Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(Malena @ 2015 12 18, 20:30)
Spanguolių cukraus kūno šveitiklis už bais gerą kainą bigsmile.gif
user posted image


Aš irgi pas jus pamačius šitą daikčiuką nusipirkau, koks kvapas skanus smile.gif niam niam poveikio dar nezinau , dar nespėjau išbandyt
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2016 01 06, 12:16)
Gal galite palyginti su Batiste? smile.gif


Šitas "lengvesnis" ir daugiau purkšti reikia efektui, bet man jis labai gerai išsisklaido plaukuose, lengvai išsišukuoja ir skaniai kvepia, tai pasitaikius akcijai vėl papirkau gera kaina smile.gif

QUOTE(amberr. @ 2016 01 06, 15:34)
Kuom jos tokios ipatingos, kad taip visos perka.. nes jau ir man nagus niezti..  bigsmile.gif

Man irgi kaip ir kitoms, efektas akivaizdus, oda tokia lygi po jos , jausmas nuostabus su ja būnant wub.gif ir po to oda kelias dienas man tokia graži rolleyes.gif
Neverta tikėtis kažkokio odos atsinaujinimo aišku, bet būklei pagerinti tikrai padeda, o ypač šiuo sezonu.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 01 02, 18:27)
Ir kaip? Ar prailgina išsilaikymą? Man tas pats su Guerlain pudrom, irgi noriu rasti kažką, kas prailgintų išsilaikymą. Labai silikoninių bazių nemėgstu blush2.gif



Na jau dvi dienas bandžiau, tai galiu pasakyt, kad prailgina. Nosis pas mane labai greit blizgėt pradeda ir pradeda plaukt viskas. Dabar blizgėjimas žiūriu tik darbo gale pradeda lįst. Šiaip malonus primeris toks, greit nudžiūsta ir nelieka riebus. Pudra ant jo daug gražiau dengias. Patiko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bu_bu: 07 sausio 2016 - 10:06
Šventinės dovanos sau wub.gif

Bandysim Colourpop kosmetiką. Tiek pagirų jai internete, smalsu bigsmile.gif
Eyelinneris, lūpų primeris, matinis lūpdažis, ultra matte skystas lūpdažis ir matinis bronzantas.
user posted image

L.A. Girl blogerių išgirti maskuokliai po kelis dolerius (sunku spalvą buvo išsirinkt nemačius, tai pirkau du, bet beveik identiški...), du lūpų blizgiai, RT kempinėlė (kartojama) ir serumas (taip pat kartojamas).
user posted image

Neutrogena akių makiažo valiklis (n-tasis), servetėlės makiažui valyti (nešiotis į sporto klubą) ir kreminis prausiklis (pirmą kart bandomas) biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Pagaliau po dvieju dienu gimdymo isgimdziau uzsakyma is Eurovaistines psl kazkokio protingo toj linijoj dirbancio vaikinuko deka.. aciu tau, nepazystamasis lotuliukas.gif
Avene raminanti kauke, raustanciai odai
user posted image
ir Algotherm paakiu kauke bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 01 07, 11:40)
Šventinės dovanos sau  wub.gif



Koks ten serumas, sakykite, prasau? Kuom patinka, kokia Jusu oda? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 01 07, 19:28)
Pagaliau po dvieju dienu gimdymo isgimdziau uzsakyma is Eurovaistines psl kazkokio protingo toj linijoj dirbancio vaikinuko deka.. aciu tau, nepazystamasis  lotuliukas.gif

Ir nėr "Ellame"? Juokauju. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siurpuliukas @ 2016 01 07, 20:43)
Koks ten serumas, sakykite, prasau? Kuom patinka, kokia Jusu oda? smile.gif


Šitas tik didesnė pakuotė. Šiaip man visi hyaluronio serumai vienodi. Visi vienodai patinka. Naudoju po kremu. Priduoda daug gaivaus drėkinimo odai, ji tokia gaivesnė, "atsigėrus" būna. Nepamainomas man kai šildymo sezonas. Mano oda prie sausesnių. Ties nosim šiek tiek mišri, bet nedaug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2016 01 07, 20:49)
Ir nėr "Ellame"? Juokauju. biggrin.gif


blink.gif lotuliukas.gif jofana.. as sakau, kad kazka pamirsau.. doh.gif Kaip dieva myliu.. gi turejau ju uzsisakyt.. doh.gif lotuliukas.gif ai taip nusipirksiu,ne is intiko.
Atsakyti
Orgasm
user posted image
user posted image
Melissa ekologiškas paakių kremas su alijošium ir abrikosais
user posted image
user posted image
Sigma E65
user posted image
user posted image
NYX 'true red' lip gloss
user posted image
NARS 'fire down below'
user posted image
Maybelline 975
user posted image
Mano metų atradimas. kartojamos visos 3 išbandžius mažus kiekius
user posted image


Papildyta:
Dar vienas metų atradimas
user posted image
Ntras
user posted image
Papildyta:
Veido kaukės
user posted image
user posted image
schmoll.gif blizgučiai viduj doh.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prietarai: 08 sausio 2016 - 02:41
QUOTE(bu_bu @ 2016 01 07, 20:44)


Aciu, labai sudominote wink.gif
Atsakyti
Pudra Loreal smile.gif

user posted image
Atsakyti