Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

O "Garnier" ne tie patys, kur buvo keistoje išspaudžiamoj tūtelėje? Kur pusė Supermamos turbūt užsipirko smile.gif Jei taip, tai ir aš išbandžiau ir labai net nepatiko. Visų pirma, tepliojo drabužius ir šiaip nieko gero, tekstūra man nepatogi, ir pakuotė.

va radau, tokius turiu omeny:
user posted image


O Adidas dezikus naudoju jau visą amžinybę, nieko geresnio nesu radusi, tai ir nebeieškau. Pakaitalioju spalvas, kad labai oda nepriprastų. Berods, mėlynas yra vienas iš stipriau veikiančių. Kartais renkuosi tiesiog pagal kvapus.
Dar turėjau ir dvi pakuotes išnaudojau Adidas Climacool . Čia tie, apie kuriuos rašoma, kad kuo labiau prakaituoji, tuo intensyviau veikia. Nežinau, ar labai didelis skirtumas su kitais Adidas buvo. Ir net nežinau, ar jų Lietuvoje buvo (nes aš siunčiausi).

Be abejo stipriausiai veikia tie, kur prailginto veikimo, užkrito, kaip jie ten vadinasi doh.gif Kur pagal grafiką teplioji, kol efektą pasieki ir galiausiai visai prakaituot nustoji. Taip, jie tikrai veiksmingi. Bet man toks dezikas stiprią alergiją sukėlė doh.gif , taigi tikrai tokių dalykų daugiau nebevartosiu schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 12 vasario 2016 - 23:51
QUOTE(Estela_ @ 2016 02 13, 01:27)
Esu turėjus Garnier bet senokai, tai man sausino odą baisiai, tad greitai mečiau..  Bet gal reiktų vėl pabandyti... o kuris geriausias ?  šitas būtent "ultra dry" ? smile.gif O Eko man nepatikimi, tad nelabai galiu sau leisti naudoti..

Taip, "Ultra Dry" bei pakuotėje su violetine spalva patiko. Šiuos "pakaitalioju". Eko visiškas nesusipratimas kaip ir "Vichy", "Bioderma" deo. cool.gif
QUOTE(Ingėnas @ 2016 02 13, 01:49)
O "Garnier" ne tie patys, kur buvo keistoje išspaudžiamoj tūtelėje? Kur pusė Supermamos turbūt užsipirko  smile.gif  Jei taip, tai ir aš išbandžiau ir labai net nepatiko. Visų pirma, tepliojo drabužius ir šiaip nieko gero, tekstūra man nepatogi, ir pakuotė.

Ne, rašiau būtent apie "Garnier" rutulinius deo. Kreminiai man nepatiko.

O to ilgo veikimo nebandžiau ir kol kas tikrai neplanuoju. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2016 02 13, 10:40)


Ne, rašiau būtent apie "Garnier" rutulinius deo. Kreminiai man nepatiko.

O to ilgo veikimo nebandžiau ir kol kas tikrai neplanuoju. smile.gif



Aš paskui įžiūrėjau paveikslėlyje, kad taviškiai visai kitokiu pavadinimu.

O ilgalaikių geriau ir nebandyk, jei nėra būtino reikalo. Siaubas, kaip man skaudėjo atsiradusias žaizdas po jo doh.gif doh.gif , jau nekalbant apie tai, kad ir organizmui, kiek skaičiau, jie labai jau nesveika...
Atsakyti
QUOTE(Tetis_ir_mama @ 2016 02 11, 15:47)
Pirmą kartą įsigyta, bet jau pamilta  wub.gif  thumbup.gif

Kokia Jūsų oda? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2016 02 12, 18:25)
Essence pieštukas 10 Femme Fatale

user posted image


Ar jusu pirktas piestukas su sidabriniu kamsteliu? Jei taip ax.gif tai kur tokiu radot?
Nes ka tik isigijau savo megstamos spalvos piestuka tik su tokiu rusvu-rausvu kamsteliu ir visiskai neatitinka spalvos o ir tepasi siaubingai (toks sausas sausas) doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnir: 14 vasario 2016 - 12:20
user posted image
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2016 02 14, 13:19)
Ar jusu pirktas piestukas su sidabriniu kamsteliu? Jei taip ax.gif  tai kur tokiu radot?
Nes ka tik isigijau savo megstamos spalvos piestuka tik su tokiu rusvu-rausvu kamsteliu ir visiskai neatitinka spalvos o ir tepasi siaubingai (toks sausas sausas) doh.gif


su sidabriniu kamsteliu jau isimti is prekybos, naujieji buvo su rausvu, kaip jus nusipirkote. Bet dabar vasario pabaigoje bus naujienos, ziuresim kokie dabar bus!
Atsakyti
QUOTE(Muminukė @ 2016 02 15, 13:36)
su sidabriniu kamsteliu jau isimti is prekybos, naujieji buvo su rausvu, kaip jus nusipirkote. Bet dabar vasario pabaigoje bus naujienos, ziuresim kokie dabar bus!

kai jau nusipirkau ir pabandziau tai supratau kad jau naujo leidimo su spalvotais kamsteliais doh.gif
Testeris parduotuvej buvo su sidabriniu kamsteliu o pardavineja su spalvotais verysad.gif
Tai kokybe skiriasi kaip diena ir naktis... ir spalva net nepanasi i testerine
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2016 02 15, 16:10)
kai jau nusipirkau ir pabandziau tai supratau kad jau naujo leidimo su spalvotais kamsteliais doh.gif
Testeris parduotuvej buvo su sidabriniu kamsteliu o pardavineja su spalvotais verysad.gif
Tai kokybe skiriasi kaip diena ir naktis... ir spalva net nepanasi i testerine



su tais testeriais tai is viso nesamone, nekalbu, kad ismaisyti, prie nauju kolekciju ju isvis nera doh.gif
Atsakyti
Negaliu patikėt, kad išbaigiau visus naktinius veido kremus, prausiklius ir paakių kremo liko tik keli lašiukai ph34r.gif bigsmile.gif

Bandysim šitą seriją (Beautypedia išgirtą):
Prausiklis, naktinis kremas ir paakių kremas. Šveitiklio nepirkau biggrin.gif

user posted image

Kūno kremo irgi jau ant dugno beliko, tad kartojamas pats mylimiausas, n-tasis wub.gif

user posted image

Kavomanų dantų pasta irgi kartojama ne pirmą ir ne antrą kart biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bu_bu: 15 vasario 2016 - 22:06
"Švaros prekėse" senas Essence kolekcijas pardavinėja, gal ten būtų pieštukų pilku kamšteliu.
Atsakyti
user posted image
Cream Color Base, spalva Pearl. Pirkau kaip higlighteri- labai fainas daiktas. Veidui suteikia lengvo gaivaus svytejimo. Patiko tai, kad lengvai tepasi, lengva produkta issklaidyti. Taip pat nera pavojaus padauginti ir pakabint per daug. Kadangi cia multi-use produktas, ji taip pat galima naudoti ir kaip akiu seselius. Gal ir dar kaip nors galima, bet kol kas dar nesugalvojau biggrin.gif


user posted image
Pirkau ta tamsesne spalva. Isimylejau. wub.gif Man labai reikejo konturavimui priemones, kuri butu ne i ruduma, o i pilkuma ir sitas produktas buvo pilkiausias, koki sugebejau rasti. Pliusai- lengvai skirstosi, nesuteikia oranzinio efekto (kas ant mano labai sviesios odos gaunasi su praktiskai kiekvienu bronzantu/konturuokliu). Minusai- gan lengva padauginti produkto, nes priglaudus sepeteli jo pasikabina nemazai, bei lengva atrodyt kaip su zemetais/murzinais skruostais. Bet cia labiau butu ne pacio produkto, o sios spalvos minusas. Bet asmeniskai man, ieskojusiai tokios pilkos spalvos, sis produktas labai patinka. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vetmi: 16 vasario 2016 - 11:27