Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(Sultry @ 2016 01 24, 21:36)
Kadangi iherb užsakymas kažkur konkrečiai paklydo su mano net dviem blakstienų tušais, tenka tušą pirkti kitur... SM išgirtas Avril tušas sulaukė savo šanso smile.gif
Užsakymas iš Shopeko.lt:
Avril ekologiškas blakstienų tušas (juodas - 9 ml)

Avril ekologiška plaukų kaukė su mango sviestu (150 ml)

Avril ekologiškas maskuoklis - NUDE (2,5 g)



Domintų atsiliepimai apie šiuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**Gin** @ 2016 01 23, 14:06)
Ellame veido kauke, super drekinimas  thumbup.gif

user posted image

bandos jausmo vedina isbandziau ir as biggrin.gif ir kaip su dauguma SM isreklamuotu kosmetiniu gaminiu- nusivyliau. tikrai nera kazkokia super duper tobulybe. normali kokybiska drekinanti kauke, mano naudotos drekinancios kaukes tubelese tikrai prilygsta, o kai kurios ir geresnes (pvz emrbiolysse). matyt turejau pernelyg dideliu lukesciu pirkdama biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Mieloji* @ 2016 01 25, 00:59)
Domintų atsiliepimai apie šiuos 4u.gif


kai tik gausiu ir išbandysiu 4u.gif

QUOTE(dominica @ 2016 01 25, 13:49)
bandos jausmo vedina isbandziau ir as  biggrin.gif ir kaip su dauguma SM isreklamuotu kosmetiniu gaminiu- nusivyliau. tikrai nera kazkokia super duper tobulybe. normali kokybiska drekinanti kauke, mano naudotos drekinancios kaukes tubelese tikrai prilygsta, o kai kurios ir geresnes (pvz emrbiolysse). matyt turejau pernelyg dideliu lukesciu pirkdama  biggrin.gif


Gal galite konkrečiau nurodyti labiausiai patikusias drėkinančias kaukes tūbelėse? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kitty* @ 2016 01 23, 20:48)
Sugundet galutinai tomis Ellame kaukemis,reikes butinai nupirkti kai busiu LT  biggrin.gif

O man nepatiko visai ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2016 01 25, 15:18)
kai tik gausiu ir išbandysiu 4u.gif
Gal galite konkrečiau nurodyti labiausiai patikusias drėkinančias kaukes tūbelėse? blush2.gif


embryolisse 'hydra masque', sothys 'hydroptimale' (sita labai seniai naudojau, gal nebera pardavime jau)
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2016 01 25, 22:48)
embryolisse 'hydra masque', sothys 'hydroptimale' (sita labai seniai naudojau, gal nebera pardavime jau)

Ačiū 4u.gif Man Ellame kaukė labai patinka poveikiu,bet tas "plėvelių dėliojimas" man labai nepatinka doh.gif tad galvoju grįžti prie tepamų drėkinančių kaukių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 26 sausio 2016 - 13:20
Aš manau nereikia užsiciklinti ties viena ir visai sveika pakaitalioti tas kaukes. Mano favoritės šiuo metu tepamos veido ir paakių drėkinančios kaukės, bet mėgstu paįvairinti, tada naudoju dažniausiai "Biocell". Arba "Ellame", bet "Ellame" turi šaldantį/vėsinantį poveikį, kuris šiuo metų laiku nėra malonus. "Biocell" švelnesnė, nėra to šoko jautriai odai.

Mano paskutinis pirkinys- Uriage prausiklis. Pirkau veidui, bet atradau, kad galima naudoti kaip šampūną. Ir labai patiko. Nuėmė galvos odos niežulį (pastarąjį sukėlė kitas šampūnas).
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 01 26, 17:14)
Aš manau nereikia užsiciklinti ties viena ir visai sveika pakaitalioti tas kaukes.


drinks_cheers.gif pati turiu dažniausiai kelias skirtingas kaukes vienu metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linivo @ 2016 01 14, 15:58)
user posted image
MCP rugstinis prausiklis ir kremas drinks_cheers.gif

Kur pirkote?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 01 17, 16:58)

Norėčiau atsiliepimų apie abu 4u.gif  Gal galit Taliką palyginti su Mary Kay, o Caritą su Decleor?
Šis pasiūlymas tik amberr galioja? blush2.gif

MK man pasirodė, kad geriau šveičia nei Talika, bet patiko, kad Talika neturi jokio kvapo, kuris erzintų (bent jau mane), kai MK į pabaigą jau visai erzint persikai erzino biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Rimmel Lasting Finish Colour Rush Balm 700 not an illusion

user posted image
user posted image

Atsakyti