Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(Gisana @ 2016 01 08, 10:54)
Pudra Loreal smile.gif

user posted image


Kokia kaina, kokiai odai, gal kur akcija ir gal jau išbandei? biggrin.gif mano kasdieninė pudra kaip tik baiginėjasi, dairausi ką imti..
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 01 07, 12:40)
Šventinės dovanos sau  wub.gif

Bandysim Colourpop kosmetiką. Tiek pagirų jai internete, smalsu  bigsmile.gif




sveiki, kur pirkote Colourpop kosmetiką? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muminukė @ 2016 01 08, 18:05)
sveiki, kur pirkote Colourpop kosmetiką? smile.gif


Per tarpininkes, EU mačiau tik vienas e-shopas turi, bet pasirinkimas mažesnis ir kainos dideles. Pigiau per tarpininkes gaunas tikrai... Viska išbandziau ir esu sužaveta kainos ir kokybės santykiu! Puiki kosmetika. Lūpdažiai daug geresni nei MAC matiniai, nesausina taip. Tas skystas ultra matte gal specifinis toks, nes jis labai matinis, ne visom patiks, tokios popierinės lūpos. Bet tas paprastas matinis lūpdažis puikus! Laineris superinis, gražiai brėžias, pigmentuotas, laikosi puikiai. Bronzanto tekstūra kažkas nerealaus, tokia "sviestinė, kreminė pudra" 😍
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bu_bu: 08 sausio 2016 - 16:52
Mane irgi Colourpop jau masina, kuo daugiau googlinu ir yutubinu, tuo labiau noriu išbandyt lūpoms kažką ir šešėlius biggrin.gif
Parodykit koks čia bronzinukas nerealus, tikiuos man neprireiks lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 08 sausio 2016 - 20:41
Na LIPPIE STIX matte mane labai sužavėjo, jau dairausi į dar kelias spalvytes biggrin.gif doh.gif
O bronzantai tai šitie 4u.gif

Šešėlių kolkas pas mane daug, susilaikysiu, bet smalsu ir biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bu_bu: 08 sausio 2016 - 21:20
QUOTE(bu_bu @ 2016 01 08, 17:46)
Per tarpininkes, EU mačiau tik vienas e-shopas turi, bet pasirinkimas mažesnis ir kainos dideles. Pigiau per tarpininkes gaunas tikrai... Viska išbandziau ir esu sužaveta kainos ir kokybės santykiu! Puiki kosmetika. Lūpdažiai daug geresni nei MAC matiniai, nesausina taip. Tas skystas ultra matte gal specifinis toks, nes jis labai matinis, ne visom patiks, tokios popierinės lūpos. Bet tas paprastas matinis lūpdažis puikus! Laineris superinis, gražiai brėžias, pigmentuotas, laikosi puikiai. Bronzanto tekstūra kažkas nerealaus, tokia "sviestinė, kreminė pudra" 😍



aš vis mąstau per ebay nusipirkti. Bet gąsdina tai, kad gali būti naudota kosmetika sad.gif O šiaip, tai panašu, kad Colourpop yra nebrangi, bet gera kosmetika wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2015 12 20, 13:38)
Lauksiu atsiliepimu apie siuos 4u.gif
4u.gif
Murad drekinantis kremas Anti-Aging Moisturizer - sita perku jau koki 4-a karta. Siaip jo kaina man visiskai nesamoninga, tai nusiperku, kai kur nors buna kokia akcija, bet ir tai daugumoj kokie 55eur gaunasi doh.gif as kazkada susidomejau situo kremu, nes jis ir anti-age, ir anti-acne, o man tai aktualu ax.gif be to, jis su spf. Naudoju kasryt. Nesausina, neriebina, greit isigeria, nelieka jokiu baltu dryziu kaip kartais buna nuo spf-kremu, kvepia idomiai (lyg kokiais vaistais) - bet man skaniai. Mano misriai odai pats tas. O ar veikia...nezinau, na, tikiuosi biggrin.gif

Yes to Cucumber drekinantis kremas - nusivyliau, kazkoks poriebis, sintetinis kvapas, norejau naudoti vakarais - bet turiu itarima, kad nuo jo man pora nemazu spuogu isdygo, tai nezinau..jauciu, sutepsiu kojom.

La Roche-Posay kremas Effaclar Duo - pirkau su viltim pakeisti man taip patikusi, bet nebegaminama Bioderma AI. Man ziemos metu ne tik veide padaugeja spuogu, bet ir peciu srityje atsiranda, todel turbut sita tubele greit sunaudosiu. Profilaktiskai sis kremas man neveikia, bet kai spuogeliai pasirodo, tai tikrai toks jausmas, kad jie greiciau susitraukia, ir be demeliu/serpetojimo smile.gif lengvutis, nesmirdantis, malonus.

La Roche-Posay drekinantis kremas Hydraphase intense legere
- pirkau kaip pakaitala Avene Hydrance legere, nes tas jau biski pabodo. Labai skystas, kvapas beveik nejuntamas, isigeria greitai, drekinimo man pakanka (oda misri). Dazniausiai naudoju vakare. Bet nezinau, ar susidorotu su paserpetojimais g.gif
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 01 08, 22:11)
Na LIPPIE STIX matte mane labai sužavėjo, jau dairausi į dar kelias spalvytes biggrin.gif  doh.gif
O bronzantai tai šitie  4u.gif

Šešėlių kolkas pas mane daug, susilaikysiu, bet smalsu ir  biggrin.gif

Sveiki,koks grozis lupu dazu,jus pati uzsisakinejat?
Atsakyti
QUOTE(Jurga75 @ 2016 01 09, 16:00)
Sveiki,koks grozis lupu dazu,jus pati uzsisakinejat?


Ne, per tarpininkes 4u.gif Į LT jie nesiunčia ax.gif
Atsakyti
Biskeli apsiprekinau 4u.gif
user posted image
Plauku lakuj dideliu reikalavimu neturiu, pirkau ta kuris buvo nukainuotas
user posted image
Kauke plaukams
user posted image
Sampuna buvo idomu isbandyt del youtube atsiliepimu
user posted image
Bandysiu susidraugaut su sausu sampunu ax.gif
user posted image
user posted image

Kaledines dovanos 4u.gif
user posted image
Spalvyte "Orgasm"
user posted image
user posted image

Visos foto skolintos

Papildyta:
Ir nagams 4u.gif
user posted image
Naujas atradimas bigsmile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Tresnia, kaip suprantu patinka wet brush ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lumi @ 2016 01 10, 13:07)
Tresnia, kaip suprantu patinka wet brush ?  4u.gif

Aha labai net gi, slapius ir ne tik labai lengvai ir be skausmo isukuoja, kadangi mano plaukai ilgi, tai man visi tie giriami tangleteezeriai tik pavirsiu isukuoja, o viduj pilna "koltunu" biggrin.gif lieka ax.gif
Atsakyti