Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai

Sveikos damos.
Aš čia naujokė, bet kreipiuosi į Jus, nes turit daugiau patirties. Mano ciklas 26-27 dienos, lytinius santykius turėjau iki ovuliacijos likus dviems dienoms, ir per pačią ovuliacijos dieną. Draugas nebaigė grynai viduje, bet dalis spermos pateko. Po ovuliacijos praėjo lygiai savaitė. Daugiau nei menesis nebegeriu KT, geriau tris mėnesius prieš tai. Dabar lyg pamaudzia pilvą, jaučiu, kad BT pakilus, paskauda nugarą, labai greit plaukai praėjo riebaluotis (ko niekada gyvenime nebuvo), kvapams jautri, kaupiasi dujos baisiai.. Žinau, kad pati gal per daug kiekvieną simptoma sureikšminu, bet viltingai tikiuosi, kad bus vaikutis. Iki mm liko savaitė, todėl dabar baisu kiekvieną dieną, daugiau apie nieką negalvoju. Kaip galvojat, įmanoma, kad laukiuosi? smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viltingoji: 18 birželio 2016 - 20:56
QUOTE(Viltingoji @ 2016 06 18, 21:55)
Sveikos damos.
Aš čia naujokė, bet kreipiuosi į Jus, nes turit daugiau patirties. Mano ciklas 26-27 dienos, lytinius santykius turėjau iki ovuliacijos likus dviems dienoms, ir per pačią ovuliacijos dieną. Draugas nebaigė grynai viduje, bet dalis spermos pateko. Po ovuliacijos praėjo lygiai savaitė. Daugiau nei menesis nebegeriu KT, geriau tris mėnesius prieš tai. Dabar lyg pamaudzia pilvą, jaučiu, kad BT pakilus, paskauda nugarą, labai greit plaukai praėjo riebaluotis (ko niekada gyvenime nebuvo), kvapams jautri, kaupiasi dujos baisiai.. Žinau, kad pati gal per daug kiekvieną simptoma sureikšminu, bet viltingai tikiuosi, kad bus vaikutis. Iki mm liko savaitė, todėl dabar baisu kiekvieną dieną, daugiau apie nieką negalvoju. Kaip galvojat, įmanoma, kad laukiuosi? smile.gif)

Nu siaip nelabai tiketina, kad taip greit gali pasireikst nestumo pozymiai 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms. Sumasčiau šiandiena ir panorau pasidalinti savo mintimis, nes man neduoda ramybės mintis ar laukiuosi? Su vyru jau pora metų bandom ir vis nieko, nors su pirmais dvejais nėštumais buvo viskas greit (pirmas po 4 mėn, antras per pirmą mėn). Sergu reguliariai, nors ir turiu problemų su skydliaukę ir vis galvojau, kad dėl to nepastoju. Mano paskutinės mėnesinės buvo 04.28, o iki dabar dar nepasirodė. Tad jau birželio 10 d buvau nulėkusi pas ginekologę ir pasidariusi testą (neigiamas). Ginekologė taip pat per apžiūrą pasakė, kad nieko nėra ir matosi, kad ateis tuoj dienos. Išrašė man vaistų, kad pagerčiau po vieną ir tada susirgčiau. Pasakė, kad tikriausiai hormonai sudurniavo. Sako galit ir dabar gert, o galit palaukt iki birželio galo, na vienu žodžiu praleist vieną ciklą. Aš ir neskubėjau jų gert. Man šiek tiek atsirado papykinimas ir vakar kava pasidarė neskani, aišku kvapai jau erzina seniai. Sumąsčiau, kad reikia jau išgert tų tablečių ir susirgti, bet dar šovė mintis nusipirkt testą ir pasidaryt. Ir ką galvojat šiandien ryte pasidariau, o gi iš kart parodė du ryškius brukšniukus. Tai taip ir likau mąstymuose ar tikrai aš laukiuosi. Reiks kitą savaitę vėl eiti privačiai pas ginekologą, nes eilės iki liepos galo, o aš jau tokioj nežinomybėj neišbūsiu. Tai kaip jūs manot ar galiu būti iš tikrųjų nėščia ir pas ginekologę nulėkusi per anksti? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo junė: 23 birželio 2016 - 13:00
QUOTE(junė @ 2016 06 23, 12:59)
Labas visoms. Sumasčiau šiandiena ir panorau pasidalinti savo mintimis, nes man neduoda ramybės mintis ar laukiuosi? Su vyru jau pora metų bandom ir vis nieko, nors su pirmais dvejais nėštumais buvo viskas greit (pirmas po 4 mėn, antras per pirmą mėn). Sergu reguliariai, nors ir turiu problemų  su skydliaukę ir vis galvojau, kad dėl to nepastoju. Mano paskutinės mėnesinės buvo 04.28, o iki dabar dar nepasirodė. Tad jau birželio 10 d buvau nulėkusi pas ginekologę ir pasidariusi testą (neigiamas). Ginekologė taip pat per apžiūrą pasakė, kad nieko nėra ir matosi, kad ateis tuoj dienos.  Išrašė man vaistų, kad pagerčiau po vieną ir tada susirgčiau. Pasakė, kad tikriausiai hormonai sudurniavo. Sako galit ir dabar gert, o galit palaukt iki birželio galo, na vienu žodžiu praleist vieną ciklą. Aš ir neskubėjau jų gert. Man šiek tiek atsirado papykinimas ir vakar kava pasidarė neskani, aišku kvapai jau erzina seniai. Sumąsčiau, kad reikia jau išgert tų tablečių ir susirgti, bet dar šovė mintis nusipirkt testą ir pasidaryt. Ir ką galvojat šiandien ryte pasidariau, o gi iš kart parodė du ryškius brukšniukus. Tai taip ir likau mąstymuose ar tikrai aš laukiuosi. Reiks kitą savaitę vėl eiti privačiai pas ginekologą, nes eilės iki liepos galo, o aš jau tokioj nežinomybėj neišbūsiu. Tai kaip jūs manot ar galiu būti iš tikrųjų nėščia ir pas ginekologę nulėkusi per anksti?  rolleyes.gif

Sveika. Manau ginekologė nematė nėštumo, nes buvo per mažas. Ir tu tikrai laukiesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(junė @ 2016 06 23, 13:59)


Jei menesiniu nera ir nt teigiamas, zinoma, sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui už atsakymus. Rytoj einu pas gydytoją dar kartą. Tikiuosi, kad pasakys jog laukiuosi.
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif
Mano situacija yra toooookia keista, kad esu pasimetusi, nes nieko panasaus neturejau doh.gif
Mylejomes su vyru butent ovuliacijos diena ir vakar sulaukiau tepimo.. siandien vis dar yra, nedaug, tiesiog rozinis, rusvas su siek tiek sviesaus kraujo tepimas, aisku, toli grazu nepanasus i mano mmmm.. g.gif Mmmm turetu pasirodyti 11 liepos.. Mes saugojames NLA, bet kaip zinote - tai reiskia beveik nesisaugojam smile.gif Jokio streso ir nervu, tik labai malonus siurprizas butu, bet keistai jauciuosi, kai pati nezinau kas su manimi darosi.. Esu vieno kleckiuko mama, su kuriuo nieko panasaus nebuvo, ir dar esu turejusi persileidima, tai man viskas ir prasidejo nuo tokiu tepimu, tik zinoma jau po mmmm ir su dideliais skausmais..!! Siuo metu jokiu negalavimu nejauciu, isskyrus tepima ir kazkoki sleikstuli, kuris jau savaite mane lydi..
Kokia Jusu patirtis siuo klausim???? Taaaaip noris suzinoti kas darosi, o laukti dar reikia.. kur rasti testa kuris jau siandien parodys?? biggrin.gif biggrin.gif nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neriliene: 05 liepos 2016 - 12:55
QUOTE(Neriliene @ 2016 07 05, 11:44)
Labas mergaites  4u.gif
Mano situacija yra toooookia keista, kad esu pasimetusi, nes nieko panasaus neturejau  doh.gif
Mylejomes su vyru butent ovuliacijos diena ir vakar sulaukiau tepimo.. siandien vis dar yra, nedaug, tiesiog rozinis, rusvas su siek tiek sviesaus kraujo tepimas, aisku, toli grazu nepanasus i mano mmmm..  g.gif  Mmmm turetu pasirodyti 11 liepos.. Mes saugojames NLA, bet kaip zinote - tai reiskia beveik nesisaugojam  smile.gif  Jokio streso ir nervu, tik labai malonus siurprizas butu, bet keistai jauciuosi, kai pati nezinau kas su manimi darosi.. Esu vieno kleckiuko mama, su kuriuo nieko panasaus nebuvo, ir dar esu turejusi persileidima, tai man viskas ir prasidejo nuo tokiu tepimu, tik zinoma jau po mmmm ir su dideliais skausmais..!! Siuo metu jokiu negalavimu nejauciu, isskyrus tepima ir kazkoki sleikstuli, kuris jau savaite mane lydi..
Kokia Jusu patirtis siuo klausim???? Taaaaip noris suzinoti kas darosi, o laukti dar reikia.. kur rasti testa kuris jau siandien parodys??  biggrin.gif  biggrin.gif  nestuke.gif

testams dar begalo anksti.. o tepimas siomis dienomis- galetu reiksti implantacini perioda wink.gif man butent tokiu laiku likus apie savaite iki mm - prasidejo sleikstuliukas. tepimo as neturejau.. bet po poros sleikstulio epizodu , ir kai galiausiai sukilo rugstys del "nieko" - supratau kad jau pirktis testus laikas biggrin.gif ir stai rezultatai biggrin.gif eina 14toji savaite jau ! bigsmile.gif
Atsakyti
Laba diena, aš čia naujokė, todėl norėčiau Jūsų patarimo smile.gif Su vaikinu mylėjomės prieš mėnesį laiko, dabar mėnesinės atsirado kelias dienas vėluojančios nors ciklas visada būna reguliarus...Jausmas labai keistas, niekada krūtinės neskaudėdavo,o dabar ir prieš mėnesines net atrodo negaliu miegoti ant pilvo kaip skauda, jaučiu maudimą pilvo apačioje, labai silpna, svaigsta galva, nuo kvapų pykina, kelis kart vos nenualpau...norėjau paklausti ar galiu būti nieščia nors prasidėjo mėnesinės? Ir kada būtų geriausia pasidaryti testą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tokonera @ 2016 07 07, 15:18)
Laba diena, aš čia naujokė, todėl norėčiau Jūsų patarimo  smile.gif  Su vaikinu mylėjomės prieš mėnesį laiko, dabar mėnesinės atsirado kelias dienas vėluojančios nors ciklas visada būna reguliarus...Jausmas labai keistas, niekada krūtinės neskaudėdavo,o dabar ir prieš mėnesines net atrodo negaliu miegoti ant pilvo kaip skauda, jaučiu maudimą pilvo apačioje, labai silpna, svaigsta galva, nuo kvapų pykina, kelis kart vos nenualpau...norėjau paklausti ar galiu būti nieščia nors prasidėjo mėnesinės? Ir kada būtų geriausia pasidaryti testą? smile.gif

Geriausiai atsakys NT, o dar tiksliau - kraujo tyrimas HCG 4u.gif

Ir as noriu pasidalinti su jumis pirmaisiais pozymiais ax.gif Siandien 14DPO, mmm nera, bet pries 4 dienas lyg ir buvo matyt kazkokiu rausvos spalvos isskyru, nu bet i mmm tikrai nepanasu. Toliau prasidejo pilvo maudimas, toks jausmas, kad jau tuoj tuoj pramus doh.gif Jokio pykinimo, jokio ypatingo krutines skausmo. Buvo ir iki siol yra galvos svaigimas, bet buvau nurasius ant nuovargio, kol siandien is nekantrumo nepasidariau kraujo tyrimo ax.gif gavau atsakyma - 77.9 thumbup.gif drugeliai pilve skraido is laimes, negaliu niekaip tuo patiket rolleyes.gif Dabar, kai jau zinau kad esu nestuke.gif tai ir daugiau tu pozymiu atrandu, tokiu kaip visiskas issiblaskymas, kas man nebudinga, kelias dienas vyrui bumbu, kad noriu picos, nors nesu jos megeja, trecia naktis, kaip keliuosi i wc smile.gif tyliai dziaugiuosi ir tikiuosi po 9 menesiu susitikti su savo kruopyte ar kruopiuku 4u.gif o jums visoms sekmes ir kantrybes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano pirmieji požymiai kaip ir pas daugelį kitų smile.gif dar nesulaukiau mmm dienos. O pilvą maudžia 5 diena. Testas parodė 22cd.iki mm likus apie 5dienoms. Testą dariausi 10miu.
Pats pirmiausias požymis - jautrus speneliai. Iškart po ov. Paskui prisidėjo ir visa krūtine. Ir dar tas maudimas. Keista. Kai iki mmm dar savaite o tau jau panašiai maudžia. Jeigu isitempiu duria šonus. Patogiausia gulėti susirietus, o ne issitempus ant nugaros kaip mėgdavau. Issiblaskymas taip pat aplankė. Atrodo "plaukioju". biggrin.gif o su papykinimu tai nelabai... Kažkokių momentu mašinoje buvo negera pasidare, bet labai greit praėjo, kad net nespėjau suvokti ar tikrai buvo bloga. Mieguistumas jau prasideda ir manau nepaliks ilgai.
Sėkmės visoms planuojancioms 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms. Aš čia naujokė.... 4u.gif
Su vyru nusprendėme planuotis leliuką...
Mėnesinės salyginai reguliarios, ciklas svyruoja nuo 27 iki 29 dienų. Mylėjomės per vaisingas dienas: tris dienas iš eilės iki ovuliacijos, taip pat ovuliacijos dieną ir dar po poros dienų po ovuliacijos... žinau, kad gyvybinga vyro sėkla moters organizme išbūna nuo 3 iki 5 dienų.
mm turi prasidėt pirmadienį.... bet jau dabar nerimauju, kad gali būti nepavykę užkibti žirniukui... kadangi pradėjo mausti pilvą ir krūtinę skauda, bet taip kaip prieš mėnesines būtų.... nors laikas nuo laiko jaučiu tokį šleikštulį ir labai erzina cigaretės dūmo kvapas (pati niekad nerūkiau ir aplinkiniai nerūko, bet jeigu kur nors užuodžiu tai fui fui...) ar gali būti, kad pilvo pamaudimas ir krūtinės skausmas būtų susiję su nestuke.gif ???
Lauksiu Jūsų pastebėjimų, komentarų... ko nors, ką tik galite šioje situacijoje pasakyti 4u.gif
Atsakyti