Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(Raselepagegiai @ 2016 02 26, 08:34)
Prausiklį perku, kai nebesusitvarkau su oda. Pats prausiklis bekvapis, pakuotė patogi, mano jautrią - išbertą odą nuramina, sutraukia poras, pravalo kažkiek bei mažiau atsiranda naujų spuogelių. Oda tampa matinė. Naudoju kartu su O-d-a veido kremu, tai rezultatais esu patenkinta. Tai kol kas efektyviausia priemonė nuo bėrimo. O ir pats prausiklis pasikeitęs: konsistencija, nėra tokio lipnumo. Tiesa, su Clarisonic'u bandžiau, tai nelabai (neputoja). Bet prausiant su rankomis, tai labai labai patinka.  blush2.gif

Tepat ant sausos odos, kaip ir rekomenuoja? Nusipirkau ir as, labai keista, kad tept ant sausos odos ir visiskai neputoja g.gif
Atsakyti
Drėkinantis plauku purškiklis
user posted image

Plauku kauke
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2016 02 26, 11:11)
Tepat ant sausos odos, kaip ir rekomenuoja? Nusipirkau ir as, labai keista, kad tept ant sausos odos ir visiskai neputoja g.gif


Aš tepu ant šlapios odos, nes neputoja visai.
Atsakyti
mano turbut patys mylimiausi plauku prieziuros produktai
user posted image
user posted image
sitas dar nebandytas
user posted image


user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(NIDCKA @ 2016 02 26, 15:34)




Kur pirkote Dove priemones? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 02 25, 21:40)
g.gif  g.gif kad ten, kur jis tepamas poru beveik ner.. nu bent kur as tepu  biggrin.gif  4u.gif

Naujiena - poros ir ten yra smile.gif tik mazos labai, kaip kam aisku. Bet kai kalbam apie ricinu ir kokosu alieju, tai tikrai kyla minciu apie kimsimasi ir tose zonose, bent jau mano oda misri, tai ir gasdina tai :/ bandysiu daugiau review paskaityt.
Atsakyti
Live Clean kaukė
user posted image

Decubal Face wash
user posted image

Bourjois La Laque 02
user posted image

Arganu aliejus 50ml
user posted image

MaxFactor Panstik
user posted image
Atsakyti
QUOTE(NIDCKA @ 2016 02 26, 15:34)
mano turbut patys mylimiausi plauku prieziuros produktai
user posted image
user posted image



Nidcka, kur perkate šio gamintojo priemones? 4u.gif ar kvapai labai intensyvūs?
Papildyta:
QUOTE(bu_bu @ 2016 02 16, 00:01)
Kūno kremo irgi jau ant dugno beliko, tad kartojamas pats mylimiausas, n-tasis  wub.gif

user posted image

Kavomanų dantų pasta irgi kartojama ne pirmą ir ne antrą kart biggrin.gif

user posted image


Kur perkate kūno kremą (gal iherb?) ir dantų pastą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Prausiklį perku, kai nebesusitvarkau su oda. Pats prausiklis bekvapis, pakuotė patogi, mano jautrią - išbertą odą nuramina, sutraukia poras, pravalo kažkiek bei mažiau atsiranda naujų spuogelių. Oda tampa matinė. Naudoju kartu su O-d-a veido kremu, tai rezultatais esu patenkinta. Tai kol kas efektyviausia priemonė nuo bėrimo. O ir pats prausiklis pasikeitęs: konsistencija, nėra tokio lipnumo. Tiesa, su Clarisonic'u bandžiau, tai nelabai (neputoja). Bet prausiant su rankomis, tai labai labai patinka.  blush2.gif

Nežinau kaip naujasis, bet senoje pakuotėje jis man nenuplaudavo makiažo. Valant toniku, vatos diskelis pasidengdavo pudra, nors ir su Clarisonicu plauta. Gerai, kad buvau pirkusi mažą pakuotę. O jų 5% kremas labai patinka.
Atsakyti
viska pirkau UK, kvapai ner intensyvus, cream bath kai kam nemalonus,mano vyrui kazkokiu vaiustu kvapa primena, isplovus galva as ju nebeuzuodziu, jei reiktu issirinkt viena branda ir tik jo priemones naudot , man tai butu phytospecific
Papildyta:
si kart pirkau is musthave uk, nes duoda drekinancia kaukia, jei perki daugiau nei 25£, kuria jau padovanojau, o taip tai stengiuos pagaut kokiu nuolaidu, ar kokie pasiulymai buna
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 02 25, 23:40)
g.gif  g.gif kad ten, kur jis tepamas poru beveik ner.. nu bent kur as tepu  biggrin.gif  4u.gif

Ech, esu optimizavimo rėžime ir vis nesiryžtu "Essence" giriamo highlighter'io naudoti, nes buvo atsiliepimų, kad ilgiau naudojant, kemša poras poreles. Bet turbūt teks pabandyti. smile.gif
Atsakyti
pamirstukai
user posted image
user posted image
Atsakyti