Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(moocho @ 2016 01 10, 20:40)

Shiseido Bio Performance paakiu kremas



Domina atsiliepimas 4u.gif
Atsakyti
Išnadojau Douglas'o dovanų kuponą bigsmile.gif

YSL Les Sahariennes bronzeris
user posted image

Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 01 11, 07:38)
Domina atsiliepimas  4u.gif Gal maskuoja gerai?  bigsmile.gif
maskuoja tikrai geriau, nei paprastos kompaktines. Ja atseitgalima ir dregna naudoti, bet niekad nebandziau - nebuvo reikalo. As arba ja viena naudoju (dazniausiai su sepeteliu - o jei noriu stipresnio dengimo tai su ideta kempinele), arba ant skystos pudros. Svelni, velvetine, ir kas man labai patinka - netrupa, kai baiginejasi (nebent metyti, bruzinti), kas mane kitose kompaktinese pudrose ziauriai uzknisa smile.gif blizgesys islenda kaip ir su visom pudrom po keliu valandu, bet as jau ir netikiu kad yra kazkas, kas man ta blizgesi sulaikytu - tikiu i serveteles ir sugertukus lotuliukas.gif

QUOTE(lumi @ 2016 01 11, 13:52)
Domina atsiliepimas  4u.gif
labai fainas. Turejau meginuka ir suviliojo. Svelnus, ne per riebus, greit isigeria, be stipraus kvapo, naudoju vakarais - ir gal sapnuoju, na bet lyg ir rimtai pacias smulkiausias isorines raukslytes nebe taip matau... thumbup.gif

QUOTE(Biancca @ 2016 01 11, 14:05)
YSL Les Sahariennes bronzeris
koks grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2016 01 11, 22:19)
maskuoja tikrai geriau, nei paprastos kompaktines. Ja atseitgalima ir dregna naudoti, bet niekad nebandziau - nebuvo reikalo. As arba ja viena naudoju (dazniausiai su sepeteliu - o jei noriu stipresnio dengimo tai su ideta kempinele), arba ant skystos pudros. Svelni, velvetine, ir kas man labai patinka - netrupa, kai baiginejasi (nebent metyti, bruzinti), kas mane kitose kompaktinese pudrose ziauriai uzknisa smile.gif blizgesys islenda kaip ir su visom pudrom po keliu valandu, bet as jau ir netikiu kad yra kazkas, kas man ta blizgesi sulaikytu - tikiu i serveteles ir sugertukus lotuliukas.gif


Ačiū! Užsirašau į wish list'ą bigsmile.gif
Atsakyti
Selvert pienelis
user posted image
Bioline kaukė
user posted image
foto iš interneto
Atsakyti
L'Erbolario vazelinas
user posted image
Filorga micelinis vanduo
user posted image
foto iš interneto
Atsakyti
Numeriukas 2N

user posted image
Atsakyti
Flormar supershine miracle U12
user posted image

Flormar supershine miracle U32
user posted image

Flormar supermatte M122
user posted image

Flormar Pretty Compact Blush-On P115
user posted image user posted image

... ir mazas kabuki sepetelis, kurio nuotraukos nerandu.
(visos nuotraukosis interneto)
Atsakyti

user posted image
MCP rugstinis prausiklis ir kremas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Zoeva fanė fanatėja wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 01 15, 18:30)

Visiškai (nors didžiosios dalies neturėčiau kur naudoti biggrin.gif ).
Jei naudosite antakiams 322 - bus įdomūs atsiliepimai šepetėlių temoje, ypač jei galėsite palyginti su kitais skirtais antakiams (jie įprastai gi būna kiek ilgesni/labiau kirstos formos).
Atsakyti
oooo Malena wub.gif


QUOTE(zomša @ 2016 01 15, 23:29)
Visiškai (nors didžiosios dalies neturėčiau kur naudoti biggrin.gif ).
Jei naudosite antakiams 322 - bus įdomūs atsiliepimai šepetėlių temoje, ypač jei galėsite palyginti su kitais skirtais antakiams (jie įprastai gi būna kiek ilgesni/labiau kirstos formos).

as turejus sita, pardaviau, nes ziauriai prastas, pats prasciausias is visu zoevos sepeciu. trumpi seriai, labai labai kietas, platus, kilometro storio antakiams gal ir tinkamas, bet man sigma nepalyginamai geresnis
Atsakyti