tikrai gražesni plaukų galai - minkštesni, švelnesni. Kai purškiu, jaučiu specifinį kvapą, kuris pakankamai greit pranyksta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 28 vasario 2016 - 21:32
QUOTE(amberr. @ 2016 02 27, 17:27)
biggrin.gif  biggrin.gif supratau.. nu dabar jau ir as matau, kai pasaket..  doh.gif tikiuosi nekis..

labai abejočiau, kad kimš jums tas poras vietose kur highlitint žadat. nebent kaktos sritį, bet RMS nelabai tinkamas tam tikriausiai rolleyes.gif

Charlotte Tilbury 'pillow talk'
user posted image
user posted image
user posted image
wub.gif
user posted image
šampūnas ir kondiškė
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prietarai: 29 vasario 2016 - 15:31
QUOTE(Victorious @ 2016 02 28, 21:26)


A+E vitaminų maitinamasis tepalas.

user posted image





Smalsu, kam bus naudojamas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2016 02 29, 20:39)
Smalsu, kam bus naudojamas? smile.gif

Manau, sunaudosiu rankoms ir pėdoms. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2016 02 29, 16:30)
labai abejočiau, kad kimš jums tas poras vietose kur highlitint žadat. nebent kaktos sritį, bet RMS nelabai tinkamas tam tikriausiai  rolleyes.gif
Charlotte Tilbury 'pillow talk'

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tikiuosi..
Ar vertas demesio? Labai vilioja si spalva..
Atsakyti
Paakių kremas
http://www.eurokos.l...box-147x320.png

Ellame kaukytė thumbup.gif Benu vaistinej akcija
user posted image

Greenland vazelinas
user posted image

Geriausias thumbup.gif
user posted image
Atsakyti