Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai

QUOTE(Estela_ @ 2016 01 03, 21:56)
user posted image


Gal galite palyginti su Batiste? smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 06 sausio 2016 - 12:23
QUOTE(Victorious @ 2015 12 30, 22:15)
"Ellame" šventinis stangrinančių ir regeneruojančių šilkių kaukių rinkinukas.
user posted image


Kuom jos tokios ipatingos, kad taip visos perka.. nes jau ir man nagus niezti.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 01 06, 16:34)
Kuom jos tokios ipatingos, kad taip visos perka.. nes jau ir man nagus niezti..  bigsmile.gif

Man irgi įdomu, kuo jos šitaip patinka biggrin.gif Pasidavusi jų pirkimo bangai, porą ir aš nusipirkau (drėkinančių). Nežinau, jokio ypatingo drėkinimo man jos nesuteikė (bet tokiu sezono metu mano oda tikrai sausa) arba aš jau išlepus po mylimos Dior drėkinančios kaukės, kuri odą nerealiai pridrėkina wub.gif Iš tų vienkartinių, man Biocell drėkinanti kiek labiau patiko už Ellame, nors irgi didelio efekto nesuteikė.
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 01 06, 15:34)
Kuom jos tokios ipatingos, kad taip visos perka.. nes jau ir man nagus niezti..  bigsmile.gif



man asmeniskai jos labiau patinka uz Biocel. Oda po ju lieka tokia faina, sudrekinta, skaistesne, gyvesne smile.gif Pabandyti galima, gi ne karve kainuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2016 01 06, 20:35)
man asmeniskai jos labiau patinka uz Biocel. Oda po ju lieka tokia faina, sudrekinta, skaistesne, gyvesne smile.gif Pabandyti galima, gi ne karve kainuoja biggrin.gif

Man "Ellame" irgi daug labiau patinka nei "Biocell" thumbup.gif . Anksčiau nuolat pirkau "Biocell", bet dabar šaltuoju metu sausėjant odai, jų net nėra ko lyginti su "Ellame" schmoll.gif. Nors ir nuolat naudoju kreminės konsistencijos veido kaukes, man vis tiek labai patinka lakštinės kaukės - jos "atgaivina" odą ir suteikia gyvybingumo bigsmile.gif. Bandžiau abi "Ellame" kaukių rūšis, bet labiau patinka mažiau pigesnė drėkinanti. Po jos oda pridrėkinta, atsigavusi, lygesnė, stangresnė, vienodesnės spalvos, labiau pailsėjusi... Regeneruojanti irgi faina, bet turbūt labiau vyresnei odai skirta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 06 sausio 2016 - 18:56
QUOTE(Biancca @ 2016 01 06, 17:40)
Man irgi įdomu, kuo jos šitaip patinka biggrin.gif Pasidavusi jų pirkimo bangai, porą ir aš nusipirkau (drėkinančių). Nežinau, jokio ypatingo drėkinimo man jos nesuteikė (bet tokiu sezono metu mano oda tikrai sausa) arba aš jau išlepus po mylimos Dior drėkinančios kaukės, kuri odą nerealiai pridrėkina  wub.gif Iš tų vienkartinių, man Biocell drėkinanti kiek labiau patiko už Ellame, nors irgi didelio efekto nesuteikė.



QUOTE(-Chloe- @ 2016 01 06, 19:35)
man asmeniskai jos labiau patinka uz Biocel. Oda po ju lieka tokia faina, sudrekinta, skaistesne, gyvesne smile.gif Pabandyti galima, gi ne karve kainuoja biggrin.gif



QUOTE(Victorious @ 2016 01 06, 19:52)
Man "Ellame" irgi daug labiau patinka nei "Biocell" thumbup.gif . Anksčiau nuolat pirkau "Biocell", bet dabar šaltuoju metu sausėjant odai, jų net nėra ko lyginti su "Ellame" schmoll.gif. Nors ir nuolat naudoju kreminės konsistencijos veido kaukes, man vis tiek labai patinka lakštinės kaukės - jos  "atgaivina" odą ir suteikia gyvybingumo  bigsmile.gif. Bandžiau abi "Ellame" kaukių rūšis, bet labiau patinka mažiau pigesnė drėkinanti. Po jos oda pridrėkinta, atsigavusi, lygesnė, stangresnė, vienodesnės spalvos, labiau pailsėjusi... Regeneruojanti irgi faina, bet turbūt labiau vyresnei odai skirta.

Moterys, aciu uz atsakymus drinks_cheers.gif va ka tik Biocel nuo veidelio nuplesiau.. ka as zn.. as vis tiek labiau megstu ne vienkartines, bet labai jau knieti isbandyt tas Ellame..mane ju pakuote labai trauke kazko..
Bianca, apie kokia Dior kalbi? Awekening ten ta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 06 sausio 2016 - 19:22
* Bandžiau abi "Ellame" kaukių rūšis, bet labiau patinka pigesnė drėkinanti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2016 01 06, 20:42)
* Bandžiau abi "Ellame" kaukių rūšis, bet labiau patinka pigesnė drėkinanti. smile.gif


Bet uzsisakyt is eurovaistines psl tai lengviau pas Grybauskaite apsilankyt.. doh.gif biggrin.gif raso krepselio klaida ..nors tu ka doh.gif wtf
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 01 06, 20:21)
Bianca, apie kokia Dior kalbi? Awekening ten ta?

Aha, apie šitą - Hydra life beauty awakening (man apskritai Hydra life linija nerealiai patinka, prausiklis ir ypač paakių kremas wub.gif Net negaila nuskausmint piniginę, kai tokie kokybiški produktai rolleyes.gif ).
Atsakyti
Pamėgtas pėdų kremas ir HM Colour Essence akių pieštukas (perku pirmą kartą)
user posted image
user posted image
nuotraukos vogtos iš interneto
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 01 06, 21:51)
Bet uzsisakyt is eurovaistines psl tai lengviau pas Grybauskaite apsilankyt..  doh.gif  biggrin.gif raso krepselio klaida ..nors tu ka  doh.gif wtf
Galima ir vaistinėse įsigyti. Tiesa, drėkinančios rinkinukų šalia namų neberadau, bet manau, paprastai vaistinės, esant trūkumui, tikrai užsisako iš sandėlių smile.gif. Tik ar nesibaigė rinkinukų akcija? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 06 sausio 2016 - 21:43
QUOTE(Victorious @ 2016 01 06, 22:35)
Galima ir vaistinėse įsigyti. Tiesa, drėkinančios rinkinukų šalia namų neberadau, bet manau, paprastai vaistinės, esant trūkumui, tikrai užsisako iš sandėlių smile.gif. Tik ar nesibaigė rinkinukų akcija? g.gif


As norejau tik 1 uzsisakyti.. ir dar kelis produktus, bet raso krepseli klaida.. ka cia reiskia? blink.gif doh.gif damn it.. doh.gif zenklas gal, kad man nereikia lotuliukas.gif
Atsakyti