Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

MALENA, jus mane i bankrota nuvarysit blink.gif doh.gif kiek sis grozis kastavo?
Atsakyti
QUOTE(*Mieloji* @ 2016 01 11, 08:45)
Norėčiau atsiliepimo apie šį, jau senokai turiu jį norų sąraše



Kai tik gausiu užsakytas prekes iš Natura Naturata ir pradėsiu naudoti, atsiliepimai tikrai bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2016 01 15, 23:29)
Visiškai (nors didžiosios dalies neturėčiau kur naudoti biggrin.gif ).
Jei naudosite antakiams 322 - bus įdomūs atsiliepimai šepetėlių temoje, ypač jei galėsite palyginti su kitais skirtais antakiams (jie įprastai gi būna kiek ilgesni/labiau kirstos formos).

Tai čia jau antras mano 322 ir daugumą iš šio rinkinio šepetėlių jau turiu blush2.gif Noriu turėti pakankamai, kad nereiktų kas savaitę plauti ir kukuoti kol šepetėliai džiūsta. 322 nuostabus, mano atsiliepimai čia, postas #3 Ypač geras presuotiems produktams.

QUOTE(dominica @ 2016 01 16, 00:22)
oooo Malena  wub.gif
as turejus sita, pardaviau, nes ziauriai prastas, pats prasciausias is visu zoevos sepeciu. trumpi seriai, labai labai kietas, platus, kilometro storio antakiams gal ir tinkamas, bet man sigma nepalyginamai geresnis

Kategoriškai nesutinku. Trumpas, tankus, patogus, pralenda tarp plaukelių ir užpildo. Nežinau nei vieno Zoeva šepetėlio kuris būtų kietas.

QUOTE(amberr. @ 2016 01 16, 09:17)
MALENA, jus mane i bankrota nuvarysit  blink.gif  doh.gif kiek sis grozis kastavo?


Kodėl klausi manęs apie tai, ką aš noriu užmiršt? Kainavo visus kalėdų senio dovanotus atvirukus ir dar iš savų teko prisidėt. Bet po to kai pernai gavau akių šepetėlių rinkinį ir naudojau kasdien, tai nesigailiu. Kainos yra oficialiam puslapyje. Temoje rašė, kad iš Douglas vokiško berods gaunasi pigiau.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 01 16, 17:19)
Kodėl klausi manęs apie tai, ką aš noriu užmiršt? Kainavo visus kalėdų senio dovanotus atvirukus ir dar iš savų teko prisidėt. Bet po to kai pernai gavau akių šepetėlių rinkinį ir naudojau kasdien, tai nesigailiu. Kainos yra oficialiam puslapyje. Temoje rašė, kad iš Douglas vokiško berods gaunasi pigiau.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif supratau.. o is Dougolas vokisko norit paskyt i lt galima atsisiust? blink.gif nes ten mano Jo Malone mylimiausi kvepalai daaaaug pigiau..
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 01 16, 23:39)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif supratau.. o is Dougolas vokisko norit paskyt i lt galima atsisiust?  blink.gif nes ten mano Jo Malone mylimiausi kvepalai daaaaug pigiau..

Tai gal per tarpininkas galima jei ne tiesiogiai į LT... 4u.gif

Malena, be galo apetitą žadinantis rinkinys wub.gif O ar galėtume trumpai su MAC palygint, jei kazka turit iš šepetėliu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2016 01 17, 13:37)
Tai gal per tarpininkas galima jei ne tiesiogiai į LT... 4u.gif


Hm.. Gera mintis.. reiks pasidomet, kas siuncia is de.. labai mane domina Jason Margiela kvapa keli... o jie ten gerokai pigiau, nei usa.. ir mano mylimiausias Jo Malone.. gerokai pigiau. smile.gif
Atsakyti
Talika rinkinukas rankoms
user posted image
Carita drėkinanti kaukė
user posted image
foto skolintos
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 01 17, 12:40)
Hm.. Gera mintis.. reiks pasidomet, kas siuncia is de.. labai mane domina Jason Margiela kvapa keli... o jie ten gerokai pigiau, nei usa.. ir mano mylimiausias Jo Malone.. gerokai pigiau.  smile.gif

Anksčiau iš De pirko mam5, bet nebeperka, o daugiau bent sm nėra tarpininkės sad.gif
Atsakyti
amberr. , jei nieko nerasite, parasykit man az, pagelbesiu. As siaip ar taip daug uzsisakineju ir daznai i pasta uzsuku, tai nesudetinga persiusti.
Vokiskam Douglas daznai buna 10% kuponu, tai uz tuos sutaupytus iseitu persiuntimas i LT.
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 01 16, 23:39)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif supratau.. o is Dougolas vokisko norit paskyt i lt galima atsisiust?  blink.gif nes ten mano Jo Malone mylimiausi kvepalai daaaaug pigiau..


Nežinau unsure.gif

QUOTE(NORIKA @ 2016 01 17, 12:37)
Malena, be galo apetitą žadinantis rinkinys  wub.gif  O ar galėtume trumpai su MAC palygint, jei kazka turit iš šepetėliu... ax.gif

Ačiū 4u.gif Mac turiu 217 tik, daugiau neplanuoju įsigyt. Ištikima Zoevai smile.gif

QUOTE(amberr. @ 2016 01 17, 12:40)
Hm.. Gera mintis.. reiks pasidomet, kas siuncia is de.. labai mane domina Jason Margiela kvapa keli... o jie ten gerokai pigiau, nei usa.. ir mano mylimiausias Jo Malone.. gerokai pigiau.  smile.gif

Maison Martin gal?

QUOTE(lumi @ 2016 01 17, 13:58)
Talika rinkinukas rankoms

Carita drėkinanti kaukė



Norėčiau atsiliepimų apie abu 4u.gif Gal galit Taliką palyginti su Mary Kay, o Caritą su Decleor?

QUOTE(moocho @ 2016 01 17, 15:20)
amberr. , jei nieko nerasite, parasykit man az, pagelbesiu. As siaip ar taip daug uzsisakineju ir daznai i pasta uzsuku, tai nesudetinga persiusti.
Vokiskam Douglas daznai buna 10% kuponu, tai uz tuos sutaupytus iseitu persiuntimas i LT.


Šis pasiūlymas tik amberr galioja? blush2.gif
Atsakyti
vaje, prisidirbau smile.gif na, dviem tikrai galiu padeti mirksiukas.gif bet daugiau tai tikrai nebe biggrin.gif
Atsakyti
Šio grožio kaip laukiu .. wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

Atsakyti