Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai

Sveikos, as kreipiuosi i jus su kruva klausimu smile.gif mes labai laukiame to stebuklelio, o siandien tik pirma diena kai menesines veluoja, taciau krutine man nesujautrejus, vienintelis stipriausias pozymis kad begioju slapintis kur kas dazniau ir sioks toks galvos skausmas ir pilvo putimas. Ant kiek tai realu ir kada patartumet pasidaryt nestumo testa? Labai nekantriai laukiam smile.gif
Atsakyti

Kai mėnesinės vėluoja, jau galima testą ir daryti. Galbūt jau parodys :) Bet....atsimenu kai mes planavom, man iš stresų irgi vėluodavo ir po 10 dienų, ir požymiai kaip ir pasireikšdavo iš to begalinio noro...

Sulauksit tikrai greitu metu bet kokiu atveju savo stebuklėlio. O jie ateina, kai patys nori...  :) 

Atsakyti
QUOTE(Bambūčia @ 2017 04 05, 09:43)
<p>Kai mėnesinės vėluoja, jau galima testą ir daryti. Galbūt jau parodys smile.gif Bet....atsimenu kai mes planavom, man iš stresų irgi vėluodavo ir po 10 dienų, ir požymiai kaip ir pasireikšdavo iš to begalinio noro...</p><p>Sulauksit tikrai greitu metu bet kokiu atveju savo stebuklėlio. O jie ateina, kai patys nori...  smile.gif </p>






Sutinku, dar pora dienu palauksiu ir meginsiu pasidatyti smile.gif kas keisciausia kad si menesi visai nesitikejome kad kazkas pavyks taciau labai keistas jausmas, anksciau pries menesines pilva raizydavo ir krutine budavo jautri o dbr visai jokio jautrumo krutines srityje , pilva patempia bet kitaip nei pries menesines, o ir isskyru nemazai sviesiu buna. Kagi lauksime toliau smile.gif)
Atsakyti

Nekantriai lauksiu gerų žinių ir aš :) O nėštumą savo pajutau dar tada, kai net neturėjau sulaukti mėnesinių - pakito skoniai, naktį keldavausi lašinio su duonyte ir agurku 😃 O kas buvo labai skanu, patapo neskanu...Atsimenu į darbą buvau įsimetusi vištienos kinietiškai su ryžiais-iki tol laaaaabai ją mėgau, o tą kartą fuj buvo, bėgau į maximą grūdėtos varškės 😃 O išskyrų balkšvų buvo ir pas mane.  Testą pasidariau pirmą lauktų mėnesinių dieną ir jau parodė 2 brūkšniukus ryškius...😊 

Atsakyti
Sveikos merginos,situacija tokia,kad jau antras menuo ,kaip skauda krutine,stipriau prilietus net cypleteju.mm buvo ,bet ne tokios gausios ,kaip visada.Dingo apetitas,labai nervuota pasidariau...Testo negadinau,nes mm buvo ir beto turiu problemu del pastojimo.Jokiu hormoniniu vaistu nevartoju ir nesuprantu nuo ko ta krutine tokia jautri...Gal kuri buvot susidure su tuo?
Atsakyti
QUOTE(camillla @ 2017 04 10, 10:41)
Sveikos merginos,situacija tokia,kad jau antras menuo ,kaip skauda krutine,stipriau prilietus net cypleteju.mm buvo ,bet ne tokios gausios ,kaip visada.Dingo apetitas,labai nervuota pasidariau...Testo negadinau,nes mm buvo ir beto turiu problemu del pastojimo.Jokiu hormoniniu vaistu nevartoju ir nesuprantu nuo ko ta krutine tokia jautri...Gal kuri buvot susidure su tuo?

Pasidarykit NT. Gal esat iš tų moterų, kurios serga net ir nėštumo metu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif esu tokioj situacijoj. Auginam leliu, jam metukai. Maitinu krutimi. Pirmos mm prasidejo kai leliui buvo 9 men. Du ciklai ir mm dingo. Paskutines buvo kovo 11 ir baigesi kovo 16 d. Nieko nebuciau itarus jei ne apsilankymas pas gine. Lankiausi visai kitu klausimu. Gine paklause kada paskutines mm, kai jai atsakiau ji mane uzrase kitam vizitui, kad paziuret echo...tai gi laukiu vizito su nerimu, nes mergina kuri priaugina man blakstienas pasake, kad labai suprastejo blakstienos, nors po pirmo uzdejimo praejo tik menuo, o atrodo kaip metai...po kiek laiko pradejau pastebet, kad svaigineja galva...o pries pora dienu pradejo pykint...NT dariau siandien, bet ne su rytiniu slapimu ir neigiamas... unsure.gif laukiu vizito dienos. Ka manot apie siuos pozymius?
Atsakyti

Sveiki:) jau 12 dienu veluoja menesines, ciklas nereguliarus, taciau tikrai taip ilgai neveluodavo, aktas buvo per vaisingas dienas:) jau is nekantrumo pasidariau du testus, bet neigiami ;/ Dariausi kasetines bitutes, jauciuosi lyg ir gerai, buna galva vakare labai spaudzia, pilva skaudena, lyg ir jauciu kad galeciau buti nescia, tik dabartine nezinomybe zudo mane:)

Atsakyti
QUOTE(ajank @ 2017 07 14, 13:11)
<p><span>Sveiki:) jau 12 dienu veluoja menesines, ciklas nereguliarus, taciau tikrai taip ilgai neveluodavo, aktas buvo per vaisingas dienas:) jau is nekantrumo pasidariau du testus, bet neigiami ;/ Dariausi kasetines bitutes, jauciuosi lyg ir gerai, buna galva vakare labai spaudzia, pilva skaudena, lyg ir jauciu kad galeciau buti nescia, tik dabartine nezinomybe zudo mane:)</span></p>



Sveika, ar yra kokiu naujienu?

Man veluoja 6 dienas, nezinau nei ka galvoti. Vaikucio neplanavom, bet jei ir butu tai lauktumem su dziaugsmu. Bet problemele, kad testai rodo neigiama. Visada ciklas reguliarus 25-26 d.
Atsakyti

HCG pasidarykit :)

Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2017 07 16, 10:09)
<p>HCG pasidarykit smile.gif</p>



Reikes ieskot kur UK daro.
Atsakyti
Sveikos,
Vakar vakare prasidėjo mėnesinės. Prieš jas buvo požymiai kaip visada: pilvo pūtimas, dažnesnis šlapinimasis, krūtinės paburkimas. Visą laiką sirgdavau pakankamai gausiai pirmą - trečią dienas, o dabar vos vos teplioja, vis dar pučia pilvą. Ar taip gali būti pastojus?
Atsakyti