Kaip tie mūsų troliai lengvai nuspėjami... Iš šito prancūzų koloradų šedevro jau seniai pusė pasaulio juokiasi.
31 января Le Monde опубликовала рецензию под названием Поль Морейра дает искаженное представление о конфликте в Украине. Вместо того, чтобы сорвать маски, документалист надевает очки, искажающие действительность, - так характеризует обозреватель Бенуа Виткин (Benoît Vitkine) фильм Украина. Маски революции.
Цель Морейра избрал не оригинальную - ниша демонизации Украины в глазах французского обывателя давно и плотно занята пропагандистами Russia Today, у которых он даже умыкнул название своего фильма.
http://www.eaa.com.u...1/le-monde.htmlTaip sakant sena panelė, nauja suknelė.
-----
O kol Ukrainą valdo baisioji chunta, Rasieja išdidžiai stojasi nuo kelių...
(santrauka lietuvų kalba iš FB grupės Įvykiai)
Rusijoje prasidėjo oficialiame Rusijos vyriausybės sąraše esančių gyvybiškai svarbių medicininių preparatų deficitas.
Problema kilo dėl to, kad Rusijoje vaistų žaliavos perkamos už valiutą, o patys vaistai parduodami už rublius, ir stengiamasi nekelti vaistų kainos, nors rublio vertė nukrito daugiau negu dvigubai.
Kai kurių nebrangių preparatų gamintojai sustabdė jų gamybą, nes valdžia atsisakė padidinti jų kainą. Rusijos sveikatos priežiūros tarnyba (Roszdravnadzor) ir regioninė valdžia, oficialiai neigiantys šią problemą, 2015 m. buvo informuotos apie gamybos sustabdymą. 2015 m. liepos mėnesį Roszdravnadzor rašė laiškus rusų vaistų gamybos įmonei "Biosintez" dėl to, kad rinkoje nebeliko gyvybiškai svarbių vaistų. "Biosintez" atsakė, kad vaistų gamyba nutraukta. Dėl rublio kurso kritimo gamintojai reikalavo mažiau kaip 50 rublių kainuojančių vaistų kainą pakelti 30 procentų, tačiau valdžia nesutiko. "Mes sakėme. kad stabdome gamybą, o mums (valdžia) sakė: "Nemalkite liežuviais, vaistinėse vaistų yra". Aš sakiau, kad tarp gamybos nutraukimo ir vaizinių ištuštėjimo yra 9 mėnesių laiko tarpas. Kai vaistinėse nebeliks vaistų, mes jau negalėsime nieko atstatyti. Taip ir įvyko", - sako Rusijos farmacijos įmonių asociacijos generalinis direktorius Viktoras Dmitrijevas.
Įmonė "Biosintez" sustabdė injekcijų miltelių, infuzinių tirpalų, tablečių, tepalų gamybą. Tame tarpe ampicilino, magnio sulfato, furosemido, ibuprofeno, levomicitino, nistatino, ir kitų vaistų gamybą.
Tuo tarpu per 2015 metus Rusijos sveikatos ministerija bei jai pavaldus Roszdravnadzor ne kartą pasisakė, jog Rusijos rinkoje jokio vaistų trūkumo nėra. Sprendžiant iš pranešimų spaudoje, Rusijos sveikatos ministerija labiau rūpinasi tuo, kad vaistų kainos nekiltų, negu tų vaistų trūkumu rinkoje.
Tiekėjai vaistinėms praneša, kad pigių, nors ir gyvybiškai svarbių vaistų gaminti neapsimoka, ir kad po to, kai pasibaigs jų atsargos, prasidės vaistų trūkumas. Pacientų gynimo lygos prezidentas Aleksandras Saverskis teigia, kad "kol kas šios problemos dydis nežinomas: neaišku kelių preparatų rinkoje nebėra. Galbūt rytoj jau bus katastrofa", - sako jis.
Prie to dar galima pridėti, jog sveikatos apsaugos ir švietimo išlaidos 2015 metams netgi rubliais buvo sumažintos apie 15 procentų, dar kai doleris ėjo po 30 rublius. Karinės padidintos.
http://www.gazeta.ru...2/8053445.shtml