Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai

QUOTE(Lerikyte @ 2016 05 21, 20:34)
nešokit taip toli.. pirma pasiruoškit ''darymo'' malonumui, o poto apie tai pagalvosit. KAm apkrauti save tokiais dalykais dabar?


Kol kas niekur ir nešokam tiesiog šiaip smalsu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(EstaVa @ 2016 05 22, 00:36)
Kol kas niekur ir nešokam tiesiog šiaip smalsu mirksiukas.gif

jei smalsu,galit rasti internete. Tačiau, ką perskaitysit tai dar nereiškia,kad jums būtinai taip bus. 4u.gif Gal visai to nebus, gal bus tik dalis.
Atsakyti
QUOTE(BadTime @ 2016 05 12, 17:49)
Skridau 7-8nestumo savaite,apart to jog nuolat pykindavo ,tikrai nieko tokio 😊 Tiesiog gerk daug vandenuko,nusipirk jau butinai vitaminus nestukem ar bent folio rugsti ir smagios keliones thumbup.gif  tik gal bus draugam sunku pasakyti kodel to vyno negeri,as saugojau savo paslapti Iki 4men,norejau but 100% tikra jog viskas gerai,nes laukem maziuko irgi kazkur metus  wub.gif  beja SVEIKINU!! Didziausias stebuklas kas gali nutikti  wub.gif  wub.gif


Ačiū 4u.gif kelionė praėjo puikiai, be jokių nemalonumų... bet grįžus namo, prasidėjo... skrandis nuolat sustojęs, mintyse sukasi tik rūgštesnis maistas (marinuoti agurkėliai, kefyras 😀) kvapai iš proto veda 😁 ir jaučiuosi nuolat pavargusi, net po nakties miego nubundu ir jaučiu kad neturiu jėgų net iš lovos pakilti doh.gif na bet nieko, ištversiu, nes būna ir blogiau...
Atsakyti
Turiu klausimą, nes testui dar anksti manau, noriu žinoti jūsų patirtis smile.gif

Savaitė iki mmm, buvo ir bloga, ir pilvą skaudėjo ir t.t. jau buvau pagalvojus, kad o gal? Bet labai greit nusileidau ant žemės, nes karts nuo karto man būna bjaurūs kaip velnias PMS. Tai tada visi šitie požymiai reiškias. Nurašiau jiems. Na aišku dar turimų būti mmm dieną pasidariau testą, nieko. Bet mmm vėluoja ir visų blogumų beveik nebeliko. Jaučiuosi puikiai lyg ką tik po mmm. Kai vėluos savaitę, jei dar vėluos, darysiu testą, bet man smalsu, gal kam taip buvo ir po to paaiškėjo, kad nestuke.gif ?

Nu žinot, gi norisi pasvajot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2016 05 22, 07:03)
jei smalsu,galit rasti internete. Tačiau, ką perskaitysit tai dar nereiškia,kad jums būtinai taip bus.  4u.gif Gal visai to nebus, gal bus tik dalis.


Išskaičiau viską thumbup.gif
Dar bandau apsišarvuot kantrybe ir laukt mm bet jau taip sunku ... doh.gif taip ir norisi lėkt į vaistinę... lotuliukas.gif
Kada anksčiausiai gali pasireikšt požymiai? g.gif
Dar tik ketvirta diena o aš pradėjau nuovargį jaust... anksčiau taip nebūdavo, o ir pilvo apačią suskausta, sudiegia... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2016 05 23, 16:30)
Turiu klausimą, nes testui dar anksti manau, noriu žinoti jūsų patirtis  smile.gif

Savaitė iki mmm, buvo ir bloga, ir pilvą skaudėjo ir t.t. jau buvau pagalvojus, kad o gal? Bet labai greit nusileidau ant žemės, nes karts nuo karto man būna bjaurūs kaip velnias PMS. Tai tada visi šitie požymiai reiškias. Nurašiau jiems. Na aišku dar turimų būti mmm dieną pasidariau testą, nieko. Bet mmm vėluoja ir visų blogumų beveik nebeliko. Jaučiuosi puikiai lyg ką tik po mmm. Kai vėluos savaitę, jei dar vėluos, darysiu testą, bet man smalsu, gal kam taip buvo ir po to paaiškėjo, kad  nestuke.gif  ?

Nu žinot, gi norisi pasvajot  lotuliukas.gif

man gal kokios 4 dienos po ovuliacijos uzejo pora dienu bangos papykinimo bigsmile.gif labai anksti..nors pries tai panasiai tik daug silpniau budavo del pms svelniai svelniai skrandis nepatenkintas pabudavo irgi.. tai bijojau prisisvajoti... artejant mm dienai - tik maudeno pilvuka.. ir taip gerokai ..ypac naktimis.. rodesi pramus.. nepramuse bigsmile.gif iki 5 sav lyg ir neblogavau. dabar jau isisibavo. biggrin.gif slankioju pazeme , susisukus kaip nagine , nes laaaabai bloga lotuliukas.gif

tad, manau galima pasvajoti bigsmile.gif 4u.gif kada testuotis vel bandysi ?
Atsakyti
QUOTE(MisTrust @ 2016 05 25, 01:14)
tad, manau galima pasvajoti  bigsmile.gif  4u.gif  kada testuotis vel bandysi ?


Neišlaukiau iki penktadienio ir pasidariau šiandien. Nieko. Nei mmm, nei vaiko. Oficialiai jau 5a diena vėluoja ir tas labai erzina. Prasidėtų mmm ir galėtume toliau normaliai planuoti, o dabar niekas neaišku. Ir ta viltis, o gal? O gal tiesiog ciklas nusikėlė ir tiek. Visaip juk būna.

Gal testai blogi? Is ebay užsipirkus buvau one step ar kaip jie ten vadinas unsure.gif

Nieko nelieka tik laukti.
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2016 05 25, 11:20)
Neišlaukiau iki penktadienio ir pasidariau šiandien. Nieko. Nei mmm, nei vaiko. Oficialiai jau 5a diena vėluoja ir tas labai erzina. Prasidėtų mmm ir galėtume toliau normaliai planuoti, o dabar niekas neaišku. Ir ta viltis, o gal?  O gal tiesiog ciklas nusikėlė ir tiek. Visaip juk būna.

Gal testai blogi? Is ebay užsipirkus buvau one step ar kaip jie ten vadinas  unsure.gif

Nieko nelieka tik laukti.

HCG teisybe parodytu.
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2016 05 25, 09:20)
Neišlaukiau iki penktadienio ir pasidariau šiandien. Nieko. Nei mmm, nei vaiko. Oficialiai jau 5a diena vėluoja ir tas labai erzina. Prasidėtų mmm ir galėtume toliau normaliai planuoti, o dabar niekas neaišku. Ir ta viltis, o gal?  O gal tiesiog ciklas nusikėlė ir tiek. Visaip juk būna.

Gal testai blogi? Is ebay užsipirkus buvau one step ar kaip jie ten vadinas  unsure.gif

Nieko nelieka tik laukti.

as su tais one step sikart irgi susimoviau biggrin.gif neigiami neigiami..o pykinimai buvo .. nusipirkau is vaistines "first response" - kuo aiskiausias teigiamas !!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MisTrust @ 2016 05 25, 16:29)
as su tais one step sikart irgi susimoviau biggrin.gif  neigiami neigiami..o pykinimai buvo .. nusipirkau is vaistines "first response" - kuo aiskiausias teigiamas !!!  4u.gif


Kokia viltinga žinia! smile.gif
dar palauksiu savaitgalio ir bandysiu "tikrą" testą.

Teisybė hcg būtų paprasčiau pasidaryt, bet dar nesu tikra ar yra jį prasmė daryt..man jau hcg toks visiškas vilties pikas, testa lengviau išmest ir nebegalvot.
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2016 05 25, 15:36)
Kokia viltinga žinia!  smile.gif
dar palauksiu savaitgalio ir bandysiu "tikrą" testą.

Teisybė hcg būtų paprasčiau pasidaryt, bet dar nesu tikra ar yra jį prasmė daryt..man jau hcg toks visiškas vilties pikas, testa lengviau išmest ir nebegalvot.

aga.. man irgi kazkaip atrodo pati sau su savimi vonioj tyliai paziurejai ir aisku biggrin.gif
o jei jau yra - tada jooooo.. tada galima ir hcg biggrin.gif ir echoskopa biggrin.gif viska lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MisTrust @ 2016 05 25, 15:29)
as su tais one step sikart irgi susimoviau biggrin.gif  neigiami neigiami..o pykinimai buvo .. nusipirkau is vaistines "first response" - kuo aiskiausias teigiamas !!!  4u.gif

O kiek dienų dpo?
Tai tas One step taip ir nerodo jums? wink.gif
Atsakyti