Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai

QUOTE(mmmune @ 2016 07 22, 10:30)
Labas visoms. Aš čia naujokė.... 4u.gif
Su vyru nusprendėme planuotis leliuką...
Mėnesinės salyginai reguliarios, ciklas svyruoja nuo 27 iki 29 dienų. Mylėjomės per vaisingas dienas: tris dienas iš eilės iki ovuliacijos, taip pat ovuliacijos dieną ir dar po poros dienų po ovuliacijos... žinau, kad gyvybinga vyro sėkla moters organizme išbūna nuo 3 iki 5 dienų.
mm turi prasidėt pirmadienį.... bet jau dabar nerimauju, kad gali būti nepavykę užkibti žirniukui... kadangi pradėjo mausti pilvą ir krūtinę skauda, bet taip kaip prieš mėnesines būtų.... nors laikas nuo laiko jaučiu tokį šleikštulį ir labai erzina cigaretės dūmo kvapas (pati niekad nerūkiau ir aplinkiniai nerūko, bet jeigu kur nors užuodžiu tai fui fui...) ar gali būti, kad pilvo pamaudimas ir krūtinės skausmas būtų susiję su  nestuke.gif  ???
Lauksiu Jūsų pastebėjimų, komentarų... ko nors, ką tik galite šioje situacijoje pasakyti  4u.gif


Laba. Gali gali smile.gif siūlyčiau NT pasidaryti smile.gif
Atsakyti
Sveiki.Planuojam leliuka,veluoja menesines jau 7d.vakar dariausi testa bet neigiamas. Ciklas 33-35d. Sakykit ar normalu jausti skausma mylintis? na suduria sonus,gal tai artejanciu mmm pozymis? smile.gif
Atsakyti
Pasidariau ryte-neigiamas.... verysad.gif
Lauksiu antradienio ryto jei pirmadienį mm neprasidės, vėl darysiu..
Būtų nereali dovana mums su vyru, nes kaip tik antradienį mūsų vestuvių 8 metinės.... wub.gif sakau gal Dievulis suteiks tokią laimę.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 23 liepos 2016 - 14:39
Turiu vieną klausimėlį... 4u.gif
Visur skaitau skaitau, bet konkretaus atsakymo į man rūpimą klausimą neatrandu...
sakykit, kodėl vaiduokliukus pastebite ir stebite po kelių valandų pvz? Kodėl jie tada pasirodo? Ar toks vertinimas teisingas ir pagrįstas? Ar tai teikia kokių nors vilčių? Juk testuose parašyta, kad vertinti po 5 min jau nebegalima... blush2.gif
Ir dar.... ar patikimi Pregnatest ir easyTest nėštumo testai? rolleyes.gif Taip pat kur rašo jų jautrumą? Niekaip nerandu jokių skaičiukų..... g.gif
Kreipiuosi į Jus visas, nes aš čia dar žalia... 4u.gif
Atsakyti
Turiu problemą... Daug skaičiausi apie pirmuosiu požymius. Daugiausiai aprašoma turbūt nestumo-pozymiai.lt
Su draugu norime leliuko, testukus kelis dariausi dienos laike, neigiami. Tačiau rytais man žiauriai negera, reikia dirbti - nepakeliu. Atrodo, jog bet kurią akimirką imsiu ir apsivemsiu. Tai kartojasi tik anksti, anksti rytais, retkarčiais ir iki pietų. Dažniau skauda galvą. Man bent per dieną nuotaika pasikeičia kelis kartus. Kraujavimas buvo gal 3 dienas po santykių, tačiau taip pat ir sirgau mėnesinėmis (4 dienas, kai įprastai tai trunka visas 6 - 7 dienas). Dažnai jaučiuosi pavargusi, mieguista... Į tualetą per dieną einu bent 20 kartų ir čia mažiausiai, po tų mėnesinių ar kas tai bebuvo, nebuvo vadinamo "sausojo laikotarpio" visą laiką kankina baltos išskyros. Taip pat mano krūtinė kažkokia kitokia lyg būtų sunkesnė, jautresni speneliai ir mylėtis noriu kone kasdien, kartais per dieną ir daug kartų... Na ir kankina nemiga, bent kelias valandas mažiausiai, nuo tada, kai atsigulu ir jau buvau įpratusi miegoti. Taigi tai gali būti koks kitas sutrikimas ar pradėti džiaugtis, jog laukiuosi. Kitokių daugiau simptomų nepastebėjau.
Atsakyti
Sveikos, būsimos nėštukės! Jungiuos ir aš prie jūsų! Taigi, su vyru taip pat planuojam mažiuką. Jau trečias ciklas, bet vis nepakimba niekas. Mylėjomės kas antrą dieną maždaug, antrą ciklą O gaudžiau su OT, bet nepilnai vis tiek pagavau.. Šiaip pagal gleives lyg ir gerai matosi ta O, bet va kad nepavyksta jau ciklai (matyt, ir trečias), gal visgi aš savęs dar taip gerai nesuprantu. Taigi, dabar 3 ciklas, per "drėgniausias" dienas ND atlikinėjom kas antrą dieną. Paskui savaitę nebuvo galimybės ND atlikinėti. Mmm turėtų pasirodyti per dvi dienas (ciklas nelabai reguliarus, šiaip 31-35 d, bet pastaruoju metu ir iki 45 d išsitempia.). Krūtinė jautri, bet man ji visada be galo jautri prieš mmmm - jautrumas dingsta iki mmm likus kokiom 5 d.). Pilvo apačia sunkoka. Šiandien neišlaukus pasidariau NT, bet neigiamas. Kažkaip tikėtas nusivylimas.. Jeigu per sekančias 5 d neprasidės mmm ir nepraeis krūtinės jautrumas, reiks pakartot testuką..
Taip laukiam, kad aš jau visur stengiuos matyt požymius. Kai pirmas vaikiukas planuojamas, tai dar neturi atskaitos taško, su kuriuo lyginti. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, noreciau patarimu...
Mazdaug po savaites po ovuliacijos pradejau jausti keistus pozymius - pajautrejo krutine, eme siek tiek ja mausti, pilve irgi jauciu maudima, kartais lyg patempia, truputi paduria sonus. Jausmas buna kaip pries mmm, bet jos turetu buti rugpjucio 4-5, o kad ir siam momentui kaip ir nieko nebejauciu. Ar galetu buti ankstyvieji nestumo pozymiai?
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2016 07 24, 22:33)
Turiu vieną klausimėlį... 4u.gif
Visur skaitau skaitau, bet konkretaus atsakymo į man rūpimą klausimą neatrandu...
sakykit, kodėl vaiduokliukus pastebite ir stebite po kelių valandų pvz? Kodėl jie tada pasirodo? Ar toks vertinimas teisingas ir pagrįstas? Ar tai teikia kokių nors vilčių? Juk testuose parašyta, kad vertinti po 5 min jau nebegalima... blush2.gif
Ir dar.... ar patikimi Pregnatest ir easyTest  nėštumo testai?  rolleyes.gif Taip pat kur rašo jų jautrumą? Niekaip nerandu jokių skaičiukų.....  g.gif
Kreipiuosi į Jus visas, nes aš čia dar žalia...  4u.gif 


Laba.
Iš patirties galiu pasakyti. Tie vaiduokliai kurie atsirado po poros valandų man nepasitvirtino. Nes tada isdziuvimo linija liko. Jeigu vaiduoklis išlindo po 5min ir liko po 2val tada kis tikras. Jeigu pasirodė pradžioj ir išnyko, tada jo ir nebuvo. Pregna test meta vaiduoklius po poros val. Net jei nėštumo nėra. Kaip sakiau, atsiranda isdziuvimo linija. Jautrumas jų 25miu. Geriausiai rekomenduoju bitute(nebrangus), ryškiai matosi linijos, nemeto vaiduoklių be reikalo. Kitos labai mėgsta Benu, bet pati nesusidūriau. Taip pat geri One step pregnancy. Juos galima nusipirkti Internete arba ebay. Man būtent šie ir parodė labai ankstyvą nėštuma. Bet manau bitute būtų parodžius anksčiau, nes dariau vienu metu abu ir bitute buvo ryškesnė. Bitute ir One step yra 10miu. Dar jautresnis yra viola. Bet jis kainuoja apie 9eu. Jautrumas 5miu. Bet nemanau, kad verta. Nes ta pati rodytų ir bitute. Sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Robby @ 2016 07 26, 01:13)
Turiu problemą... Daug skaičiausi apie pirmuosiu požymius. Daugiausiai aprašoma turbūt nestumo-pozymiai.lt
Su draugu norime leliuko, testukus kelis dariausi dienos laike, neigiami. Tačiau rytais man žiauriai negera, reikia dirbti - nepakeliu. Atrodo, jog bet kurią akimirką imsiu ir apsivemsiu. Tai kartojasi tik anksti, anksti rytais, retkarčiais ir iki pietų. Dažniau skauda galvą. Man bent per dieną nuotaika pasikeičia kelis kartus. Kraujavimas buvo gal 3 dienas po santykių, tačiau taip pat ir sirgau mėnesinėmis (4 dienas, kai įprastai tai trunka visas 6 - 7 dienas). Dažnai jaučiuosi pavargusi, mieguista... Į tualetą per dieną einu bent 20 kartų ir čia mažiausiai, po tų mėnesinių ar kas tai bebuvo, nebuvo vadinamo "sausojo laikotarpio" visą laiką kankina baltos išskyros. Taip pat mano krūtinė kažkokia kitokia lyg būtų sunkesnė, jautresni speneliai ir mylėtis noriu kone kasdien, kartais per dieną ir daug kartų... Na ir kankina nemiga, bent kelias valandas mažiausiai, nuo tada, kai atsigulu ir jau buvau įpratusi miegoti. Taigi tai gali būti koks kitas sutrikimas ar pradėti džiaugtis, jog laukiuosi. Kitokių daugiau simptomų nepastebėjau.

Pasidarykite nėštumo testą. Vien iš požymių nuspręsti neįmanoma. Be to, mėnesinės trunkančios 4dienas yra normalios. Jeigu būtų tik teplioje tada būtų kitokios.
Atsakyti
QUOTE(username @ 2016 07 28, 09:34)
Laba.
Iš patirties galiu pasakyti. Tie vaiduokliai kurie atsirado po poros valandų man nepasitvirtino. Nes tada isdziuvimo linija liko.  Jeigu vaiduoklis išlindo po 5min ir liko po 2val tada kis tikras. Jeigu pasirodė pradžioj ir išnyko, tada jo ir nebuvo. Pregna test meta vaiduoklius po poros val. Net jei nėštumo nėra. Kaip sakiau, atsiranda isdziuvimo linija. Jautrumas jų 25miu. Geriausiai rekomenduoju bitute(nebrangus), ryškiai matosi linijos, nemeto vaiduoklių be reikalo. Kitos labai mėgsta Benu, bet pati nesusidūriau. Taip pat geri One step pregnancy. Juos galima nusipirkti Internete arba ebay. Man būtent šie ir parodė labai ankstyvą nėštuma. Bet manau bitute būtų parodžius anksčiau, nes dariau vienu metu abu ir bitute buvo ryškesnė. Bitute ir One step yra 10miu. Dar jautresnis yra viola. Bet jis kainuoja apie 9eu. Jautrumas 5miu. Bet nemanau, kad verta. Nes ta pati rodytų ir bitute. Sėkmės smile.gif

Tai manykim, kad mano vaiduokliai tikri, nes ryškėti pradeda po 2 min, po 5 min matosi tikras vaiduoklis ir jie neišnyksta net ir po dienos 4u.gif
Atsakyti
Pregna test nebutinai meluoja. Man nemete jokiu vaiduokliu ir jokio nestumo nera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2016 07 28, 10:17)
Tai manykim, kad mano vaiduokliai tikri, nes ryškėti pradeda po 2 min, po 5 min matosi tikras vaiduoklis ir jie neišnyksta net ir po dienos  4u.gif



Ir kaip su tais vaiduokliais pasibaigė? Tikri jie ar ne buvo? smile.gif

Aš jau va norėjau ryt ryte darytis testą, nes krūtinė sunki jau apie 2 sav. Ir še kad tau, atėjo nelabosios mmm šiandien sad.gif( bandysim sekantį mėn iš naujo!
Atsakyti