Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai

QUOTE(Smalsioji maze @ 2016 10 13, 20:33)
Sveikos visos. Noreciau jusu nuomones. Rugsejo 29 d buvo mm. Vakar tepliojo rudai ir siandien dar truputi patepliojo. Vakare nieko. Sekancios mm spalio 24d. Ar tai galejo buti implantacinis tepliojimas. Turiu du vaikus, bet nesuvienu taip nebuvo.

Abejoju.
Atsakyti
Man tai pradžioje smaugė dažnai gerklę- toks jausmas,kad negalima prie kaklo prisiliest- padėdavo tik nošpa,daryti net buvo tyrimai dėl strumos,auglio,pan...jokių spec požymių nebuvo pradžioj,va,kai tik testas parodė.... tongue.gif
Atsakyti
Sveikutes, kazkada cia lankiausi labai seniai, pries 11 metu, tada laukiausi pirmojo sunaus. Dabar vel planuojam leliuka. Iki menesiniu dienos liko 4 dienos, laukiu nesulaukiu, kada galesiu pasidaryti NT. Jauciu nuolatini pykinima, pilvo maudima, gal cia nuo baisingo noro pastoti Atrodo kelios dienos iki mm visa amzinybe smile.gif pasidariau jautri kvapams, ir pykina daznai, net keista, viliuosi uzkibo "stebuklelis":) Tad laukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kadisi @ 2016 11 09, 06:48)
Sveikutes, kazkada cia lankiausi labai seniai, pries 11 metu, tada laukiausi pirmojo sunaus. Dabar vel planuojam leliuka. Iki menesiniu dienos liko 4 dienos, laukiu nesulaukiu, kada galesiu pasidaryti NT. Jauciu nuolatini pykinima, pilvo maudima, gal cia nuo baisingo noro pastoti  Atrodo kelios dienos iki mm visa amzinybe smile.gif pasidariau jautri kvapams, ir pykina daznai, net keista, viliuosi uzkibo "stebuklelis":) Tad laukiu smile.gif

La, na kaip- ar užkibo? nes aš būčiau sakiusi, kad čia iš to didelio noro ir įsivaizdavimo.. kadangi pati dabar esu tokiame laukime (liko 7 dienos iki mm) , tai man pilvo skaudenimai ir visa kita jau atrodo, kad aš JAU. užkibau. Raminu save, kad prisigalvoju, kad čia tikriausiai ne tai, tiesiog visa tai pasąmonė diktuoja.. (nors labai norėčiau būti jau užkibusi) vakar savo potyrius tyrinėjau, nes toks pilvo skausmas it jau turėčiau susirgti.. tada mąstau- ar čia implantacija? o gal? ar čia ovuliacija vis dėlto ir aš apsigavau su skaičiavimais (nes maniau, kad O buvo 7dienį).. nu žodžiu smegenų marazmai valdo smile.gif
Atsakyti
Sveikos.
Jungiuosi prie jūsų smile.gif pirmą ciklą nesisaugom ir matyt esu labai nekantri nes jau 10 dpo pradejau testuotis smile.gif)) aisku be jokiu rezultatu, t.y vaiduokliu. Turiu labai stipru jausma, kad pavyko, nes nuolat maudzia, tempia pilvo apacia. Pojuciai kitokie, nei pries mmm. Kai kas sutampa is pozymiu, kuriuos dauguma pasakojot, isskyrus krutine - Man jos kol kas neskauda, nepykina. Visi tie pozymiai gali buti ir ne del nestumo, todel rimtai ju nevertinu. Bet kai ju keletas sutampanciu, tai jau darosi idomu smile.gif))
Siandien, 12dpo pasidariau testa ir po 5 min pamaciau vaiduokliuka smile.gif mmm turetu neateiti poryt, tikiuosi taip ir bus smile.gif
Atsakyti
sveikutes, as taip pat jungiuosi prie jusu ir iki mm liko 6d. bet turiu pasakyti kad ir mane kamuoja ir uosle ir jautresne krutine, ir isskuros tokios gaussios ir ne tokios kaip per cikla. aiskukaip daugelis rasot gal is to didelio noro jauciam ko nera smile.gif bet nuojauta kuzda kad si karta pavyko ir zirnelis uzkibo o kaip bus pamatysim veliau. tik laaaabai nenoriu vel nusiminti juk tiek prisisvajojus smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Situacija tokia, kad savaitgalį pasibaigė mmm ir gavosi taip, kad negalėjau išgerti KT. Pagal instrukciją tai jei pamirštama išgerti iš pirmos eilės tai reikia papildomai saugotis. Pirmadieni buvo santykiai (papildomai nesisaugojom) ir va kelias dienas iš eilės ką besapnuočiau kiekviename sapne matau save nėščią biggrin.gif Vakar pradėjau jausti tokį kaip pilvo tempimą kartais su diegimu tą pati jaučiu ir šiandien, nu galvoju gal šiaip prisigalvoju, bet va vyras dar leptelėjo, kad mano krutinė papilnėjo.
Kaip jūs manot ar aš kažką prisigalvoju ar ištikrųjų galiu kažko tikėtis?
Atsakyti
QUOTE(Vardas777 @ 2016 12 02, 13:42)
Sveikos.
Jungiuosi prie jūsų smile.gif pirmą ciklą nesisaugom ir matyt esu labai nekantri nes jau 10 dpo pradejau testuotis smile.gif)) aisku be jokiu rezultatu, t.y vaiduokliu. Turiu labai stipru jausma, kad pavyko, nes nuolat maudzia, tempia pilvo apacia. Pojuciai kitokie, nei pries mmm. Kai kas sutampa is pozymiu, kuriuos dauguma pasakojot, isskyrus krutine - Man jos kol kas neskauda,  nepykina.  Visi tie pozymiai gali buti ir ne del nestumo, todel rimtai ju nevertinu. Bet kai ju keletas sutampanciu, tai jau darosi idomu smile.gif))
Siandien, 12dpo pasidariau testa ir po 5 min pamaciau vaiduokliuka smile.gif mmm turetu neateiti poryt, tikiuosi taip ir bus smile.gif

kaip fainaaa smile.gif kaip istverti tas kelias dienas (pas mane dar tik 7 DPO)
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Netempsi gumos, einu tiesiai prie reikalo.
Kūlverstuką planavome, žinojau savo vaisingas dienas, todėl bandėm ir diena prieš ir visas vaisingas ir mažai vaisingas dienas karsta.gif
Mm vėluoja dvi dienas, kartais naktį paskaudendavo skausmu kaip mm būna, nu bet šiandien visą dieną skaudėjo taip tarsi mm būtų. Buvo kažkoks tepliojimas.... nu bet mane baimina tas skausmas blink.gif
Šiaip savaitė prieš mm visada visada būna simptomai, skauda nugarą, pilvo apačią ir pan, žodžiu tas pats kaip su mm tik be kraujo, o šį kartą visu šių simptomų nebuvo.
Prašau atsakykite ar tas toks skausmas normalus??? Aš kažkaip įsivaizdavau lengvą skausmelį, daugiau panašų į tempimą.... ir visą dieną .....
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleskaitra @ 2016 12 31, 19:21)
Sveikos  4u.gif
Netempsi gumos, einu tiesiai prie reikalo.
Kūlverstuką  planavome,  žinojau savo vaisingas dienas, todėl bandėm ir diena prieš ir visas vaisingas ir mažai vaisingas dienas  karsta.gif
Mm vėluoja dvi dienas, kartais naktį paskaudendavo skausmu kaip mm būna, nu bet šiandien visą dieną skaudėjo taip tarsi mm būtų. Buvo kažkoks tepliojimas.... nu bet mane baimina tas skausmas  blink.gif
Šiaip savaitė prieš mm visada visada būna simptomai, skauda nugarą, pilvo apačią ir pan, žodžiu tas pats kaip su mm tik be kraujo, o šį kartą visu šių simptomų nebuvo.
Prašau atsakykite ar tas toks skausmas normalus??? Aš kažkaip įsivaizdavau lengvą skausmelį, daugiau panašų į tempimą.... ir visą dieną .....
Ačiū  4u.gif

Žinok, man irgi skaudėjo kaip prieš mm tik dar labiau. Nurašiau tada kraustymuisi ir nuovargiui, nes net suimdavo tą pilvo apačią, kad turėdavau prisėst ir pailsėt, galvojau, kad va bus jau tos dienos. O po to pasirodė, kad ten mažylis taisėsi ir kol kas nėštumas be jokių komplikacijų mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos! Skaiciau, kad daugumai merginu/moteru pirmas is pozymiu tai plauku riebalavimasis... Beda ta, kad buvau plaukus pripratinus plaut kas 2 ar 3 dienas, kartais istempdavau net ilgiau, jei laisvos dienos. Siandien grizau is naktines, o pries ja ploviau galva. Dabar numigau kelias valandas, o plaukai kaip savaite neplauti!! Ir jau ne pirma karta, ir taip kokia savaite verysad.gif nesaaamone...
Tos, kuriom taip buvo, ka naudojot??
Nezinau ar galiu tai nestumui nurasyt, nes laukiu mm, kurios turetu uz savaites but, kol kas testas rode neigiama, bet pirkau nejautru ir dariau pries pora dienu, kai realiai dar ankstoka..
Atsakyti
Sveikos, gal jau esamos ar busimos mamytes 4u.gif kokius pirmausius pozymius ir kada pajutote?? Klausiu , nes pati lyg ir pradedu pajusti maudima pilvelio apacioje, dilkciojimus, bet kaip tik ir turetu ateiti mms kita savaite...Bandeme su vyru vaikuti pries 5 dienas, tai net neisivaizduoju merginos ar jau galima jausti pozymius ar ne? Kip jus manote?? wub.gif wub.gif
Atsakyti