Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(tiutia_007 @ 2016 02 13, 13:48)
Kokia Jūsų oda?  4u.gif

Misri 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Victorious @ 2016 02 12, 17:57)
Kuo patiko "Givenchy Teint Couture" makiažo pagrindas? 4u.gif

Gerai dengiasi, nenuoplaukia, pakankamai ilgai islieka, tikrai neblogai maskuoja, bet nera kaukes efekto. Kartosiu tikrai. Minusas - 25 ml uz 48 eur..
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(NIDCKA @ 2016 02 17, 13:26)

bigsmile.gif idomus pasakojimas apie sita
Atsakyti
Catrice liquid camouflage 010 porcellain
user posted image

Essence Liquid Lipstick 06 Make a Statement (pirmas is desines)
user posted image

user posted image

Eveline 8in1 blakstienu serumas "Total action"
user posted image
Atsakyti
Tik kartą pabandžiau, bet kolkas labai, labai, žiūrėsiu kaip toliau bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 02 18, 22:07)
Tik kartą pabandžiau, bet kolkas labai, labai, žiūrėsiu kaip toliau  bigsmile.gif

http://www.fann.sk/s...ivory-12272.jpg

Nematytas LT dar bigsmile.gif Labai įdomu, kokį efektą ant veido suteikia.. ar blizgus, švytintis ( nes su arganų aliejum mačiau sudėtyje) ar labiau satininis/ natūralus/ matinis...
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2016 02 19, 00:23)
Nematytas LT dar  bigsmile.gif  Labai įdomu, kokį efektą ant veido suteikia.. ar blizgus, švytintis  ( nes su arganų aliejum mačiau sudėtyje) ar labiau satininis/ natūralus/ matinis...


Pabandžiau tik prieš tris valandas, nes pirkau dieną ir po sporto klubo reikėjo lekt į susitikimą, tai užsitepiau biggrin.gif Šiaip pirmas įspūdis labai geras, užteko vos poros lašiukų visam veidui padengti. Pradėjau dengt rankomis, bet radau kosmetinėj šepetuką, tai baigiau juom (šepetuku dengias gražiau). Efektas tikrai daugiau statinis, natūralus, neblizga ji visai. Ant viršaus dar vos birios fiksuojančios lengvos užmečiau, tai veidas gražiai matinis. Turiu ties nosim pasausėjimų dabar, tai jų neišryškino visai. Vieno sluoksnio maskavimo man pilnai užteko. Pamaskavo tikrai gerai. Rašo, kad dar galima ją sluoksniuoti didesniam maskavimui, bet nebandžiau, nes kaip sakiau vieno buvo gana bigsmile.gif Pati pudra labai lengva, atrodo tokį slidų vandenuką ant veido tepi, tad labai malonu... Ir spalva man puikiai tiko. Ryt parašysiu kaip laiko visą darbo dieną...

LT jau jos atsiradusios bent keli mėnesiai, vis į jas žiūrėjau ir nepirkau, bet dabar jom nuolaida (12 eurų kažkur), tai čiupau biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Pilkinantis sampunas
user posted image

Sampunas ir kondicionerius
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kitty*: 20 vasario 2016 - 18:46
QUOTE(vetmi @ 2016 02 16, 09:27)
user posted image

Pirkau ta tamsesne spalva. Isimylejau. wub.gif  Man labai reikejo konturavimui priemones, kuri butu ne i ruduma, o i pilkuma ir sitas produktas buvo pilkiausias, koki sugebejau rasti.


laba, o koks spalvos pavadinimas...nes as jau seniai paieskose tokios spalvos butent konturavimui.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...Dune...: 21 vasario 2016 - 09:40
Naujausi smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Dovana:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2016 02 17, 13:57)
bigsmile.gif idomus pasakojimas apie sita

turejau as jo kelis meginukus, pirkau, kai dar buvo isleistas tik vienos spalvos, kuri man buvo per tamsi, bet po vasaros idegio visai tiko, maskavimas i silpnaja puse (gerokai), bet galima ir pasluoksniuot(dabar ,kai jau yra siesus atspalvis, kuris man tinka idialiai), sulygina odos atspalvi, duoda dregnos , gaivios odos ispudi, nemegstu matiniu pudru, gerai dengia poras, puikiai eina paslept serpetavimus, turi gera SPF, naudoju kartais kaip makiazo pagrinda, dengiu plonu sluoksniu ir ant jo puikiai gula bet kokia kita pudra tiek biri tiek kremine, viskas tinka ir patinka , isskyrus kaina biggrin.gif

cia as apie Perricone no foundation foundation
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NIDCKA: 21 vasario 2016 - 14:08
Lierac kremas Hydragenist, 10 ml pabandymui
Lierac Serumas Magnificence, 8ml pabandymui
Kiko nagu lakas (spalva 505) ir lupdazis (Smooth temptation, spalva 02) - abu barbiskai ruzavi, nors ir ne mano spalva, bet uz juokinga kaina (1.70-1.90eur),- bandysiu vasara prisijaukinti
Kiko zydras akiu piestukas, spalva 813
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Renata123 @ 2016 02 17, 19:05)
Eveline 8in1 blakstienu serumas "Total action"
ar kazkuom skiriasi nuo iprasto zaliu kamsteliu?

QUOTE(*Kitty* @ 2016 02 20, 17:37)
Sampunas ir kondicionerius
nematyti..lauksiu ispudziu 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 21 vasario 2016 - 14:18