Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai

Pas mane vis dar vaiduokliuoja visu firmu testai (bent 5 skirtingu firmu dariausi...), kuriu bent 10 tikrai pasidariau blink.gif Zinau, zinau... Beprote, ne kitaip... doh.gif Vaiduokliukas lyg ryskeja, aiskiai matomas, tik padarius testa rysket pradeda jau po puses minutes bet... Turbut jau trecia-ketvirta diena slopsta krutines jautrumas... Pries kelias dienas klaikiai skausminga krutine buvo, o dabar - beveik nebejauciu... Kiek suprantu krutines skausma itakoja padidejes progesterono kiekis. Pries mmm jis krenta, tad ir skausmai slopsta sad.gif mmm veluoja jau 2 d (siaip jos labai reguliarios iki siol buvo), bet taip klaikiai bijau, kad nors ir pavelavusios - atsivilks... Zinau, kad dabar reikia laukti ir tiketis, kad zirniukas nepabegs, bet tas nestumo pozymiu nuslopimas mane tiesiog is proto veda sad.gif
NT parodymai manes jau nebeguodzia, nes ir po zirniuko pabegimo kuris laikas jie dar buna teigiami...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varlius: 04 gegužės 2016 - 08:26
QUOTE(varlius @ 2016 05 04, 07:25)
Pas mane vis dar vaiduokliuoja visu firmu testai (bent 5 skirtingu firmu dariausi...), kuriu bent 10 tikrai pasidariau  blink.gif  Zinau, zinau... Beprote, ne kitaip... doh.gif  Vaiduokliukas lyg ryskeja, aiskiai matomas, tik padarius testa rysket pradeda jau po puses minutes bet... Turbut jau trecia-ketvirta diena slopsta krutines jautrumas... Pries kelias dienas klaikiai skausminga krutine buvo, o dabar - beveik nebejauciu... Kiek suprantu krutines skausma itakoja padidejes progesterono kiekis. Pries mmm jis krenta, tad ir skausmai slopsta sad.gif mmm veluoja jau 2 d (siaip jos labai reguliarios iki siol buvo), bet taip klaikiai bijau, kad nors ir pavelavusios - atsivilks... Zinau, kad dabar reikia laukti ir tiketis, kad zirniukas nepabegs, bet tas nestumo pozymiu nuslopimas mane tiesiog is proto veda sad.gif
NT parodymai manes jau nebeguodzia, nes ir po zirniuko pabegimo kuris laikas jie dar buna teigiami...

teigiamiau i viska 4u.gif 4u.gif 4u.gif manau laukiesi, ir nebebijok nieko. man rytoj mm . bet jau visi testukai vaiduokliauja. ir siandien pasidariau clear blue .. su savaitemis kur rodo ekranelis. patvirtino. irgi nuslugo krutines putimasis. jautrios ir skausmingos jos taip ir netapo.. ko laukiau labiausiai . ir dvejojau del to nescia as ar ne. tik issipute i dydi.. tuoj parbegsianciu mm jausmas irgi dingo. kas kyla- tai sleikstuliukas..
manau galim viena kita pasisveikinti su ankstyvais nestumiukais 4u.gif ir belieka tik saugoti ir issaugoti, kad jau nebepabegtu mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MisTrust @ 2016 05 04, 12:22)
teigiamiau i viska  4u.gif  4u.gif  4u.gif  manau laukiesi, ir nebebijok nieko. man rytoj mm . bet jau visi testukai vaiduokliauja. ir siandien pasidariau clear blue .. su savaitemis kur rodo ekranelis. patvirtino. irgi nuslugo krutines putimasis. jautrios ir skausmingos jos taip ir netapo.. ko laukiau labiausiai . ir dvejojau del to nescia as ar ne. tik issipute i dydi.. tuoj parbegsianciu mm jausmas irgi dingo. kas kyla- tai sleikstuliukas..
manau galim viena kita pasisveikinti su ankstyvais nestumiukais  4u.gif  ir belieka tik saugoti ir issaugoti, kad jau nebepabegtu  mirksiukas.gif  wub.gif


Oi, kaip tikiuosi 4u.gif Nezinau, ar cia hormonai banguoja, ar tiesiog, kad trecias nestumas... Su pirmuoju nebuvau tiek visko priskaiciusi, tai nebuvo tokio didelio nerimo... Antroji buvo netyciuke labai sunkiu metu. Tad, nors ir be galo laukem dukriuko - per rupescius net nebuvo laiko prisigalvoti papildomu problemu... O dabar, - tiek laukta, tiek svajota... Zinoma - ir prisiskaityta visko... Net per daug... Tai scenariju galvoje pilna... Mintys sukasi beprotisku greiciu, viena akimirka - netveriu is dziaugsmo savame kailyje, kita akimirka - jau einu pabliaut kamputyje, nes, gi, matai, papuliu nebeskauda... Zodziu, kazkaip reikia lipt is to "tryzniojimo" liuno ir ramiai laukti laiko pas gyd., kad issklaidytu abejones...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varlius: 04 gegužės 2016 - 13:58
QUOTE(varlius @ 2016 05 04, 12:57)
Oi, kaip tikiuosi  4u.gif  Nezinau, ar cia hormonai banguoja, ar tiesiog, kad trecias nestumas... Su pirmuoju nebuvau tiek visko priskaiciusi, tai nebuvo tokio didelio nerimo... Antroji buvo netyciuke labai sunkiu metu. Tad, nors ir be galo laukem dukriuko - per rupescius net nebuvo laiko prisigalvoti papildomu problemu... O dabar, - tiek laukta, tiek svajota... Zinoma - ir prisiskaityta visko... Net per daug... Tai scenariju galvoje pilna... Mintys sukasi beprotisku greiciu, viena akimirka - netveriu is dziaugsmo savame kailyje, kita akimirka - jau einu pabliaut kamputyje, nes, gi, matai, papuliu nebeskauda... Zodziu, kazkaip reikia lipt is to "tryzniojimo" liuno ir ramiai laukti laiko pas gyd., kad issklaidytu abejones...

wub.gif tikrai hormoniukai virsu ima 4u.gif 4u.gif 4u.gif
as 4tojo dbr laukiuosi jau ... dievazi, kaip pirmas kartas biggrin.gif rimtai sakau .. biggrin.gif pasimeciau biggrin.gif nei kur ranku det , nei minciu besurikiuoju biggrin.gif trypcuoju vietoj kada cia pas tuos daktarus registruotis..ka cia daryti biggrin.gif kuo uzsiimti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif
Skaičiau, skaičiau jūsų forumą ir nusprendžiau užsiregistruoti ir prisijungti prie jūsų smile.gif
Gyvenu viltyse, tad net truputį baisu kalbėti, kad neprisikalbėčiau ir netektų nusivilti...taip keistai paskutines dvi savaites jaučiuosi,- lyg ir kaip prieš mmm, bet kažkaip kitaip...ir ta nuojauta....labai norėčiau, kad mmm nepasirodytų, o vietoj jų sulaukčiau žinios apie pirmuosius savo "gandrus"...iki mmm dar pora dienų...pilvą maudžia taip, lyg atrodo,- jau tuoj, tuoj...bet labai nenoriu....tad aš kur nors kampuky pas jus prisėsiu ir palauksiu kartu su jumis,- o kas bus?
Atsakyti
QUOTE(Believe_in... @ 2016 05 06, 12:30)
Sveikos, mergaitės  4u.gif
Skaičiau, skaičiau jūsų forumą ir nusprendžiau užsiregistruoti ir prisijungti prie jūsų smile.gif
Gyvenu viltyse, tad net truputį baisu kalbėti, kad neprisikalbėčiau ir netektų nusivilti...taip keistai paskutines dvi savaites jaučiuosi,- lyg ir kaip prieš mmm, bet kažkaip kitaip...ir ta nuojauta....labai norėčiau, kad mmm nepasirodytų, o vietoj jų sulaukčiau žinios apie pirmuosius savo "gandrus"...iki mmm dar pora dienų...pilvą maudžia taip, lyg atrodo,- jau tuoj, tuoj...bet labai nenoriu....tad aš kur nors kampuky pas jus prisėsiu ir palauksiu kartu su jumis,- o kas bus?

mane irgi kankino savijauta lyg tuoj tuoj , ir vis praeidavo.. kai isties budavo tikras "tuoj" - tai nepraeidavo.. o sikart praeidinejo bangomis wink.gif ir nebeatejo bigsmile.gif wub.gif
pora dienu iki mm jau daugelis testuku rodytu teigiama vaiduokliuka , kad butu ramiau ir zinios greiciau pasiektu - gal pasidarykit testuka ? bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MisTrust @ 2016 05 06, 14:07)
pora dienu iki mm jau daugelis testuku rodytu teigiama vaiduokliuka , kad butu ramiau  ir zinios greiciau pasiektu - gal pasidarykit testuka ?  bigsmile.gif  mirksiukas.gif


Neturiu NT smile.gif Atvykau porai savaičių į tokį Dievo užmirštą kampelį, kur visi laimingi,- nei parduotuvių, nei vaistinių, nei gydymo įstaigų ar pan, čia nėra biggrin.gif
Niekam nieko nesakau, o vienai jau truputį per sunku laukti, tad pasiryžau rašyti čia...
Man jau metų nemažai, bet čia būtų tik pirmas ir labai laukiamas...Labai labai...

(Nu, va....susigraudinau...)
Atsakyti
QUOTE(Believe_in... @ 2016 05 06, 14:18)
Neturiu NT smile.gif Atvykau porai savaičių į tokį Dievo užmirštą kampelį, kur visi laimingi,- nei parduotuvių, nei vaistinių, nei gydymo įstaigų ar pan, čia nėra biggrin.gif
Niekam nieko nesakau, o vienai jau truputį per sunku laukti, tad pasiryžau rašyti čia...
Man jau metų nemažai, bet čia būtų tik pirmas ir labai laukiamas...Labai labai...

(Nu, va....susigraudinau...)

na tai palauksim kartu tada 4u.gif kad butu lengviau smile.gif friends.gif ciklas reguliarus buna ? kada paskutines mm buvo ?
Atsakyti
Believe In - kaip sekasi ? ar ateina mm ? g.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės... wub.gif
jau 7- 8 dienas nesulaukiu mmm ir jokio ženklo kad jos ateis.. Dariausi nt easy test, bet tušti... verysad.gif Pradėjau gerti agnucaston tabletytes, kad ateitu mmm, bet nepadeda. Krūtys jautrokos, bet taip buvo beveik visa menesi. Ka patartumet? Gal pasidaryt kitos firmos nt? ar negert tu vaistu? Važiuočiau pas gine, bet šeškinės poliklinikoj eilės tokios, kad dėja mane priimtų ten tik liepos mėnesį... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dionėja @ 2016 05 10, 10:35)
Sveikos mergaitės...  wub.gif
jau 7- 8 dienas nesulaukiu mmm ir jokio ženklo kad jos ateis.. Dariausi nt easy test, bet tušti...  verysad.gif Pradėjau gerti agnucaston tabletytes, kad ateitu mmm, bet nepadeda. Krūtys jautrokos, bet taip buvo beveik visa menesi. Ka patartumet? Gal pasidaryt kitos firmos nt? ar negert tu vaistu? Važiuočiau pas gine, bet šeškinės poliklinikoj eilės tokios, kad dėja mane priimtų ten tik liepos mėnesį...  verysad.gif

O kam tas tabletes gerti jei nelaukiat mmm?
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2016 05 10, 09:50)
O kam tas tabletes gerti jei nelaukiat mmm?


Jei nt neigiamas, tai galvoju, kad reikia cikla susitvarkyti, bet pradėjau bijoti, kad gal vis del to testas nerodo...
Atsakyti