Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai

Sveikos,
Vakar vakare prasidėjo mėnesinės. Prieš jas buvo požymiai kaip visada: pilvo pūtimas, dažnesnis šlapinimasis, krūtinės paburkimas. Visą laiką sirgdavau pakankamai gausiai pirmą - trečią dienas, o dabar vos vos teplioja, vis dar pučia pilvą. Ar taip gali būti pastojus?

Manau kad ne.

Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2017 07 22, 15:49)
Sveikos,
Vakar vakare prasidėjo mėnesinės. Prieš jas buvo požymiai kaip visada: pilvo pūtimas, dažnesnis šlapinimasis, krūtinės paburkimas. Visą laiką sirgdavau pakankamai gausiai pirmą - trečią dienas, o dabar vos vos teplioja, vis dar pučia pilvą. Ar taip gali būti pastojus?

Galit pasidaryt testą, jei abejojat, bet nemanau, kad esat nėščia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos!

Aš čia naujoke, labai noriu su Jumis pasikonsultuoti smile.gif su vyru jau galvojame apie vaikelį, intensyviai "dirbti" šiuo klausimu pradėsime rugsėjį, bet dabar jau nebesisaugojame. Vakar atsitiko labai keistas ir man visai nebūdingas dalykas:

Įprastai mano ciklas trunka 27-29 dienas, bet niekada ne trumpiau negu 27 d. Paskutinėm mmm susirgau rugpjūčio 25d., bet kas buvo keisčiausia , tai buvo 24 ciklo diena (man taip niekada nebūna!), truko standartiškai keturias dienas. Tačiau vakar 11 ciklo diena atsirado tokios lyg rausvos, kartais rusvos skystos išskyros. Kaip manote, ar realu, kad čia gali būti implantacija? Man tempia pilvo apačia, bet daugiau simptomų nėra.

Labai nerimauju, nes vasarį turejau labai ankstyva persileidimą, kadangi pastojau gerdama KT. Gydytojos ramino, kad nepavyko todėl, kad geriau KT, bet vistiek neramu širdy..

Labai ačiū už atsakymą!! 4u.gif
Atsakyti

Sveikos, merginos!

Aš čia naujoke, labai noriu su Jumis pasikonsultuoti smile.gifsu vyru jau galvojame apie vaikelį, intensyviai "dirbti" šiuo klausimu pradėsime rugsėjį, bet dabar jau nebesisaugojame. Vakar atsitiko labai keistas ir man visai nebūdingas dalykas:

Įprastai mano ciklas trunka 27-29 dienas, bet niekada ne trumpiau negu 27 d. Paskutinėm mmm susirgau rugpjūčio 25d., bet kas buvo keisčiausia , tai buvo 24 ciklo diena (man taip niekada nebūna!), truko standartiškai keturias dienas. Tačiau vakar 11 ciklo diena atsirado tokios lyg rausvos, kartais rusvos skystos išskyros. Kaip manote, ar realu, kad čia gali būti implantacija? Man tempia pilvo apačia, bet daugiau simptomų nėra.

Labai nerimauju, nes vasarį turejau labai ankstyva persileidimą, kadangi pastojau gerdama KT. Gydytojos ramino, kad nepavyko todėl, kad geriau KT, bet vistiek neramu širdy..

Labai ačiū už atsakymą!! 4u.gif

Tai kad siandien rugpjucio 4 diena

 O jei jus sirgot praeitais metais rugpjucio.25 tai eikit pas gydytoja.

Atsakyti

Sveikos. Norėčiau sulaukti patarimų arba patirties!! Prieš 5 dienas pasimylėjau su vaikinu (po 5 mėnėsio pertraukos)be prezervatyvo 2 kartus ir 2 kartus nebaigė į mane. Ir po 2 dienų sulaukiau mėnėsinių, nors jos turėjo būti dar po 12likos dienų. Jau kraujuoju 3 dieną, kiekis net dar didesnis nei visada, 2 dieną smarkiai perbėgo keliantis iš lovos. Tik didesnis pilvo skausmas, maudo apačią ir pirmą dieną skaudėjo krutis, truputį išputė pilvą. Dėl ko sulaukiau ankstyvų mėnėsinių? ( liepos mėnėsį irgi sulaukiau mėnėsinių 2 kartus į mėn.)

Atsakyti

Sveikos. Norėčiau sulaukti patarimų arba patirties!! Prieš 5 dienas pasimylėjau su vaikinu (po 5 mėnėsio pertraukos)be prezervatyvo 2 kartus ir 2 kartus nebaigė į mane. Ir po 2 dienų sulaukiau mėnėsinių, nors jos turėjo būti dar po 12likos dienų. Jau kraujuoju 3 dieną, kiekis net dar didesnis nei visada, 2 dieną smarkiai perbėgo keliantis iš lovos. Tik didesnis pilvo skausmas, maudo apačią ir pirmą dieną skaudėjo krutis, truputį išputė pilvą. Dėl ko sulaukiau ankstyvų mėnėsinių? ( liepos mėnėsį irgi sulaukiau mėnėsinių 2 kartus į mėn.)

Tiesiog dėl pasikeitusio ciklo keliaukit pas ginekologę ir manau jau ji ras priežastis.

Atsakyti

Negalėtų būti tokia gausi ovuliaciją? Labai neramu, kad pastojau, o pas ginekologą greitu metu nepateksiu....

Atsakyti

Negalėtų būti tokia gausi ovuliaciją? Labai neramu, kad pastojau, o pas ginekologą greitu metu nepateksiu....

Kiek jums metu?

Atsakyti

22

Atsakyti

Negalėtų būti tokia gausi ovuliaciją? Labai neramu, kad pastojau, o pas ginekologą greitu metu nepateksiu....

Per ovuliaciją kraujavimo neturėtų būti, jeigu ir pasitaiko, tai tik nežymus ir tikrai negausus. Jeigu dabar tęsiasi gausus kraujavimas, tikrai nėštumo nebus. O dėl ciklo pasikeitimų tiesiog pas gydytoją reikia eiti.

Atsakyti

Labutis mamytės (esamos, būsimos ir dar tik planuojančios tapti) :) 

Prireikė jau ir man pagalbos. Esu naujokė čia, tad atleiskit už tokį ilgą laišką :D Kaip ir dauguma čia esančių, taip pat ir mes planuojam žirniuką jau ilgai. Vasarį suėjo metai kaip mums nepavyksta niekaip.

Pradžioje tikrai prisigalvodavau įvairiausių požymių kiekvieną mėn ir bandydavau juos sulyginti su nėštumo požymiais, bet viskas baigdavosi parplaukusiom nelauktom "šventėm" :( jau prieš keletą mėn nuleidom rankas, gyvenam, reguliariai myluojamės ir tiesiog tikimės užkibt ir tiek. Nebeseku nei ciklo, nei požymių kažkokių nebegaudau- nieko.

Bet šį kartą kažkas darosi su mano kūnu. Šiaip ciklas reguliarus (29-30d), sergu visada 5d (pirmąsias 2-3d labai gausiai o likusias su tepliojimais baiginėjasi).

29ciklo dieną, sekmadienį užpuolė siaubingas tinginys, negalėjau iš lovos išlipt, be liemenuko pragulėjau visą dieną (tas man visai neįprasta, liemenukas man kaip antra oda :D ). Pirmadienį susirgau, bet labai negausiai ir labai prastai jaučiausi(visą dieną silpnumas ir pykinimas) antradienį pakraujavau smarkiau, o trečiadienį jau viskas baigėsi. Jaučiau krūtų dilgčiojimą, ypač dešinę krūtį labai dūrė kažkur viduj. Jau trečia diena toks jausmas lyg ir skrandis sustojęs, lyg ir pykina, pati nebesuprantu kas darosi. Troškina, vakar 2l vandens išgėriau. Lyg ir seilėtekį jaučiu..Testukai nieko nerodo, net menkiausio vaiduokliuko.. :( 

Ir gal dar kasnors galėtų mane apšviesti apie tuos čia plačiai naudojamus trumpinius, tokie kaip mmm, mb ir t.t. ką jie reiškia :D 

Dar kartą atsiprašau už tokį ilgą laišką :D

Atsakyti
QUOTE(Gyntaryte93 @ 2018 02 26, 11:30)
<p>Labutis mamytės (esamos, būsimos ir dar tik planuojančios tapti) smile.gif </p><p></p><p>Prireikė jau ir man pagalbos. Esu naujokė čia, tad atleiskit už tokį ilgą laišką biggrin.gif Kaip ir dauguma čia esančių, taip pat ir mes planuojam žirniuką jau ilgai. Vasarį suėjo metai kaip mums nepavyksta niekaip.
</p><p>Pradžioje tikrai prisigalvodavau įvairiausių požymių kiekvieną mėn ir bandydavau juos sulyginti su nėštumo požymiais, bet viskas baigdavosi parplaukusiom nelauktom "šventėm" verysad.gif jau prieš keletą mėn nuleidom rankas, gyvenam, reguliariai myluojamės ir tiesiog tikimės užkibt ir tiek. Nebeseku nei ciklo, nei požymių kažkokių nebegaudau- nieko.</p><p>Bet šį kartą kažkas darosi su mano kūnu. Šiaip ciklas reguliarus (29-30d), sergu visada 5d (pirmąsias 2-3d labai gausiai o likusias su tepliojimais baiginėjasi).</p><p>29ciklo dieną, sekmadienį užpuolė siaubingas tinginys, negalėjau iš lovos išlipt, be liemenuko pragulėjau visą dieną (tas man visai neįprasta, liemenukas man kaip antra oda biggrin.gif ). Pirmadienį susirgau, bet labai negausiai ir labai prastai jaučiausi(visą dieną silpnumas ir pykinimas) antradienį pakraujavau smarkiau, o trečiadienį jau viskas baigėsi. Jaučiau krūtų dilgčiojimą, ypač dešinę krūtį labai dūrė kažkur viduj. Jau trečia diena toks jausmas lyg ir skrandis sustojęs, lyg ir pykina, pati nebesuprantu kas darosi. Troškina, vakar 2l vandens išgėriau. Lyg ir seilėtekį jaučiu..Testukai nieko nerodo, net menkiausio vaiduokliuko.. verysad.gif </p><p>Ir gal dar kasnors galėtų mane apšviesti apie tuos čia plačiai naudojamus trumpinius, tokie kaip mmm, mb ir t.t. ką jie reiškia biggrin.gif </p><p>Dar kartą atsiprašau už tokį ilgą laišką biggrin.gif</p>

O Jūsų klausimas yra? unsure.gif
Atsakyti